Turkcell

Turkcell Sağlık Çalışanı Bedava İnternet Kampanyası 2021

Turkcell Sağlık Çalışanı Bedava İnternet Kampanyası bu yıl hem oldukça anlamlı hem de kazandıran fırsatlara sahip. Sosyal sorumluluk adına önemli bir proje yürüten Turkcell, bu sürecin en güçlü figürlerinden olan ve Korona ile mücadelenin simgelerinden doktorlara ve sağlık çalışanlarına özel harika bir kampanya düzenlemiş durumda.

Turkcell Sağlık Çalışanları Kampanyası tam 500 dakika ve 5 GB internet ile geliyor. Turkcell bedava internet kazandıran kampanyalar listemizdeki bu seçenek ile artık siz de sağlık çalışanları olarak bu fırsattan faydalanabilirsiniz. Turkcell’in müşterilerinden Sağlık Çalışanları ve Aile Hekimleri için yürütülen bu proje kapsamında artık sizler de fırsattan faydalanarak 1 ay boyunca tam 5 GB internet kazanabilecek ve 500 dakika her yöne konuşabileceksiniz.

TURKCELL ŞANSA TIKLA REKLAM KAMPANYASI BEDAVA İNTERNET İÇİN TIKLAYINIZ…

Turkcell Sağlık Çalışanı Bedava İnternet Kampanyası

Bu paket her iki ayda bir siz iptal etmeyene kadar tekrarlanacaktır. Paket otomatik olarak tekrarlanarak bir sonraki ay yenilenmekte ve dilerseniz iptal edebilirsiniz. 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu kampanyaya 3 ayın sonunda o anki tarife ücretini ödeyerek de devam edebilirsiniz. Turkcell Sağlık Çalışanı Bedava İnternet Kampanyası

Kampanyaya katılabilmek için SAGLIKCALISAN yazarak 2200’a göndermeniz gerekiyor. Bu işlemden sonra Turkcell sistem içerisinde kayıtlı kullanıcı kaydı olan kullanıcılar için kullanıcı TCKN’su girilmesi gerekir. Bu sayede TCKN’su ile Sağlık Bakanlığı sistemine giriş yapılarak kontroller yapıldıktan sonra paket tanımlanacaktır. Eğer kayıt uyuşmuyor ise ancak sağlık çalışanı iseniz bu durumu şubeye bildirmeniz ve daha sonra aynı yolları tekrar denemeniz gerekecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu