Turkcell

Turkcell Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Turkcell Mobil Ödeme Nasıl Yapılır? Ödeme yöntemleri yıllar geçtikçe değişmekte. Nakit ödeme yanına eklenen kredi, banka kartı ile ödemenin yanında artık yeni bir ödene yöntemi mevcut. Turkcell Mobil Ödeme yöntemi ile beraber anlaşmalı firmalar üzerinden sadece telefonunuz yardımı ile alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için dikkat edilmesi gereken her şeyi bu yazıda dile getirdik.

Turkcell Mobil Ödeme Nedir?

Turkcell Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

İlk sorulacak soru Turkcell Mobil Ödeme Nedir? sorusudur. Mobil ödeme özellikle internet hizmetlerinin dahil olduğu ürün ve hizmet sunan firmaların kabul ettiği bir ödeme yöntemidir. Turkcell hat sahiplerinin yararlanacağı bu ödeme yöntemi ile Google Play cüzdan kodu, AppStore Cüzdan kodu, Spotify üyelik işlemi gibi birçık işlem yapılmaktadır. Tüm bu işlemleri yaparken dikkat etmeniz gereken nokta Turkcell’in size belirlediği sınırlar içerisinde durmaktır. Bu sınırları da yazının ilerleyen kısımlarında anlatacağız.

Turkcell Her Ay 1 Gb Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Ödemenizi Turkcell Mobil Ödeme ile yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken ödeme yönteminde mobil ödemeyi seçmek ve telefon numaranızı vermek. Fakat bu aşamada alışveriş yaptığınız platformun mobil ödemeyi destekleyip desteklemediğine dikkat etmelisiniz. Aksi halde diğer ödeme yöntemlerini kullanmak zorunda kalırsınız. Tabi ki ilk olarak hattınızdan mobil ödeme onayı vermelisiniz. Bunun için 2222’ye MOBILODEME AC yazıp, göndermeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Mobil Ödeme Limit

Paycell mobil ödeme olarak da anılan yöntemde hat tipine göre farklı limitler bulunmaktadır. Faturalı hat sahipleri faturasızlara göre daha fazla limite sahiptir. Limitler aşağıda ifade edilmiştir.

Faturalı Hat Sahibi Limitleri:

  • Google Store, Oyun, Apple Store, Sosyal Medya ve Dijital İçerikler için Tek İşlem Limiti 300 TL, Aylık Limit 200-1200 TL arasındadır.
  • Fiziksel Ürün ve Hizmetler için Tek İşlem Limiti 300 TL, Aylık Limit 200-1200 TL arasındadır.

Faturasız Hat Sahibi Limitleri:

  • Google Store, Oyun, Apple Store, Sosyal Medya ve Dijital İçerikler için Tek İşlem Limiti 300 TL, Aylık Limit 500 TL’dir.
  • Bahis Ödemeleri için Tek İşlem Limiti 100 TL, Aylık Limit 250 TL’dir
  • Fiziksel Ürün ve Hizmetler için Tek İşlem Limiti 300 TL, Aylık Limit 150-350 TL arasındadır.

Turkcell Puk Kodunu Öğrenme Nasıl Yapılır


İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.