Bedava İnternet

Turkcell Lifecell Çok İnternet Kampanyası Nedir

Turkcell Lifecell Çok İnternet Kampanyası Nedir

Turkcell Lifecell Çok İnternet Kampanyası Turkcell, Lifecell kullanıcılarına ve tüm bireysel müşterilerine yepyeni bir kampanya ile bedava internet hediye ediyor.

Lifecell Çok Net Çok İnternet kampanyası ile ” birlikte topluyoruz, birlikte bedava GB kazanıyoruz” diyen Turkcell, 1 hafta sürecek oyun sürecinin sonunda tüm katılımcılarına turkcell ücretsiz internet hediye etmektedir.

lifecell.com.tr/coknet internet adresine girerek gösterilecek filmi dikkatlice izlemeniz ve film boyunca çıkan “sonsuz” ikonlarının üstüne tıklamanız durumun da elde edeceğiniz skor 1 haftanın sonunda bedava internet olarak hattınıza  hemen yüklenecek! İşte kampanyaya katılarak lifecell çok net internet kazanma için yapmanız gerekenler!

Turkcell Lifecell Çok İnternet Kampanyası Nedir? Nasıl Kazanılır?

Kampanya için belirtilen adrese girerek başla butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan videoyu/filmi dikkatlice izleyerek takip edin. film boyunca aralarda çıkan sonsuz ikonlarının üstüne tıklayın ve skorunuzu katlayın.

  • Lifecell Çok Net Çok İnternet Turkcell Ücretsiz İnternet Kampanyası
  • 24 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında lifecell.com.tr sitesi üzerinden oynanacaktır. Oyunda; her bir katılımcı film boyunca ekranda aralıklarla belirecek sonsuz ikonlarının üzerine tıklayarak puanları toplayacak ve topladığı puanların genel skora eklenmesiyle 1 hafta sonunda oyuna katılan herkesin kaç hediye GB kazanacağını belli olacaktır.
  • Kazanılacak hediye belli olmasından sonra, 3 Mayıs saat 10:00 – 4 Mayıs saat 10:00 tarihleri arasında BiP’ te bulunan Lifecell Kanalı’nı takip edip kanaldaki kampanyalar arasında yer alan Çok Net Kampanyası’nı seçen aboneler günlük, haftalık, aylık bedava ücretsiz internet paketi hediyelerini kazanacaklardır.
  • Kampanyadan tüm lifecell ve turkcell bireysel faturalı ve faturasız aboneleri yararlanabilecektir.

Turkcell Lifecell Çok İnternet Kampanyası Nedir 1

Lifecell Çok Net Çok İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Lifecell Çok Net Kampanyası’na katılmak için 3 Mayıs saat 10:00’dan 4 Mayıs saat 10:00’a kadar BiP’te uygulaması üzerinde bulunan Lifecell Kanalı’nı takip etmeniz ve kanaldaki kampanyalar içinden Çok Net Kampanyası’ nı seçmelisiniz!

FATİH ŞİFRESİ ÖĞRENME

turkcell.com.tr

  • Kampanyaya katılarak kazandığınız bedava internet hediyelerini 30 Mayıs  tarihine kadar 2200’a COKNET yazıp göndererek veya Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek aktif etmelisiniz!
  • Kampanyaya katılım sağlayan tüm turkcell ve lifecell kullanıcıları günlük, haftalık veya aylık internet hediye edilecektir!
  • Her kullanıcının oyundan kazandığı internet hattına bir defa tanımlanacaktır. Fakat oyunu dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında hediye edilen internet kullanılmassa bir sonraki aya devretmez.

Turkcell Lifecell Çok İnternet Kampanyası Nedir 2

Oyunun sonunda belirtilen sonuç ekranında yapmanız gerekenler sizlere tarif ediliyor. Dilerseniz puanınızı sosyal medya hesaplarına paylaşabilir ve daha çok arkadaşınızın katılmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle daha fazla internet kazanabilmeniz mümkün

Bir önceki yazımız olan Turkcell 29 Ekim Bedava İnternet Hediyesi başlıklı makalemizde internet hakkında bilgiler verilmektedir.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019