Turkcell

Turkcell Süpriz Nokta Kampanyası Nasıl Yapılır

 Turkcell Süpriz Nokta Kampanyası Nasıl Yapılır:Paketimiz ne kadar “çılgın” paketlerden biri de olsa, özellikle Turkcell Süpriz Nokta gibi hediyelerin verildiği uygulamalar, kimi zaman hayat kurtarıcı olabilmektedir. Paketin ne zaman biteceğini kimi zaman unuttuğumuzda bir anda dakikalar, mesajlar ve internet GB’ları bitiveriyor.

Bu da ciddi mağduriyetlere sebep oluyor. Ama bu tür uygulamalar, bir anda bir yerlerden çıkıveriyor ve işlerin kısa süreli de olsa rayına girmesini sağlıyor. Peki Turkcell Süpriz Nokta nedir ve cihazınıza nasıl yükleyebilirsiniz? Aynı zamanda Turkcell Süpriz Nokta nasıl yapılır? İşte Turkcell Süpriz Nokta hakkında herşey…

Turkcell Süpriz Nokta Kampanyası Nasıl Yapılır? Süpriz Nokta Nedir?

Turkcell Süpriz Nokta Kampanyası Nasıl Yapılır

Turkcell Süpriz Nokta, Turkcell’in bilinen sosyal medya uygulaması BIP’in sunduğu bir hediye kampanyasıdır. Bulunduğunuz bölgedeki hediyeleri toplamanıza yardımcı olmaktadır. Tıpkı günümüzün efsane oyunlarından olan Pocemon Go‘daki gibi. Yanı oradaki gibi Süpriz Nokta ekranında görünen noktalara gidiyor ve sizi bekleyen hediyeleri yopluyorsunuz.

Bu kampanyadan faydalanmak için hazır kart ya da faturalı hat kullanısı olmanız gerekmeden harika hediyeler kazanabiliyorsunuz. Ancak öncelikle BIP uygulamasını indirmeniz gerekiyor. BIP uygulamasını Android cihazlarınız için Google Play üzerinden ve Apple cihazlarınız için Apple Store üzerinden indirmeniz gerekiyor.

Aslında Süpriz Nokta, bir BIP tarafından oluşturulan sosyal kanaldır. Kullanıcı sayısı milyonları bulan bu kanalda, bölgenizdeki bazı noktalardaki hediyeleri topluyor ve hattınıza tanımlıyorsunuz. Bunun için haftalık veya aylık paket yüklemeleri yapmanız ve hakkınızı bir sonraki sürece kadar kullanmanız gerekiyor. Turkcell Süpriz Nokta Kampanyası Nasıl Yapılır Elbette bazen özel tarihlerde ekstra süpriz nokta hediyelerini de alabiliyorsunuz.

Turkcell Süpriz Nokta Nasıl Yapılır?

BIP uygulamasını indirdikten sonra, “Sizin için seçtiklerimiz” kısmından Süpriz Nokta Kampanyası adlı kanalı takip edin. Ardından bu kanaldan artık size sürekli olarak bildirim gelecektir. Bu bildirimler, sizin süpriz noktaya yaklaştığınızı size haber verir. Yani bu haritada yer alan tüm süpriz noktalara belirli bir mesafe yaklaştığınız anda BIP size mesaj gönder.Bu sayede Turkcell Süpriz Nokta Kampanyası Nasıl Yapılır işlemini yapmış olursunuz.

Süpriz Nokta kanalından ödüller kazanabilmeniz için de bazı adımları takip etmeniz gerekiyor. Öncelikle kanalı takip ettikten ve giriş yaptıktan sonra “Oyna” kısmına tıklamanız gerekir. Birkaç saniye sonra size haritada size en yakın noktalardaki tüm hediye süpriz noktaları sunacaktır. Tabii ki bunun için GPS ayarınızı yapmanız ve açık hale getirmeniz gerekiyor.

GPS ayarınızı aktif hale getirdikten sonra artık kanal sizin için 50’ye yakın yer belirler ve size en yakın noktadan başlamak kaydı ile geldiğiniz her noktada bu süpriz noktanın üzerine tıklamanız gerekiyor. Tıkladığınızda, sizin de harita ayarlarınız ile eşleştiği anda size BIP’ten mesaj gelecek. Artık hediyenizi almış olacaksınız.

 

turkcell supriz nokta

 

Bu Oyunu Ne Kadar Oynayabilirim?

Oyun diyoruz çünkü aslında bir kanal ve uygulama olmasına rağmen, aynı zamanda tıpkı Pokemon Go oyunundaki gibi ödüllü bir oyun ve bazı noktalara gitmeniz isteniyor. Bu oyunu dilediğiniz kadar haritada size verilen noktalara gitmek şartı ile oynayabilirsiniz. Fakat aynı noktaya birden fazla kez gidemiyorsunuz. Bu yüzden o bölgedeki diğer noktalara da giderek diğer ödülleri almanız gerekir. Turkcell Süpriz Nokta Ödülleri aldıktan sonra artık haritadaki tüm noktalar bitene kadar sınırsız bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAZANMA YOLLARI

Telefonumda GPS Ayarları Tam Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Turkcell Süpriz Nokta kanalına yine de üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak GPS ayarınızın olmasına gerek yoktur. Ancak uygulamayı yükledikten sonra, en yakın zamanda GPS ayarlarınızı düzeltmeniz veya düzelttirmeniz gerekiyor. Bunun için satıcınız ile iletişime geçerek telefonunuzun ayarlarını yaptırmanız gerekiyor. Çünkü her ne kadar oyunu yüklemek için GPS ayarları gerekmiyorsa da, ödüllerle eşlenecek noktanın belirlenmesi için GPS’in net bir şekilde aktif ve çekiyor olması gerekir.

İnternetim Yok Yine de Süpriz Nokta Kullanabilir miyim?

Hayır, çünkü GPS aktif olması gerekir ve bunun için aktif bir internet paketinizin olması gerekir. Aynı zamanda cihazınızın pil gücünün de sınırda olmaması gerekiyor. Çünkü bu da bir sorun olarak karşınıza çıkabilir.

 Ne Kadar Sürede Oyun Yenileniyor? Bir Sonraki Aya Hakkımı Devredebilir miyim?

Oyunda aktif Süpriz Noktalar, aylık olarak yenileniyor. Kimi zaman sizinle aynı lokasyona denk gelirken, kimi zaman ise bu lokasyonlar değişkenlik gösterebiliyor. Ancak aylık olarak değişir ve bir sonraki aya kesinlikle kullanım haklarınızı taşıyamıyorsunuz.

Turkcell Süpriz Nokta Kampanyası Nasıl Yapılır?  Kimler Faydalanabilir? SMS Atmaya Gerek Var mı?

Kampanyaya mevcut tüm hazır kart, faturalı, faturasız, sponsor kart, taraftar kart ve tüm Turkcell kart sahipleri iştirak edebilirler. Katılım için herhangi bir SMS atmıyorsunuz. Sadece BIP’teki Sizin İçin Seçtiklerimiz kısmındaki Süpriz Nokta kanalını takip etmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Süpriz Nokta Kampanyası Nasıl Yapılır

TURKCELL ŞANSA TIKLA REKLAMI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Kampanyadan Neler Kazanırım? Ne Zaman Hattıma Tanımlanır?

“Turkcell Süpriz Nokta hangi hediyeleri veriyor?” diye merak ediyorsanız; dakikadan internete, SMS hakkında fizzy üyelik haklarına, dergilik uygulamasından depolama alanına ve daha aklınıza gelebilecek tüm Turkcell hediyelerine bu oyun sayesinde sahip olabilirsiniz.

Oyna sekmesinden sonra elde ettiğiniz süpriz nokta hediyeleri sadece birkaç saniyede size mesaj olarak gelir ve sadece birkaç dakika içerisinde hattınıza tanımlı hale gelir. Son zamanlarda bu konuda bazı sorunların olduğunu duymaktayız ve size önerimiz, mesajı aldıktan sonra kullanamıyorsanız, telefonunuzu kapatıp tekrar açarak kullanmaya başlayın.

Hediyelerim Kalan Sürelerini Takip Edebilir miyim?

Aslında hediyeleriniz günlük veya saatlik olarak verilmekle birlikte kimi zaman haftalık veya aylık olarak da verilmektedir. Eğer uzun süreli kullanım haklarınızın detaylarını öğrenmek isterseniz; Dijital Operatörüm uygulamasından veya KALAN yazarak 2200’a SMS göndererek de öğrenebilirsiniz.

Günde Kaç Süpriz Nokta Hediyesi Alabilirim?

Günlük 5 defa bu oyundaki Süpriz Nokta ödüllerini toplayabilirsiniz.

Hat İptal veya Taşımasında Hediyelerim Ne Olur?

İster aynı operatörde kalın ister başka bir operatöre geçin, hattınız değiştiği anda, tanımlı tüm hediye paketleriniz sonlanır.

Turkcell Süpriz Nokta Hilesi Nasıl Yapılır ?

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi

Turkcell sürpriz nokta hilesi ile ilgili bir çok abone arayış için de ve bu uygulamanın hilesinin olup, olmadığını sormaktadır. Bizler de sürpriz nokta hilesi nasıl yapılır sorusunu araştırdık , Öncelikle söz konusu bevada internet hilesinin BİP uygulaması aracılığı ile yapıldığını belirtmek ve vakit kaybetmeden süpriz nokta hilesi nasıl yapılır? detaylarına geçelim…

  • Öncelikle mobil cihazınıza sahte konum uygulamasını indirin.
  • Uygulamayı açın ve sahte konumda olduğunuzu görün.
  • Daha sonra BİP uygulamasını açın ve hediyelerin yerleri belirlenir.
  • Almak istediğiniz hediyenin konumunu hızlıca belirleyin.
  • Hediyenin konumundan sonra seçimini yapmış olduğunuz hediyeye sahip olabilirsiniz. Hepsi bu kadar…

Yapmanız gereken sadece bu kadar şimdi kazanmış olduğunuz hediyenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi Detaylı Anlatım 

Mevcut Ödülleri Nasıl İptal Edebilirim?

Ödülü aldığınız paketin ismini başa yazarak 2200’a IPTAL başvurusu yapabilirsiniz. Örnek olarak;

IPTAL SURPRIZ GUNLUK1SAAT, IPTAL SURPRIZ GUNLUK1GB, IPTAL SURPRIZ AYLIKTURKCELLICI500DK, IPTAL SURPRIZ 3AYLIKLIFEBOX50GB, IPTAL SURPRIZ HAFTALIK1GB, IPTAL SURPRIZ HOSGELDIN 1GB, IPTAL SURPRIZ HAFTALIKBIP500DK,

Kampanya ya dahil olmak ve bedava internet için turkcell resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. TIKLAYINIZ…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu