Bedava İnternet

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyası Nasıl Yapılır

01.06.2020
1.182
Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyası Nasıl Yapılır

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyası Nasıl Yapılır: Turkcell şansa tıkla reklamı ile henüz tanışmadınız mı? Öyleyse ne bekliyorsunuz? Harika bir Turkcell bedava internet hediyesi ile daha sizlerleyiz. Bu yazımızda, son dönemlerin popüler hediye internet sürprizlerinden birini sizlere sunacağız. Üstelik ücretsiz ve herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmadan sadece şansa tıkla reklamı sayesinde harika hediyeler kazanabilirsiniz. İşte Turkcell şansa tıkla reklamı 2020 detayları

Turkcell Şansa Tıkla Nedir?

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyası Nasıl Yapılır, Turkcell hat kullanıcılarının dijital reklamlardan 6 emocanı tıklayarak çeşitli hediyeler kazanabileceği bir reklam oyunudur. Her emocan farklı hediyeler sunabileceği gibi emocanların elinde taşıdığı pankartlarda herhangi bir hediye de olmayabilir. Bu tamamı ile sizin şansınıza başlıdır.

Ancak Turkcell şansa tıkla emocan çekilişleri 6 pankarttan oluştuğu için muhakkak sizi bekleyen harika hediyelere denk geleceksiniz. Turkcell şansa tıkla reklamı kampanyası 30 Mart ile 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olup, bu dönemde dilediğiniz kadar kampanyaya katılabilirsiniz. Ancak haftalık olarak bu kampanyadan yararlanabileceğinizi hatırlatmamız gerekir.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyası Nasıl Yapılır ? Koşulları Nelerdir?

Turkcell şansa tıkla reklamı kampanya koşulları,

Turkcell şansa tıkla reklamı kampanyasından tüm Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses müşterileri faydalanabilir. Bunun dışında eğer söz konusu tarifelere henüz aktif üyeliğiniz yoksa başvurabilir ve aktif üyeliğiniz başlar başlamaz, bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanya süresince kesinlikle bu tarifelerin dışına çıkmamalısınız. Aksi takdirde üyeliğiniz son bulacaktır.

turkcellsansa tıkla bedava internet

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyasından Nasıl Yararlanırım?

Turkcell şansa tıkla reklamından her hafta yararlanabilirsiniz. 6 pankart sunulacak olup bunlardan birini seçeceksiniz. Yani 6 pankart 6 farklı hediye ve tek bir seçiminiz olacak. Hangisi sizin için daha mantıklı ise onu seçebilir ve 1 hafta süresince kullanabilirsiniz. Daha doğrusu bir sonraki haftaya kadar yeni bir hakkınız olmayacak ve bu elde ettiğiniz hediye, sizin seçiminize göre saatlik, günlük veya haftalık olabilir.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamına Nasıl Ulaşırım?

Turkcell şansa tıkla reklamı kampanyasına digital internet sitelerinden veya sosyal medya hesaplarından Şansa Tıkla reklamlarına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Açılan sayfalarda Turkcell hesabına giriş yaparak katılım sağlayacak ve reklamlardan açılan pankartları açabilirsiniz.

Turkcell şansa tıkla reklamı kampanyasına sadece ilgili digital reklamlara tıklama şeklinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayfalara ulaştıktan sonra sayfa artık gözükmeyecek ve bir sonraki haftaya kadar da artık deaktif halde olacaktır. Hesabınla tanımlı şekilde kullanılacağından dolayı, hesabınızın ne zaman aktif olduğunu ve bu kampanyaya hangi sürelerde ulaşıldığını, sistem otomatik olarak algılayacaktır.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET 2020

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyasını Nasıl Oynayabilirim?

Aslında bu her ne kadar bir reklam izleme ve karşılığında ödül kazanma kampanyası gibi görünse de, gerçekten de keyifli bir oyun olarak da oynanabilir. Çünkü giriş yapmanızın ardından açılacak olan bu oyunda 6 emocan arasından birini seçiyor ve daha sonra emocanın elinde tuttuğu pankartı heyecanla bekliyor olacaksınız. Tabii ki bu pankart, sizin kazanıp kazanılmadığınızı gösterecektir. Bir iki saniye sonra ise, pankartta açılan hediyeniz ekranda da görünecektir.

Kampanya sayfasından giriş yaparak kazandığınız 6 emocandan birini seçerek artık bu hediyeyi hattınıza tanımlayabilirsiniz. Zaten eğer Turkcell şansa tıkla reklamı izleyerek elde ettiğiniz emocan pankartları eğer herhangi bir ödül vermemişse, bu durumda hediye kazanamadığınız belirtilecektir. Bu sayede diğer emocanları da değerlendirebilir ve kazandıklarınız arasından ihtiyacınız olan ya da olacak herhangi bir ödülü tanımlayabilirsiniz.

Tüm Emocanlar Hediye Verir mi?

Belirtmek isteriz ki, tüm Turkcell şansa tıkla reklamı emocan pankartları, hediye vermez, vermeyebilir. Bunlardan yani 6 haktan ise muhakkak bir tanesi hediye verir. Zaten 6’da 1 dahi olsa olasılık olduğu için kampanyaya katılmanız sizin için herhangi bir vakit kaybı olmayacaktır. Buna ilave olarak eklemek gerekirse, kampanya zaten ücretsiz ve hediyeleri kazandıktan sonra hesabınıza yansıtılması da ücretsiz olacaktır.

turkcell sansa tıkla

Şansa Tıkla Reklamı Nerede Çıkıyor

Turkcell şansa tıkla reklamı internet sitelerin de ve sosyal medya üzerinden yayınlanmakta olup, Reklamı yakalayıp bedava internet kazanabilmek için Google üzerinden Turkcell Şansa Tıkla Reklamı olarak arama yapmanız reklamı görme ve hediye kazanma olasılığınızı arttırmaktadır. Turkcell şansa tıkla reklamı, Turkcell ana sayfasında ve dijital ortamlarda Turkcell’in karar vereceği sıklıkta olur. Buna Turkcell karar verir ve sıklığı ile hediyelerin durumu da buna göre netlik kazanır.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamına Kaç Defa Katılabilirim

Turkcell şansa tıkla reklamı kampanyasına her hafta yani hafta da 1 defa katılım sağlayabilirsiniz. Hakkınız her hafta yenilenmekle beraber bu işlemi 2. kez yaptığınız da tekrar hediye internet kazama durumunuz söz konusu değildir. Hafta da 1 defa katılarak Hediye internet kazanabilirisiz.

Oyunu Oynamadım Bir Daha Hakkım Var mı?

Giriş yaptınız ve sayfa açıldı. Bundan sonra artık geri dönüşü yok. Ya çıkar ve haklarınızı kaybedersiniz ya da devam edip herhangi bir ödülün hattınıza tanımlanmasının zevkini çıkarırsınız. Kesinlikle kullanmanızı ve işinize yaramayacak olsa da bir köşede bırakmanızı tavsiye ederiz.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Hangi Hediyeleri Verir?

Eğer siz de Turkcell şansa tıkla reklamı oyunu oynadıysanız, aşağıdaki hediyelerden birini seçerek hattınıza tanımlayabilirsiniz. Belirtmek gerekirse, bu hediyeler Turkcell’in güncellemelerine göre değişebilir. Öncesinde açıklama gibi bir sorumluluk olmamakla birlikte, hediyeleri güncel olarak takip etmenizi öneririz. Turkcell Şansa Tıkla Reklamı hediyeleri;

Haftalık 2 GB (7 gün boyunca geçerli 2GB

Haftalık 1 GB(7 gün boyunca geçerli 1GB)

Günlük 2 GB (24 saat boyunca geçerli 2GB)

Günlük 2GB Instagram & Twitter (Instagram ve Twitter url’lerinde 24 saat geçerli 2GB internet)

Günlük 1GB (24 saat boyunca geçerli 1GB)

Turkcell’in Turkcell Şansa Tıkla Reklamı kampanyası içeriklerini değiştirmek, kapsamını sınırlamak ve/veya genişletmek gibi haklarını saklı tuttuğunu tekrar belirtelim.Hattınızı Turkcell e Taşıyarak  Turkcell Bedava İnternet Kazanabilirisiniz.TIKLAYINIZ..

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Çıkmıyor Sorunu

Turkcell Şansa Tıkla reklamı kampanyası büyük bir organizasyon olup, internetsiz kalan kullanıcıları için oldukça avantajlı ve ilgi gösterilen bir kampanyadır. Bazı durumlarda Şansa Tıkla Reklamı Çıkmıyor şeklinde sorular veya durumlarla karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaştığını düşünmeniz normal fakat internette şansa tıkla araması yapmak sosyal mecralarda gezinmek işinizi görebilir. Bunun dışından web siteleri üzerinden de şansa tıkla reklamlarını yakalama olasılığınız oldukça yüksektir.

 

Bir önceki yazımız olan Turkcell 40GB Bedava İnternet Sen Yap Kazandır başlıklı makalemizde internet hakkında bilgiler verilmektedir.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. İbrahim ıhlamur dedi ki:

  Fevkalade bir uygulama.

  1. tayyip dedi ki:

   Sen yapabildinmi

 2. Hüseyin emre dedi ki:

  Sansa tıkla reklamını bulamayanlar icin bi tüyo vericem ekşi sözlük turkcelle girin o sitede garanti derecede denk gelir reklam gelmesse bi kac kez sayfayi yenileyin deneyin buyuk ihtimal geliyo


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019