Turkcell

Turkcell Rahat Paketi 1200 Gb İnternet

Turkcell Rahat Paketi 1200 Gb İnternet Turkcell 1200 gb kotalı Rahat Paket sayesinde asla internetsiz kalmayacaksınız. Tam tamına 1200 gb içeren paketle ay boyunca istediğiniz kadar internete girin, ne yaparsanız yapın paketini bitmeyecek.

Turkcell Rahat Paketi 1200 Gb İnternet

Turkcell Rahat Paketi 1200 Gb İnternet Turkcell kullanıcıları eğer rahat paket tarifesinden faydalanıyorlarsa, bu kampanyayı satın alabilirler. Turkcell rahat paket abonelerinin değerlendirebileceği bir diğer avantajlı pakette Rahat Hadi Üçlük 1200 gb paketidir. Bu paket hattınıza ek olarak tanımlanır.

Bu ek paketi satın alarak hattınıza 3 saat boyunca harcayabileceğiniz 1200 gb internet tanımlanacaktır. Turkcellin kampanyalarını tercih ederek acil internet ihtiyaçlarınıza çözümler bulabilirsiniz. Ayrıca bu paketin ücreti yalnızca 10 türk lirasıdır.

Turkcell Hediye İnternet Gönderme Nasıl Yapılır

Turkcell Rahat Hadi Üçlük Paketi

Turkcell Rahat Paketi 1200 Gb İnternet

Turkcell Rahat Paketi 1200 Gb İnternet Turkcell’in en avantajlı paketlerinden biri olan Rahat Paketlerden faydalanmak sadece ve sadece 10 türk lirası değerindedir. 3 saat içinde kullanabileceğiniz 1200 gb internete ücretini ödeyerek anında sahip olabilirsiniz. Bu tarifeden yalnızca Turkcell Rahat Paket sahibi olan aboneler faydalanabilmektedir.

Bu paketi belirli bir dönem içerisinde çok kez satın alabilirsiniz. Paketi kullanmaya başladıktan sonra paket bitimine yakın, hattınızda ne kadar gb kaldığı size sms yoluyla Turkcell tarafından iletilmektedir.

Turkcell Rahat Hadi Üçlük Paketi Nasıl Satın Alınır?

  • İlk olarak bu paketi cep telefonunuzdan müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek satın alabilirsiniz.
  • Bu paketi Dijital operatör uygulamasından da satın alabilirsiniz ayrıca Turkcell mağazalarına giderek bu paketi satın almak istediğinizde size yardımcı olacaklardır.
  • Kampanyaya katılım sağladıktan sonra Turkcell tarafından size bilgilendirme mesajı iletilir. Cep telefonunuza bu mesaj geldikten sonra paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz adımlardan birini uygulayarak satın aldığınız paket 3 saat boyunca geçerli olacaktır. Belirtilen süre bittikten sonra paket kendiliğinden iptal olacaktır. Paketi iptal etmek için sizin her hangi bir şey yapmanız gerekmemektedir.

Turkcell 50 GB internet 50 TL Kampanyası

Turkcell Rahat Paketi Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Rahat Paketi Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Rahat Hadi Üçlük paketinizi iptal etmek için 2200’a IPTAL RAHAT HADI UCLUK yazıp göndermeniz yeterli olacaktır.

Kaynak ve Kampanya detaylarını merak ediyorsanız https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/turkcell-rahatek-paket/rahat-hadi-ucluk-paketi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Güncel haberler, teknoloji ve hayata dair bir çok haberden anında haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul etmeniz yeterlidir.

Yorum Yap Bedava İnternet Kazan

Turkcell Rahat Paketi 1200 Gb İnternet başlıklı konumuza yorum yapan tüm kullanıcılarımıza Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri mail olarak gönderilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu