Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Lifecell 1 GB Bedava İnternet

Turkcell Lifecell  1 GB Bedava İnternet   1994 yılından bu yanadır hayatımızda önemli bir yere sahip olan Turkcell; kendini ve çizgisini yıllardır bozmayan bir Türk devidir. Telekominikasyon konusunda başarılı işlere attığı imzalar ile gönlümüzde taht kurmuştur. Kaliteli hizmet konusundaki başarılı hizmeti parmak ısırtmaktadır.

Turkcell’den Sadık Müşterilerine Bedava Hediye İnternet Fırsatı

Turkcell Lifecell 1 GB Bedava İnternet Sunduğu hizmetler ile müşterilerinin memnuniyeti için elinden geleni yapar. Turkcell’li olmak ülkemizde bir ayrıcalıktır. Her karış toprakta iletişim için tam hizmet sunar. Telefon görüşmelerinden tutunda akıllı telefonlarımızdaki internet kullanımına kadar nerede olursak olalım hiçbir aksama yaşamadan gönül rahatlığıyla kullanabiliriz. Turkcell; müşterilerine sunduğu hizmetlerin yanı sıra birçok promosyon kampanyası ile de müşterilerinin kesesini de düşünür.

Turkcell’in müşterileri için sunduğu promosyon kampanyalarından biri olan Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası ile tanıştıracağım sizi. Turkcell; bu kampanya ile müşterilerini okumaya teşvik etmektedir.

Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Lifecell 1 GB Bedava İnternet

Turkcell’in müşterilerinin memnuniyetini ve kesesini düşünen birçok faydalı uygulaması vardır. Müşterileri için okumayı sevdiren bir promosyon ile bizlerin yanındadır. Lifecell İlk Hattım Dergilik kmpanyasından yararlanarak hem okuma alışkanlığı ediniriz hem de aylık olarak 1 GB interneti hediye olarak hattımıza tanımlanmasıyla kullanmaya başlarız.

Bu hediye hizmetten yararlanmak için en başta yapmamız gereken Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası’na kayıtlı olmamız gerekir. Sonrasında da ön ödemesi olan Lifecell İlk Hattım tekliflerinden faydalanmamız şarttır.

Kampanyadan faydalanmak için ilk adım olan tarife kullanımı olunca artık her ay için çocuk kısmında üç adet dergiyi telefonumuza indirmemiz gerekir. Çocuk kısmındaki aylık indirilen üç dergi ile her ay için geçerli olan turkcell 1 GB bedava internet bize sunulur. Bedava olarak kullanımımıza sunulan bedava internet her ay yeniden yüklenir. Aylık indirilen dergiler çocuklarımız için bilgi dağarcığına yenilerini eklerken ayrıca hediye internet ile sanal alemin istediğimiz yerde ve istediğimiz zaman kolaylıkla kullanabiliriz.

Turkcell Lifecell  1 GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Turkcell Lifecell 1 GB Bedava İnternet

Turkcell Lifecell 1 GB Bedava İnternet

Ay ay yenilenen dergiler telefonumuza yüklenir ve biz hediyemize kavuşuruz. Hediye olan internet bir dahaki aya devretmez. Ay içinde kullanılabilir. Ay sonunda istersen tamamını kullanın isterseniz kullanmayın silinir.

Siz Turkcell’in sunduğu bu hizmeti sadece kendiniz kullanabilirsiniz Başkası ile paylaşamazsınız. Hattınıza yüklendiği andan itibaren gönül rahatlığı ile kendi adınıza kullanmanız adına düzenlenmiş bir kampanyadır.

Turkcell’in size sunduğu bu hizmet kullanırken dikkat etmemiz gereken sadece ülke içinde kullanmaktır. Yurtdışı hizmetler için geçerli değildir hediye internetiniz.

Hediyenizin kullanımı sırasında Turkcell; size bilgilendirme mesajları atar. Siz hediye internetinizin %80’lik kısmını kullandığınızda size bilgi mesajı atarken, tükendiğinde de yine kısa mesajla sizi uyarır. Böylelikle ekstra bir kullanım aşımı yaşamazsınız.

Eğer ki siz aylık olarak size sunulan hediye 1 GB’lık internetinizin kullanımında ne kadar kaldığını öğrenmek isterseniz yine Turkcell bu konuda da kolaylık sağlar. “KALAN” yazarak 2200 numaralı kısa mesaj hattına atacağınız bir kısa mesaj size kalan internetiniz hakkında bilgi verir. Siz de kullanımlarınıza bu sayede rahatlıkla yön verebilirsiniz.

turkcell-bedava-internet-lifecell

TURKCELL LİFECELL ÇOK İNTERNET KAMPANYASI NEDİR 

Turkcell; her ay için Turkcell Lifecell 1 GB Bedava İnternet kampanyası ile sizin yanınızda olduğunu bir kez daha gösterir. Her konuda başarılı ve kaliteli hizmet sunan Türkiye markası; çizdiği yoldan hiçbir zaman ödün vermeyerek ne kadar sağlam bir telekominikasyon firması olduğunu gözlerimiz önüne sermiştir.

Her zaman bizim iyiliğimiz için kendini bir adım daha ileriye götüren Turkcell; okuyarak gelişeceğimizi de bizlere aşılamaktan da büyük zevk duymaktadır. Ülkenin gelişimi firma için kendi kazancından çok daha önemlidir. Hem gelişelim hem eğlenelim ne dersiniz? Gelin Turkcel’li olarak bu kampanyadan faydalanmaya başlayalım.

Turkcell Lifecell 1 GB Bedava İnternet başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısımından paylaşabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.