Turkcell

Turkcell UpCall Statune Bedava İnternet

Turkcell abonelerinin kullanımına sunulan UpCall Statune, Turkcell tarafından sunulan bir servistir. Bu servis, telefonunuzu açmadığınız da telefonu neden açamadığınız da sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ya da eşinize iletme hakkına sahipsiniz. Binlerce ses tonunun içerisinden toplantıda, sinemada ya da araba kullanıyor ses tonunu kullanarak haber verme hakkına sahip olabilirsiniz. Turkcell UpCall Statune Bedava İnternet Nasıl Kazanılır? sorusunun cevabını sizlere vermek istiyoruz. 

Turkcell aboneleri tarafından kullanılan UpCall Statune servisini kullanarak telefonu açmadığınızda ya da açamadığınızda karşıdakine istediğiniz ses tonuyla ne iş yaptığınızı haber verecektir. Sizi arayan kişilere istediğiniz ses tonunu dinletip sizi daha sonra aramasnı isteme imkanını sunan UpCall Statune servisini App Store veya Google Play Store üzerinden indirerek kullanma hakkına sahip olabilirsiniz. Turkcell UpCall Statune Nedir? Turkcell UpCall Statune Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell UpCall Statune Nedir?

Sizi arayıpta ulaşamayan kişilere istediğiniz ses tonunu dinletip sizi daha sonra aramasını isteme imkanını sunan Upcall servisini App Store veya Google Store üzerinden indirerek kullanabilirsiniz. Uygulama içinde yer alan Arayana Ne Dinletsem kısmından istediğiniz zaman aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Servise abone olan kişilere 6 hafta boyunca günlük 500 MB Bedava İnternet verilecektir. Haftalık yalnızca 3 TL abonelik ücreti olan bu UpCall Statune sayesinde toplantıdayım, sessizde, meşgulüm, maç izliyorum, araba kullanıyorum, izindeyim gibi sesler dinletebilirsiniz.

Turkcell UpCall Statune Nasıl Üye Olurum?

Turkcell UpCall Statune servisine üye olmak çok kolay! App Store ya da Google Play Store üzerinden UpCall uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra Arayana Ne Dinletsem kısmından üyeliğinizi başlatabilir ya da SMS yoluyla STATUP yazıp 2200’a kısa mesaj atarak üye olabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell UpCall Statune Servisi Ücretli Mi?

Turkcell’in ücretli servislerinden biri olan UpCall servisine abone olduktan sonra abonelik ücreti olan 3 TL hattınızdan otomatik olarak kesilecektir. Hattınızda yeterli bakiye olmaması halinde ise abonelik işleminiz yenilenmez fakat telefonunuza bakiye yüklediğiniz takdirde ücret otomatik olarak hattınızdan kesilecektir.

Turkcell UpCall Statune Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell UpCall Statune servisine abone olan faturalı veya faturasız hatta sahip olan herkese 500 MB bedava internet verilmektedir. Turkcell UpCall Statune Bedava İnternet ile 6 hafta boyunca kullanacağınız 500 MB interneti her hafta servis aboneliğiniz yenilenmesiyle beraber hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell UpCall Statune Nasıl İptal Edilir?

Turkcell UpCall Statune servisine abone oldunuz fakat bir süre sonra kullanmak istemediniz. Turkcell UpCall Statune Bedava İnternet kazandınız ve internetiniz bittiği anda üyeliğinizi iptal etmek istediniz. Eğer abonesi olduğunuz UpCall Statune servisini iptal etmek istiyorsanız telefonunuzun mesaj kısmına girerek IPTALSTATUP yazıp 2200’a kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Telefonunuza gelen bilgilendirme mesajıyla beraber servis aboneliğiniz iptal edilecektir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu