Turkcell

Turkcell Şampiyon Paket 21 GB Nasıl Yapılır

Turkcell Şampiyon Paket 21 GB Nasıl Yapılır  Turkcell, dijital işbirliğine katıldığı Galatasaray’ın 21. şampiyonasını sürpriz bir hediye ile kutladı ve tüm kullanıcılarını mutlu etti. GSM Şirketi, “Şampiyon” paketinin sahiplerine 21 GB internet hediye ediyor, böylece Sarı Kırmızılar dijital ortamda sınırsızca kupa sevincini doyasıya yaşayabiliyor.

Turkcell Şampiyon Paket 21 GB Nasıl Yapılır

Ocak ayında imzalanan anlaşma sonrasında, her bir kullanıcı taraftarına toplam 19,4 GB internet desteği veren Turkcell, Sarı Kırmızı Takım’ın attığı her gol ve kazandığı maç için toplam 19,4 GB internet sağlıyor. Turkcell 21. şampiyonasına özel 21 GB internet hediye ederek “Şampiyon” paketine sahip olan abonelerine, takımlarının şampiyonluk deneyiminin dijital olarak keyfini çıkarabilmelerini sağladı.

21 Mayıs’a kadar geçerlidir

Galatasaray taraftarlarına şampiyonluk hediyesi olan Turkcell’in 21 GB’ı şampiyonluk maçından sonra belirlendi. Mevcut paket kullanıcılarına ek olarak, 21 Mayıs’a kadar “Şampiyon” dijital destek paketini alan tüm Galatasaray taraftarları da hediyeden faydalanacak. Turkcell hattına sahip Galatasaray taraftarları, ‘Şampiyon’ paketini SMS ve Turkcell satış kanallarından kolayca satın alabilecekler. Turkcell Şampiyon Paket 21 GB Nasıl Yapılır Şampiyon Paketi almak isteyen hayranların GS9 yazması ve 2200’e mesaj göndermesi gerekecek.

Şampiyon Paketi Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Turkcell Şampiyon Paket 21 GB Nasıl Yapılır

Tüm Turkcell hat kullanıcıları mevcut paketlerine ek olarak Şampiyon Paketinden de yararlanabilirler. Şampiyon Paketi kapsamında, her yöne 500 dakika, Fizy, Çalarken Dinle, Goller Cepte Standart Paketi ve Lifebox Karşılama Paketi (5GB depolama alanı) arasından hediyeler kazanabilirsiniz. Paketin sonunda, abone için başka bir paket mevcut değilse, tarife üzerinden ücretlendirilir. Paketle sağlanan ve kullanılmayan hediyeler, bir sonraki döneme aktarılmaz.

Kullanıcı Paket üyeliğini iptal etmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenecektir. Paket avantajları üçüncü taraflara devredilemez. Turkcell kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Şampiyon Paketi vergi dahil 9 TL’dir.

Tüm destek paketlerinin değişebileceği ve bunlara katılabileceği ve faydalanabileceği GSM dışı avantajlar;

1) BiP Sarı Kırmızı Destek kanalı üzerinden yapılacak yarışmalarla katılabilirler.

2) GS sosyal medya kulüp hesaplarından yarışmalara katılabilirler.

VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Kazanılan Futbol Biletlerinin Faydaları Nelerdir?

Turkcell Şampiyon Paket 21 GB Nasıl Yapılır

Kazanılan futbol bileti avantajları passolig yoluyla verileceğinden, kazananlar hesaplarına SMS gönderilecektir. Diğer avantajlar BiP Sarı Kırmızı Destek kanalı veya kulüp sosyal medya hesapları aracılığıyla duyurulacaktır.

Bu faydalar:

VIP ve Standart Maç Biletleri (Galatasaray saha maçlarında)

Stadyumdaki Aile (Çocuk) Tribünü’nde maç izleme hakkı

İmzalı forma ve top

Eğitim ziyareti

Takım uçağı ve maç bileti ile yurt dışına çıkmak

GS Mağazalarında ve çevrimiçi mağazalarda indirimler

Galatasaray Müzesi bileti

Basketbol ve Voleybol biletleri (Galatasaray saha maçlarında)

22. Şampiyonluğu 22 GB Bedava İnternet

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz şampiyon paketlerinin avantajlarının dışında turkcell yeni yıl sonrası şampiyon paket sahipleri içi paket kampanyasını güncellemiş olup, Turkcell şampiyon 22 gb bedava internet dağıtmaktadır. Şampiyon paket sahibi Galatasaraylılar takımlarının kazandığı her maç için 1 GB Bedava internet kazanmakla beraber birbirinden farklı hediyeler de kazanmaktadır.

Turkcell Şampiyon Paket 21 GB Nasıl Yapılır başlıklı yazımız ile beraber hangi takımı tuttuğunu ve bedava internet hakkını elde edip etmediğinizi yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu