Turkcell

Turkcell Uygulama İndir Bedava İnternet Kazan

Turkcell Uygulama İndir Bedava İnternet Kazan: Turkcell uygulama indir internet kazan yöntemiyle bedava internet paketleri dağıtan Türkcell, sektördeki uzun yılları verdiği tecrübeye dayanarak en heyecan veren kampanyalara imza atmaktadır.

Turkcell uygulaması olup kullanıldığında turkcell uygulama indir bedava internet kazan uygulamaları anlatacağımız bu yazımızı inceleyerek siz de kendinize en uygun olanı seçebilir, kazanacağınız bedava internet paketleriyle keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulamasını Kullan Bedava İnternet Kazan

turkcell uygulama indir bedava internet kazan yazımızın ilk sırasın daTurkcell’in oldukça yeni olan Yaani arama motoru uygulaması, Android ile İOS işletim sisteminde sahip telefonlara indirilerek kullanılmaktadır. Bu uygulamayı telefonlarına indirerek kullanan tüm Turkcell aboneleri bedava internet kazanma hakkı elde etmektedir. Yaani arama motorunu indiren ve kullanan aboneler en az 10 günlük kullanım süresince 20 arama gerçekleştirdiklerinde fazladan 1 GB bedava internet ile ödüllendirilmektedir.

Turkcell Uygulama İndir Bedava İnternet Kazan

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulamasını Kullan Bedava internet Kazan

Türkcell Sporsever kullanıcılarına yönelik olarak kullanıma sunduğu Goller Cepte uygulamasını telefonlarına yükleyen her abonesine 500 MB bedava internet kullanım hakkı vermektedir. Google Play veya App Store üzerinden yüklenilebilen uygulamada

  • Galatasaraylılar GollerCepte 1905 Uygulaması
  • Beşiktaşlılar GollerCepte 1903 Uygulaması
  • Fenerbahçeliler GollerCepte 1907 Uygulaması
  • Trabzonsporlular GollerCepte1967 Uygulaması seçenekleri yer almaktadır.

TUKCELL BEDAVA İNTERNET VEREN UYGULAMALAR

Turkcell Hesabım Uygulamasını Kullan Bedava İnternet Kazan

Turkcell Uygulama İndir Bedava İnternet Kazan turkcell uygulama indir bedava internet kazan kampanyasının Kullanıcılarına en kolay yöntemlerle bedava internet kazandıran Türkcell, her hafta abonelerine bedava internet dağıtan Türkcell Salla Kazan yöntemiyle fark yaratıyor. Turkcell Hesabım Uygulamasını indirerek kullanan aboneler salla kazan uygulaması sayesinde her hafta bedava internet kazanarak zamanlarını en keyifli şekilde geçirmektedir.

Turkcell Uygulama İndir Bedava İnternet Kazan

Turkcell BİP Uygulamasını Kullan Bedava İnternet Kazan

Türkcell kullanıcılarının en fazla rağbet gösterdiği Türkcell BİP uygulaması, farklı yollardan bedava internet paketi kazanmanızı sağlayacaktır. Bedava internet paketi kazanmak için BİP uygulaması üzerinden mesajlaşan, konuşan ve arkadaşını BİP uygulamasına davet eden tüm Turkcell kullanıcıları 1 GB bedava internet paketi kazanmaktadır. BİP uygulaması üzerinden sunulan ‘’Sürpriz Nokta’’ kampanyasına katılım sağlayan müşteriler de bedava internet kazanabilmektedir.

BİP Uygulamasında ‘’Sen Yap Diye’’ Kanalında Görev Yap Bedava İnternet Kazan

Turkcell Uygulama İndir Bedava İnternet Kazan Türkcell’in hem eğlendiren hem de bedava internet kazandıran ‘’Sen Yap Diye‘’ uygulamasına katılmak için BİP’ten #senyapdiye kanalını takip etmek gerekiyor. Kampanyanın her haftasında eğlenceli bir görev vererek kullanıcıları eğlendiren uygulama, görevi başaranlara gönlünce kullanabileceği internet paketleri hediye ediyor.

Turkcell Toplantıdayım Uygulamasını Kullan Bedava internet Kazan

Türkcell tarafından sunulan bedava internet kazandıran yöntemlerden bir diğeri de, Türkcell toplantıdayım uygulamasıdır. Haftalık 5 TL ödeyerek katıla bilinen bu uygulama her hafta 1 GB bedava internet paketi kazanma şansı vermektedir.

Turkcell Uygulama İndir Bedava İnternet Kazan

 

Turkcell UpCall Uygulamasını Kullan Bedava İnternet Kazan

Bir Türkcell uygulaması olan UpCall’ı telefonlarına indirerek kullanan her Türkcell kullanıcısına ilk kullanımdan itibaren bir kereye mahsus olmak üzere 1 GB bedava internet tanımlanmaktadır.

Enflasyonla Mücadele Kanalına Üye Ol Bedava İnternet Kazan

Hâlihazırda 4,5 G kullanan abonelerin tarifelerini ikiye katlayarak büyük bir destek sunan Turkcell, BİP uygulamasından sonra ‘’Enflasyonla Mücadele’’ kanalına üye olan kullanıcıların tarifelerini yıl sonuna kadar ikiye katlamaktadır.

Turkcell GNC Çatlat Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNC uygulaması içerisinde yer alan ‘’ÇATLAT’’ bölümüne girmeniz halinde kampanyaya katılım sağlayarak bedava internet kazanma şansına sahip olabilmektedir.

Turkcell Hesabım Uygulaması ile Bedava İnternet

Yukarı da kısaca bahsetmiş olduğumuz gibi turkcell abonelerinin bedava internet kazanabilecekleri bir başka yöntem ise turkcell hesabım uygulaması aracılığı ile verilen ücretsiz internet kampanyasıdır. Turkcell hesabım uygulaması aracılığı ile ve her hafta kullanarak bedava internet kazanabileceğiniz oyun olan salla kazan uygulamasıdır. Mobil mağazalar üzerinden indirebileceğiniz hesabım uygulaması ile salla kazana katılarak her hafta bedava internet kazanabilmektesiniz.

Her hafta hak kazanacağınız salla kazan , hesabım uygulaması içeriğin de yer almakta ve telefonunuzu sallayarak çeşit çeşit hediyelerden bir tanesini kazanabilmektesiniz. Bedava internet kazanmanın yanı sıra bedava sms, bedava dakika ve farklı indirim ve promosyonlar kazanabilmektesiniz.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Uygulama İndir Bedava İnternet Kazan Turkcell operatör firmasının kadınlara yönelik hazırlamış olduğu kampanya ile bedava internet kazanmanız oldukça kolay ve kazanacağınız internet topladığınız kupon birikimine göre değişmektedir. Kampanyadan yararlanmak için öncelikle telefonunuza Bizce uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Bizce uygulamasını telefonunuza indirmenizin ardından aktif olarak kullanmanız ve kupon biriktirmeniz gerekmektedir. Kupon biriktirmek için indirmiş olduğunuz uygulamaya her gün düzenli girişler yaparak uygulama içerisin de Bizce kupon sayfasını ziyaret ederek günlük kuponunuzu alarak biriktirmeye başlayabilirsiniz. Biriktirdiğiniz kupon karşılığı olarak kazanabileceğiniz, Bedava İnternet miktarları aşağıdaki belirtilmiştir.

  • 15 Kupon – Günlük 2 GB Bedava İnternet
  • 30 Kupon – 3 Günlük 3 GB Bedava İnternet
  • 45 Kupon – Günlük 5 GB Bedava İnternet
  • 60 Kupon – Haftalık 2 GB Bedava İnternet

Yorum Yap Bedava İnternet Kazan

Turkcell Uygulama İndir Bedava İnternet Kazan başlıklı yazımız ile ilgili yorum yapan tüm okurlarımıza bedava internet taktikleri verilmektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu