Turkcell

Turkcell Hat Kapına Gelsin 8 GB Bedava İnternet

Turkcell Hat Kapına Gelsin 8 GB Bedava İnternet; Turkcell dijital yol ile başvuranlara özel yeni bir kampanya duyurdu. Turkcell abonesi olmak isteyen kişilere özel evlerine kadar hatlarını teslim ediyor. Bunun üstüne de hattı telefona aktığınızda bedava internet ile karşılaşıyorsunuz. Faturalı Turkcell müşterilerine yönelik olan kampanya için tüm detaylar yazımızda.

Turkcell Hat Kampanyası 8 GB Bedava İnternet nedir?

Telefonumuzda konuşma ve SMS’in çok önünde bir nokta var. Bu da internet paketi. SMS ve konuşma olmadan sadece internet ile bile tüm ihtiyaçlar giderilebiliyor. Bunun farkına varan Turkcell gibi operatörler de kullanıcılarına bedava internet veriyor. Turkcell bedava internet kampanyalarınn çoğunun amacı yeni bir hizmeti kullanmaya teşvik yönünde. Bugün anlatacağımız Turkcell Hat Kapına Gelsin 8 GB Bedava İnternet de yeni müşterilere teşviğe yönelik. Tüm adımları bir sonraki bölümde anlatıyoruz.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAZANDIRAN UYGULAMALAR

Turkcell 8 GB Bedava İnternet Nasıl alınır?

Bundan aşağıdaki başlıkta adım adım detaylıca bahsettik. Fakat Turkcell 8 GB bedava internet nasıl alınır sorusuna buradan kısaca cevap da verelim. Öncelikle bilmelisiniz ki bu bir dijital başvuru kampanyasıdır. Kampanya kapsamındaki ödülleri almak için şubeden değil Turkcell web sitesi üzerinden başvuru yapmalısınız. Başvurunuzu aşağıdaki adımlardaki gibi yapıp hat evinize geldiğinizde interneti kullanabilirsiniz.

Turkcell Hat Kapına Gelsin 8 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell 8 GB Bedava İnternet Hat Kapına Gelsin

İlk olarak bu kampanyadan sadece hattını taşıyacak olan veya hat olacak alan yeni müşteriler yararlanmakta. Hali hazırda Turkcell hat sahibi olan kişiler kampanya kapsamında değildir. Turkcell Hat Kapına Gelsin 8 GB Bedava İnternet kampanyasından faydalanmak için adımlar:

  • Turkcell web sitesi üzerinde kampanyanın sayfasına gidin.
  • Kampanya sayfasında aşağıda yer alan iki seçenekten size uygun olanı seçin.
  • Bu seçeneklerden ilki numarasını taşıyan abonelere yönelik. Bu yöntemden gidecekseniz seçeneği seçtikten sonra telefon numaranızı ve istediğiniz hat tipini belirtmelisiniz. Faturalı seçmeniz halinde kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Diğer seçenek ise yeni Turkcel hat sahibi olacaklara yönelik. Çıkan ekranda istediğiniz numaranın tamamını veya son 4 hanesini seçebilirsiniz. Seçmek istemezseniz son seçenekte “rastgele bir numara ata” seçeneğini de seçebilirsiniz.
  • Bu iki yoldan birini seçtikten sonra tarife seçime gideceksiniz. Kampanyadan yararlanmak için faturalı hat seçtiğinizden emin olun. Daha sonra size en uygun Turkcell faturalı hat tarifelerinden birini seçin.
  • Tarife seçimi ve form doldurmanız ile beraber belirttiğiniz adrese gönderilmek üzere Faturalı hattınız hazırlanır.
  • İşlem özeti belirttiğiniz mail adresine gönderilir.
  • Eğer yakınınızda veya çalışma yerinize yakın bir Turkcell mağazası var ise mağazadan teslim de yapabilirsiniz.

BURADAN kampanya başvuru sayfasına gidebilirsiniz.

Hat Kapına Gelsin 8 GB Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Hat Kapına Gelsin 8 GB Bedava İnternet kampanyası ile birlikte 4 fatura dönemi boyunca kullanabileceğiniz bir internete sahip olursunuz. Her fatura dönemi için hattınıza 2 GB internet sağlanır. Bu interneti dilediğiniz gibi kullanırsınız. Hattınızı otomatik olarak tanımlanacaktır, ayrıca kısa mesaj göndermeniz gerekmez. Harcamadığınız internet diğer bir aya devir olmaz ve başkasına da gönderilemez.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu