Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Lifecell Çok İnternet Kampanyası Nedir

Turkcell Lifecell Çok İnternet Kampanyası Turkcell, Lifecell kullanıcılarına ve tüm bireysel müşterilerine yepyeni bir kampanya ile bedava internet hediye ediyor.

Lifecell Bedava İnternet kampanyası ile ” birlikte topluyoruz, birlikte bedava GB kazanıyoruz” diyen Turkcell, 1 hafta sürecek oyun sürecinin sonunda tüm katılımcılarına turkcell ücretsiz internet hediye etmektedir.

Turkcell Lifecell Çok İnternet Kampanyası Nedir

lifecell.com.tr/coknet internet adresine girerek gösterilecek filmi dikkatlice izlemeniz ve film boyunca çıkan “sonsuz” ikonlarının üstüne tıklamanız durumun da elde edeceğiniz skor 1 haftanın sonunda bedava internet olarak hattınıza  hemen yüklenecek! İşte kampanyaya katılarak lifecell çok net internet kazanma için yapmanız gerekenler!

Turkcell Lifecell Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Kazanılır?

Turkcell Lifecell Çok İnternet Kampanyası Nedir Kampanya için belirtilen adrese girerek başla butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan videoyu/filmi dikkatlice izleyerek takip edin. film boyunca aralarda çıkan sonsuz ikonlarının üstüne tıklayın ve skorunuzu katlayın.

  • Lifecell Çok Net Çok İnternet Turkcell Ücretsiz İnternet Kampanyası
  • 24 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında lifecell.com.tr sitesi üzerinden oynanacaktır. Oyunda; her bir katılımcı film boyunca ekranda aralıklarla belirecek sonsuz ikonlarının üzerine tıklayarak puanları toplayacak ve topladığı puanların genel skora eklenmesiyle 1 hafta sonunda oyuna katılan herkesin kaç hediye GB kazanacağını belli olacaktır.
  • Kazanılacak hediye belli olmasından sonra, 3 Mayıs saat 10:00 – 4 Mayıs saat 10:00 tarihleri arasında BiP’ te bulunan Lifecell Kanalı’nı takip edip kanaldaki kampanyalar arasında yer alan Çok Net Kampanyası’nı seçen aboneler günlük, haftalık, aylık bedava ücretsiz internet paketi hediyelerini kazanacaklardır.
  • Kampanyadan tüm lifecell ve turkcell bireysel faturalı ve faturasız aboneleri yararlanabilecektir.

Turkcell Lifecell Çok İnternet Kampanyası Nedir 1

Turkcell Lifecell Çok İnternet Kampanyası Nedir

Lifecell Çok Net Çok İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Lifecell Çok Net Kampanyası’na katılmak için 3 Mayıs saat 10:00’dan 4 Mayıs saat 10:00’a kadar BiP’te uygulaması üzerinde bulunan Lifecell Kanalı’nı takip etmeniz ve kanaldaki kampanyalar içinden Çok Net Kampanyası’ nı seçmelisiniz!

FATİH ŞİFRESİ ÖĞRENME

  • Kampanyaya katılarak kazandığınız bedava internet hediyelerini 30 Mayıs  tarihine kadar 2200’a COKNET yazıp göndererek veya Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek aktif etmelisiniz!
  • Kampanyaya katılım sağlayan tüm turkcell ve lifecell kullanıcıları günlük, haftalık veya aylık internet hediye edilecektir!
  • Her kullanıcının oyundan kazandığı internet hattına bir defa tanımlanacaktır. Fakat oyunu dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında hediye edilen internet kullanılmassa bir sonraki aya devretmez.

Turkcell Lifecell Çok İnternet Kampanyası Nedir 2

Turkcell Lifecell Çok İnternet Kampanyası Nedir

Oyunun sonunda belirtilen sonuç ekranında yapmanız gerekenler sizlere tarif ediliyor. Dilerseniz puanınızı sosyal medya hesaplarına paylaşabilir ve daha çok arkadaşınızın katılmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle daha fazla internet kazanabilmeniz mümkün

Turkcell Lifecell 2 Gb Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell abonelerinin bedava internet kazanabilmeleri için sağlanan bir diğer kampanya ise Lifecell 2Gb bedava internet kampanyasıdır. Turkcell abonesi iseniz yararlanabileceğiniz ve karşıladığın da hediye kazanacağınız konumuz ise Vestel Kampanyasıdır.

Bahsettiğimiz bedava internete sahip olabilmek için yapmanız gereken Lifecell paketlerinden bir tanesi seçerek satın almaları gerekmektedir. Satın alma işlemini gerçekleştirmenizin ardından bedava interete hiçbir onay veya sms gönderimine gerek olmaksızın sahip olabileceksiniz.

Turkcell lifecell paketlerinden satın aldığınız da toplam da Turkcell 24 gb bedava internet hakkına sahip olmaktasınız. Lifecell 24 Gb bedava internet hakkınız 12 ay boyunca her ay 2 gb olarak hattınıza otomatik olarak yüklenecektir. Turkcell Lifecell bedava 2 GB internet 1 ay geçerli olmakla beraber her ay otomatik olarak yenilenir.

Turkcell Lifecell Çok İnternet Kampanyası bahsetmiş olduğumuz bu kampanyamızın süresinin üzülerek dolduğunu belirtmekte olup, Turkcell firmasının sunmuş olduğu bedava internet kampanyalarını sitemiz üzerinden takip edebilir. Yorumlar kısmından düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.