Turkcell

Turkcell Superonline İnternet Paket Ve Kampanyaları

Turkcell Superonline İnternet Paket Ve Kampanyaları Turkcell Superonline internet” hizmetini kullanan veya kullanmak  isteyen müşteriler için oldukça faydalı bir içerikle karşınızdayız. Türkiye’nin en büyük internet sağlayıcılarından bir tanesi olan Turkcell, “Superonline” altyapısıyla milyonlarca kullanıcıya hizmet vermektedir.

Turkcell Süperonline İnternet Paket Ve Kampanyaları

Turkcell Superonline İnternet paketleri” içerisinde oldukça fazla kampanya bulunmaktadır. Birçok kullanıcı veya kullanıcı adayı , “Superonline kampanyalarına” çoğu zaman şans eseri denk gelmektedir. Biz de “Turkcell Superonline internet paketlerini” sizler için aşağıda ayrıntılı bir şekilde detaylandırdık.

Sizler de, cebinize en uygun “Turkcell Superonline kampanyaları”na aşağıdan ulaşabilir ve tercih ettiğiniz internet paketlerini “Turkcell Superonline müşteri hizmetleri numarasını” arayarak ya da “Turkcell Superonline bayilerine” giderek satın alabilirsiniz.

  • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası: 0532 532 00 00​

İşte, Turkcell Superonline internet paketlerinin ve kampanyalarının detayları…

Süperonline fiber için yeni hızlar ve fiyatları

  • 15Mbps 80lira
  • 25Mbps 90lira
  • 35Mbps 100lira
  • 50Mbps 130lira
  • 100Mbps 200lira
  • 1Gbps değişmedi 3 ay 500 9 ay 1000
  • 10Gbps değişmedi 8bin lira

Yeni – Turkcell Süperonline Fiber Eko Paketler Kampanyası

Turkcell Süperonline Fiber Eko Paketler’de üst hızların olduğu ve sadece 10 TL fiyat farkı ile  x2 ve x4 Kat Hız ve İnternet (GB) içeren paketler ile fiber internetin keyfini doya doya çıkarın. Üstelik ilk 1 ay boyunca 100 Mbps hız hediyesiyle! Eko paketlerde fizy, TV+, BiP, Dergilik ve lifebox kullanımları internetinizden yemez !

Turkcell Superonline İnternet Paket Ve Kampanyaları 1
Turkcell Süperonline İnternet Paket Ve Kampanyaları

Yeni – Turkcell Süperonline Fiber Esnek Paket Kampanyası
Turkcell Süperonline Fiber Esnek paketinizde aynı fatura ayı içinde 25 GB kullanıma ulaştığınızda siz herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan 10 ar TL karşılığında paketiniz bir üst kademeye otomatik geçerek ek 25GB kullanım hakkına sahip olursunuz. İnternet Paketinizin ve  kullanımınıza göre aynı ay içinde aşağıdaki tabloda belirtmiş olduğumuz şekilde limitsiz internet kullanımına kadar esner. Bir sonraki ay yine 25 GB paketinizle başlarsınız.

Turkcell Superonline İnternet Paket Ve Kampanyaları 2
Turkcell Süperonline İnternet Paket Ve Kampanyaları Süperonline internet Paketlerinde ilk ay 100Mbps müşterilerine bedava internet hediye (aylık turbo hediye edilecek), akn/kota yok, ancak 5TB download 500GB upload aşılırsa hizmet Superonline tarafından iptal edilebilir şartı eklendi.

TURKCELL MOBİL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Turkcell Superonline İnternet Paket Ve Kampanyaları 3
Turkcell Süperonline İnternet Paket Ve Kampanyaları

 

Turkcell Superonline İnternet Paket Ve Kampanyaları 4
Turkcell Süperonline İnternet Paket Ve Kampanyaları

 

Turkcell Superonline İnternet Paket Ve Kampanyaları 5
Turkcell Süperonline İnternet Paket Ve Kampanyaları

Şartnamedeki yeni madde (5)
İşbu Kampanya kapsamında kullandığım bireysel Fiber İnternet Hizmeti kapsamında aşağıdaki durumların bir veya birden fazlasının gerçekleştiğinin TURKCELL SUPERONLINE tarafından tespit edilmesi ve işbu Kampanya kapsamında sunulan hizmetin tarafımca işbu Taahhütnameye aykırı surette ticari amaç vs. şekilde kullanıldığına TURKCELL SUPERONLINE tarafından kanaat getirilmesi halinde TURKCELL SUPERONLINE’ın derhal ve yazılı bir bildirim yapmasına gerek olmaksızın tarafımı Kampanya’dan çıkarma ve tarafıma sunulan faydaları derhal durdurma hakkının bulunduğunu;

Bu durumda Taahhütnamenin 11. (onbirinci) maddesinin uygulama alanı bulacağını ve Abonelik Sözleşme’min TURKCELL SUPERONLINE tarafından haklı nedenle tek taraflı olarak herhangi bir ihbara gerek olmaksızın feshedileceğini; Abonelik Sözleşmesi kapsamında tarafıma sunulan her türlü hizmetimin TURKCELL SUPERONLINE tarafından tek taraflı olarak sonlandırılacağını ve hakkımda hukuki ve cezai her türlü yasal işlemin başlatılacağını;

– Aynı anda bir modem üzerinden 30 (otuz)’dan fazla cihazdan internet bağlantısı yapılması
– Aynı anda 30 (otuz)’dan fazla eş zamanlı/paralel internet erişimi yapılması
– İndirme yönünde aylık 5 (beş) TB ve yükleme yönünde aylık 500 (beşyüz) GB’tan fazla internet tüketimi yapılması
– Hizmetin paylaşılması, herhangi bir isim (al-sat (Resell), yerel servis sağlayıcı vb.) altında satılması, ticari amaçla Taahhütnameye aykırı şekilde router gibi cihazlar (modem arkasına bağlanan sinyal güçlendirici vb.) kullanılması ve/veya Kampanya’nın aktif olduğu adres dışında farklı noktalarda internet hizmeti alınmasının sağlanması

Eski/Yeni Fiyatlar
25Mbps dışında fiyatlar şaşırtıcı şekilde düşüş gösterdi, tabi limitsiz bazında.

15Mbps Eski 85 Yeni 80
25Mbps Eski 90 Yeni 90
35Mbps Eski 140 Yeni 100
50Mbps Eski 170 Yeni 130
100Mpbs Eski 300 Yeni 200

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu