Turkcell

Turkcell Kim 1 GB İster Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Turkcell Kim 1 GB İster Bedava İnternet Nasıl Kazanılır; Turkcell kullanıcılarına bedava internet hakkı vermek için farklı bir yol izliyor. Bedava internet hakkı için ödüllü bir oyun tasarladı. Kısa sürede pek çok kullanıcı tarafından indirilen ve denenen oyun büyük ilgi gördü. Kim 1 GB İster Türkcell’in kullanıcıları için hazırladığı bir uygulamadır.

Turkcell yine kendi uygulaması olan BiP kullanıcıları için özel olarak böyle bir oyun tasarlamıştır. Turkcell abonesi olan herkes Bip uygulamasını telefonuna yükleyerek kim 1 gb ister oyununa erişebilir. Oyun bilgi yarışması formatında hazırlanmış. Böylece kullanıcılar hem yarışıp hem de kendilerini geliştirebiliyorlar. Son zamanlarda evde uzun uzun zaman geçirmek zorunda olan kullanıcılar oyun sayesinde hem vakitlerini değerlendirmiş oluyor hem de oyun sonunda 1 gb bedava  internet hakkı kazanmış oluyorlar.

Turkcell Kim 1 GB İster Kampanya Şartları Nelerdir?

Kim 1 Gb ister oyununda toplamda 15 soru yer alır. Yarışmacıların oyunu kazanabilmesi için 15 soruya da doğru cevap vermesi gerekir. Yarışma 5 farklı aşamadan oluşur. Her aşamanın sonunda oyunculara ödülü alıp çekilme hakkı tanınır. Aşamalar ilerledikçe ödül büyür. Son aşamaya tamamlandığında büyük ödül kazanılır. Ara aşamalarda da internet paketi ödüllerini alıp çekilme hakkı veriliyor.

Çekilmeyip devam ettiğinizde bir sonraki aşamada hata yaparsanız ödül hakkınız yanmış olur. 5 aşamayı tamamlayıp 15 soruya da doğru cevap verdiğinizde büyük ödül bedava 1 gb internet hakkı kazanmış olursunuz. Oyun içerisinde her soru için 20 saniyelik süre var. Bu 20 saniye içerisinde sorulara cevap vermediğiniz taktirde elenirsiniz. Aynı zamanda yanlış cevap verdiğinizde de elenmiş ve ödülü kaybetmiş olursunuz.

Turkcell Kim 1 GB İster Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Turkcell Kim 1 GB İster Nasıl Kazanılır?

Turkcell Kim 1 GB İster Bedava İnternet Nasıl Kazanılır Ödülü kazanabilmek için 20 saniye içerisinde doğru seçeneği seçmeniz gerekiyor. Yarışma içerisinde yanlış bildiğiniz soruda elenirsiniz. Oyuna devam etmek isteyenler ise elendikleri aşamaya göre ücret ödeyerek yarışmada kaldıkları yerden devam ederler. İlk aşamada elenen oyuncular 2 TL, ikinci aşamada elenen oyuncular 3 TL, üçüncü aşamada elenen oyuncular 4 TL, dördüncü aşamada elenen oyuncular 5 TL ve beşinci aşamada elenen oyuncular 6 TL ödeyerek oyuna kaldıkları yerden devam ederek 1 gb kazanma şansını sürdürürler. Yarışma haftanın her günü oynanabilir.

Fakat ödülü sadece haftada bir kez kazanabilirsiniz. İki gün art arda 15 soruyu doğru bilseniz bile haftada bir kez hattınıza 1 gb bedava internet hakkı tanımlanacaktır. Fakat bir hafta beklemeden her gün oyun oynamak isterseniz Türkcell ücretli olarak size bu hakkı sağlıyor. Oyunu kazandıktan sonra HEMEN yazıp gönderdiğinizde 2 TL karşılığında yeni oyun hakkı elde edebilirsiniz. Her pazartesi yeni oyun haftası başlar ve ödül almak hakkınız yenilenir. Oyundaki soruları başarılı bir şekilde bildiğiniz zaman her hafta 1 gb bedava internet hakkı kazanma şansınız olur.

TURKCELL BİZCE BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Turkcell Kim 1 Gb İster Kampanyası Avantajları Nelerdir?

Turkcell Kim 1 GB İster Bedava İnternet Nasıl Kazanılır Yarışma günlük olarak oynandığı halde genel puan durumu da tablo olarak oyun içerisinde verilir. Böylece yarışmacılar hem o an oyun içerisinde yarışır hem de genel tabloda başarı sıralamasına girmeye çalışırlar. Çünkü başarı tablosunda dereceye giren oyunculara aylık olarak yeni ödüller verilir.

Her ay puan sıralamasında yer alan ilk 20 kişiye 20 gb internet hediye ediliyor. Ayrıca sonraki 100 kişi ise 10 gb internet hakkı kazanıyor. Ödüller sadece aylık olarak değil yılbaşında da puan tablosuna göre ilk 20 kişiye 20gb, sonraki ilk 100 kişiye ise 10 gb internet hakkı tanımlayarak kullanıcılarına bolca internet hakkı sağlıyor.

Kim 1 GB İster Kampanyası incelemek için TIKLAYINIZ…

Turkcell Kim 1 GB İster Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Bip Kim 1 GB İster Nasıl Oynanır?

Turkcell Kim 1 GB İster Bedava İnternet Nasıl Kazanılır Turkcell tarafından sunulan ve hemen hemen tüm abonenin bedava internet kazanmak için yada bilgi almak istediği kim 1GB ister kampanyasının nasıl oynandığını bir başka değişle nasıl bedava internet kazanabileceğinizi aşağıda sizler için paylaştık. Vermiş olduğumuz aşamaları gerçekleştirerek 1GB Bedava İnternet sahibi olabilirsiniz.

Bip Kim 1 GB İster Nasıl Oynanır;

  • Öncelikle telefonunuza Bip Uygulamasını indiriniz.
  • Uygulama yüklü ise Bip uygulamasına giriş yapınız
  • Bip uygulaması içerisin de “Kim 1 GB İster”  yazarak çıkan kanala abone olunuz
  • Abone olduğunuz kanal üzerinden yarışmaya başla butonuna tıklayınız.
  • Karşınıza ilk aşama olarak 3 sorunun cevaplanması istenecektir.
  • İlk aşamayı geçen aboneler tercihe göre ikinci aşamaya geçir tercihi istenecektir.
  • Sadece ilk aşamayı geçerek de hediye alabileceğiniz gibi devam edip etmemek abonenin tercihidir.
  • Kim 1GB İster toplam da 5 aşamadan oluşmak da ve her aşama 3 soru olarak hazırlanmıştır.

Turkcell Kim 1 GB ister Hilesi

Turkcell Kim 1 GB İster Bedava İnternet Nasıl Kazanılır kim 1gb ister hilesi için yapmanız gereken bir kaç basit işlem bulunmaktadır. Yarışmaya girmeden önce bip uygulamasına giriş yapmamız ve kim 1 gb ister yarışmasına giriş yapmanız gerekiyor ve ardından ekran görüntüsü almanızın ardından karşınıza Durmaya Zorla uyarısı gelmektedir. Bu şekilde karşılaştığınız soruyu internet üzerinden kolayca araştırıp öğrenme şansınız olacaktır

Turkcell Kim 1 GB İster Bedava İnternet Nasıl Kazanılır başlıklı yazımız ile ilgili sizlerde düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu