Turkcell

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Salla Kazan bedava internet kampanyaları ile kullanıcılarının gönlünde taht kurmuş durumda. Peki nedir bu Salla Kazan? Salla Kazan Bedava internet nasıl yapılır? gibi sorularınızın yanı sıra salla kazan hilesi nasıl yapılır? ve Salla kazan bedava internet hakkında tüm detaylar yazımızda…

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell, abonelerine her hafta özel hediyeler vermektedir. Bu hediyeler çoğu kez bedava internet paketleri olurken bazen de dijital oyun platformlarında ve Turkcell mağazalarında kullanabileceğiniz indirimler olarak kazanılmaktadır. Turkcell’in akıllı telefon uygulaması Dijital Operatör üzerinden, telefonumuzu sallayarak çeşitli hediyeler kazanabileceğiniz uygulamanın adı “Salla Kazan”. Adı üstünde olan bu uygulamada, hediyeleri kazanmak, adını söylemek kadar kolay.

Turkcell Salla Kazan ile Kazanılan Bedava İnternet Paketleri Nelerdir?

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Efsane Salla Kazan Gb Şenliği Bedava İnternet Bu bedava internet paketleri aylık, haftalık, günlük ve hatta saatlik olarak 500 MB’tan 25 GB bedava internet‘e kadar kazanabileceğiniz bedava internet paketleri ile dolu. 19 Mayıs 2017’den beri devam eden Turkcell Salla Kazan, 3 ocak 2021’e kadar mevcut koşulları ile geçerliliğini sürdürecek.

Turkcell Salla Kazan kampanyasından Aylık Hangi Bedava internet Paketleri

Aylık 25 GB’lık bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell Salla Kazan hediye internet kampanyasından kazandığınız bu ödülü, aktivasyon kodunuzu aldıktan sonra 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Aylık 10 GB bedava internet paketi de kazanabilirsiniz. Turkcell Salla Kazan kampanyasından aldığınız bu hediyeyi de aktivasyon SMS’inin gelişinden itibaren yine 30 gün içerisinde kullanabiliyorsunuz.

Turkcell Salla Kazan’dan aylık 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Hediyeyi de telefonunuza aktivasyon bilgisi geldikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan’da tekrar eden aylık paketler kazanmanız da mümkün. Bu hediyeler de;

3 ay tekrar eden 3 GB’lık paket ve 3 ay tekrar eden 1 GB’lık paketler olarak, 90 günlük süre boyunca kullanabiliyorsunuz.

Turkcell Salla Kazan Kampanyasından Haftalık Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyaları

Haftalık Turkcell bedava internet paketi olarak da Turkcell Salla Kazan’dan hediyeler kazanabilirsiniz. Bu internet paketleri de;

Haftalık 10 GB’lık Turkcell Salla Kazan internet hediyenizi, telefonunuza gelen onay SMS’inden sonra 7 gün süreyle kullanabilirsiniz.

Haftalık 5 GB’lık internet paketi kazanmanız durumunda, bu hakkınızı da yine telefonunuza gelecek bilgilendirme mesajından sonra kullanabilirsiniz.

Haftalık 4 GB’lık Turkcell Salla Kazan bedava internet paketi kazandığınızda, bu paketi telefonunuza gelen aktivasyon SMS’inden sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Haftalık 3 GB’lık internet paketinizi de 7 gün süre ile kullanabiliyorsunuz.

Haftalık 2 GB’lık Turkcell Salla Kazan paketi kazandığınızda bu paketinizi, telefonunuza gelen SMS bilgilendirmesi sonrası 7 gün süreyle kullanabilirsiniz.

Haftalık 1 GB’lık Turkcell Salla Kazan paketini telefonunuza gelecek olan aktivasyon SMS’i ile birlikte 7 gün boyunca kullanabileceksiniz.

Haftalık 500 MB kazanabileceğiniz Turkcell Salla Kazan paketlerinizi, telefonunuza gelecek olan aktivasyon SMS’inden sonra 7 gün süre ile kullanabileceksiniz.

2 Haftada kullanabileceğiniz 1 GB’lık Turkcell Salla Kazan 1 GB internet hediyesi de bulunmaktadır. Bu hediyeyi telefonunuza gelen bilgilendirme SMS’inden itibaren 14 gün süre boyunca kullanabileceksiniz.

Hafta içi kullanabileceğiniz haftalık diğer paketler ise;

Haftalık; hafta içi 5 GB Turkcell Salla Kazan internet hediyenizi telefonunuza gelen SMS sonrası kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir diğer hafta içi paketinde ise 1 GB’lık ücretsiz internet kazanabiliyorsunuz.

Turkcell Bedava İnternet 2021 (Güncel ve Yeni Kampanyalar)

Turkcell Salla Kazan Kampanyasından Günlük Bedava İnternet Paketleri

Günlük ve 2 günlük paketler de kazanabileceğiniz Turkcell Salla Kazan’da; kazanabileceğiniz paketler şunlardır:

Günlük 1 GB ve 2 GB kazanabileceğiniz Turkcell Salla Kazan bedava internet paketi hediyelerinizi, hattınıza tanımlandığı andan itibaren 24 saat süre boyunca kullanabilirsiniz.

2 günlük 1 GB’lık internet Turkcell Salla Kazan ücretsiz internet hediyesi olan internet paketinizi yine 48 saat boyunca kullanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Kampanyasından Saatlik Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Salla Kazan’da saatlik bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

12 Saat boyunca kullanabileceğiniz 1 GB’lık internet paketini, Turkcell Salla Kazan’dan kazanabilirsiniz.

12 saatlik 2 GB’lık internet paketi olan Turkcell Salla Kazan hediyenizi de telefonunuza gelen aktivasyon SMS’i sonrası 12 saat süre boyunca kullanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan kampanyasından 6 saatlik 1 GB, 3 saatlik 1 GB ve 1 saatlik 1 GB bedava internet paketi de kazanabilirsiniz. Telefonunuzu salladıktan sonra kazanabileceğiniz bu paketleri, telefonunuza gelen SMS bilgilendirmesi sonrası kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan kampanyasından Youtube, Twitter, Facebook, Instagram BİP ve Whatsapp İçin Hangi İnternet Paketlerini Kazanabilirim?

Turkcell Salla Kazan kampanyası ile kazanabileceğiniz bedava internet paketleri sadece bunlar değil. Haftalık ve günlük olarak kullanabileceğiniz Youtube, Facebook, Instagram, Twitter, BİP ve Whatsapp gibi; sadece sosyal medya uygulamaları için kullanabileceğiniz Turkcell Salla Kazan bedava  internet paketleri de var. Bu paketler de şöyle:

“Ben Youtube’u çok fazla kullanıyorum, mevcut internet paketim bana yetmiyor.” diyenler için Turkcell Salla Kazan’dan kazanabilecekleri bedava Youtube paketleri şunlar:

Turkcell Salla Kazan Youtube Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyaları

Haftalık 5 GB Youtube hediye internet paketi kazanmanız durumunda, sadece Youtube kullanımlarında geçerli 5 GB internetinizi, telefonunuza gelen SMS sonrası 7 gün süreye kullanabilirsiniz.

Haftalık 4 GB Youtube paketi kazanırsanız, bunu da yine 7 gün süreyle sadece Youtube videolarını izlemek için kullanabilirsiniz.

Youtube’dan kazanabileceğiniz diğer haftalık paketler 3 GB, 2 GB ve 1 GB’lık bedava internet paketlerinden oluşmaktadır. Bu paketleri de yine telefonunuza gelen aktivasyon SMS’i sonrası kullanabilirsiniz.

Bunların dışında, Youtube için 24 saat süreyle kullanabileceğiniz 1 günlük 1 GB’lık Turkcell Salla Kazan internet paketi ile 12 saat boyunca kullanabileceğiniz 1 GB’lık Turkcell Salla Kazan bedava internet paketlerini kazanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Facebook ve Twitter için Bedava İnternet Paketleri

Youtube gibi Facebook ve Twitter için de benzer haftalık bedava internet paketlerini Turkcell Salla Kazan kampanyasından kazanabilirsiniz.

Sadece Facebook ve Twitter için kullanabileceğiniz 4 GB, 2 GB ve 1 GB’lık Turkcell Salla Kazan internet paketlerini ödülünüzü kazandığınız andan itibaren 7 gün boyunca kullanabilirsiniz. Bunun dışında Facebook ve Twitter için kullanabileceğiniz günlük 1 GB’lık bedava internet paketini Turkcell Salla Kazan bedava internet kampanyalarından kazanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Instagram, BİP ve Whatsapp İçin Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyaları

Instagram kullanıcıları için Turkcell Salla Kazan’dan bol GB’lı internet paketleri var. Haftalık ve günlük olarak kullanabileceğiniz Instagram paketleri şu şekilde:

Haftalık 4 GB, 3 GB, 2 GB ve 1 GB’lık Turkcell Salla Kazan kampanyasından kazanacağınız bedava internet paketlerini, telefonunuza gelecek olan aktivasyon SMS’i ile 7 gün boyunca kullanabilirsiniz. Turkcell Salla Kazan’dan günlük kazanacağınız 2 GB ve 1 GB’lık internet paketleri ile 24 saat boyunca bu hediyelerinizi Instagram için kullanabilirsiniz.

Sadece BİP ve Whatsapp için kullanabileceğiniz haftalık 10 GB’lık Turkcell Salla Kazan ücretsiz internet paketi hediyesi kazanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell salla kazan hilesi için hesabım uygulamasına giriş yapmanızın ardından salla kazan alanına giriş yapmanız gerekmektedir. Bu aşama da salla kazan hareketini yapmadan telefonunuzu sabit bir şekilde tutmanız gerekmektedir. Bu işlemi yapan aboneler anın da 1GB Bedava İnternet kazanmaktadır.

Turkcell abonelerinin bedava internet kazanmak için en gözde uygulaması olan salla kazan ile bedava internet kazanmak çok kolay olmaktadır. Tabi durum böyle olunca bir çok kullanıcı salla kazan hilesi nasıl yapılır? yada turkcell salla kazan hilesi var mı? şeklinde arayışa girmektedir. Bizler de sizler için salla kazan hilesi veya salla kazan taktiklerini araştırarak daha fazla bedava internet kazanmanız için tavsiyelerde bulunmaktayız.

Turkcell salla kazan hilesi yapmadan önce hesabım uygulamasına giriş yapın. Bu işlemi mobil veri ile yapmanız gerekmektedir. Mobil verinizi açın hesabım uygulamasına giriş yaparak salla kazan bölümüne gelerek bedava internet kazanmak için ŞİMDİ KAZAN butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu işlemi de yaptıktan sonra telefonunuzu sallayınız.

Bu işlemi doğru şekilde yaptıktan sonra daha fazla internet hediyesi kazanmak için salla kazan hilesi nasıl yapılır sorumuzu cevaplayabiliriz. İlk bölüm işlemini yaptıktan sonra uygulamayı kapatmıyoruz bu şekilde mobil veri bağlantısını kapatarak çevrenizde bulunan her hangi bir wifi bağlantısı kurmamız gerekmektedir.

Tüm bu işlemleri eksiksiz bir şekilde yapıp wifi bağlantısına geçiş yaptıktan sonra salla kazan hilesi için tekrar hesabım uygulamasın da bulunan salla kazan kısmına geliyorsunuz. Bu ekran da geri butonunu tıklamanız ve paketlerim bölümüne geçiş yapmanız gerekmekte olup, bu bölüm de salla kazan hediyeler kazan sekmenize tıklamanız gerekmekte ve salla kazan bedava internet hilesini gerçekleştirerek ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Uygulamasını indirmek için aşağıda paylaştığımız linkleri tıklayabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan bedava internet kampanyaları başlıklı yazımız ile ilgili olarak sizler de yorumlar kısmından bedava internet kazanmak için hangisini tercih ettiğinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu