Bedava İnternet

Türkcell Süpriz Nokta Taktikleri Bedava İnternet

Türkcell Süpriz Nokta Taktikleri Bedava İnternet

Türkcell Süpriz Nokta Taktikleri Bedava İnternet yeni yıla girerken Turkcell Süpriz Nokta sayesinde 2020 yılında da her zaman internet kullan ve internetsiz kalma, bunun için yapabileceğiniz taktikleri bir araya topladık detaylar yazımızda…

Yazımıza geçmeden önce hatırlatmak istediğimiz bir husus da kolayca zahmete girmeden Bedava İnternet Kazanma şansınızı sağlayacak bu taktik tariflerimiz sadece Android cihazlar için geçerli olmakta olup,İos mobil cihazlarınız için bu taktikten yararlanma imkanınız yoktur.

Türkcell Süpriz Nokta Taktikleri Bedava İnternet

Eğer İOS sahibi bir kullanıcı iseniz sizler de yürüyerek Bedava İnternet 2020 kazanmak sizlere önerebileceğimiz bir seçenek olabilir. Bu yılda olduğu gibi 2020 yılında da Turkcell Bedava İnternet 2020 sahibi olabilirsiniz. Bu taktik İnternet Avcıları konusunda olduğu gibi aynı işlemektedir. Sahte konumunuzu açmanızın ardından ekranda bulunan ve kutuların olduğu bölümüne girişinizi hemen yapınız.Ekranda bulunan her kutu sayesinde GB’lar kazanarak internetin keyfini doya doya çıkarıyorsunuz.

Turkcell Süpriz Nokta Taktiği Nasıl Yapılır?

Türkcell Süpriz Nokta Taktiğini uygulayarak hediyelerden faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken mobil cihazınıza Google Play üzerinden BİP Uygulamasını indiriyor ve uygulamaya girişinizi yapıyorsunuz.İlk defa indiriyor ve giriş yapacaksanız üyelik işlemlerinizi yönlendirmeler aracılığı ile gerçekleştiriniz. Sonrasında sırası ile aşağıda belirttiğimiz adımları takip ediniz.

  • Google Play Store üzerinden Hola Fake Gps uygulamasını indirin
  • Bip uygulamasına girerek, sürpriz nokta sekmesine gelin.
  • Kutuların nerelerde olduğunu belirleyin.
  • Hola fake gps uygulamasını açın
  • Konum doğruluğunu kontrol ederek fake gps uygulması üzerinden o konuma gidin.
Güncel Turkcell Sürpriz Nokta Taktikleri

Türkcell Süpriz Nokta Taktikleri Bedava İnternet

 

Bu işlemleri sırası ile tamamladıktan sonra son adımlara geçmemiz gerekmektedir. Telefonunuz o konuma doğru gitti. Bip uygulamasını kapatıp, açın ve hediye datanızı hızlı bir şekilde kapın.Bu işlemleri gerçekleştirirken bir hata almanız durumun da VPS indirme ile VPS kullanmaya kesinlikle unutmayınız. Konu hakkında kafanıza takılan veya anlamadığınız noktaların olması durumunda aşağıda yorum kısmına detay vererek belirtiniz.

Türkcell Süpriz Nokta Taktikleri 2020 yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibidir. Yeni konular takip edilmekte olup,yazılarımız sürekli güncellenmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları İçin TIKLAYINIZ…

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları İçin TIKLAYINIZ…

Türkcell Süpriz Nokta Taktikleri Bedava İnternet başlıklı yazımız ile ilgili sizler de düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Turkcell 40GB Bedava İnternet Sen Yap Kazandır başlıklı makalemizde internet hakkında bilgiler verilmektedir.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019