Bilgi

Turkcell GNÇ Challenge TV Nedir? Bedava İnternet

Turkcell GNÇ Challenge TV Nedir? Nasıl Kullanılır? Turkcell gsm firması tarafından hayata geçirilen Challenge TV oldukça ilgi çekici ve GNC abonelerinin kullanabileceği bir uygulama olup, adından oldukça söz ettirecektir. Challenge TV GNÇ uygulaması video paylaşım platformu olarak faaliyete göstermekte ve video paylaşırken çeşitli hediyeler dağıtmaktadır.

Turkcell GNÇ Challenge TV Nedir? Nasıl Kullanılır?

Challenge TV GNÇ ile ister turkcell gsm operatör firması tarafından belirlenen challengeları paylaşabilir, isterseniz de uygulamanın size meydan okuduğu challengeları yaparak meydan okuyabilirsiniz. Yaptığınız challengelardan en çok beğeni ve yorum alan videolara sahip kullanıcılar çeşitli ödüller kazanmaktadır.

Turkcell GNÇ Challenge TV Uygulamasından Kimler Yararlanabilir?

Challenge TV Ödülleri Nelerdir? Nasıl Ödül Kazanırım?

Turkcell GNÇ Challenge TV Nedir? Nasıl Kullanılır?

Challenge TV GNÇ uygulaması Turkcell abonelerinin yanı sıra tüm kişilerin yararlanabileceği bir uygulama olup, 26 Yaş ve altı tüm turkcell genç kullanıcıları yararlanabilmektedir. Uygulamaya giriş yapmanız için turkcell Challenge TV GNÇ uygulamasını indirerek telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Unutmamanız gerekir ki uygulamaya giriş yaptıktan sonra üyelik bilgilerinizi eksiksiz ve doğru girmeniz sizi Challenge ödüllerini kazanmanıza daha da yaklaştırmaktadır.

Hergün 1GB Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Turkcell GNÇ Challenge TV’ye Nasıl Giriş Yapılır?

Challenge TV GNÇ uygulamasına giriş yapabilmeniz için GNÇ uygulamasını İndirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı kullanabilmeniz için turkcell abonesi olmanız gerekmemekte olup, turkcell abonesi olmasanız da 26 yaş altı tüm genç kullanıcılar Challenge TV GNÇ uygulamasından tamamen yararlanabilmektedir.

Challenge TV GNÇ  uygulamasını indirmek için aşağıdaki vermiş olduğumuz linklere tıklayabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Challenge TV Nedir? Nasıl Kullanılır? konu turkcell operatör firması tarafından yayınlanan en güncel uygulamalardan biri olmakta olup, ilk video paylaşan 5000 bin kullanıcıya 1 GB Bedava İnternet vermektedir. Bizlerde geniş araştırmalarımız ile uygulama hakkında almış olduğumuzu bilgileri güncel olarak sizlere iletemekteyiz.

Challenge TV Video Yükleme Nasıl Yapılır?

Uygulama üzerinden daha önce kullanıcılara duyurulan ve uygulamanın size meydan okumasına karşı çekeceğiniz videoları yani challengelar’ı yüklemek için yapılan meydan okumana karşı ‘’Sen de Challenge’a Katıl’’ butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Böylelikle meydan okuma videonuzu çekerek ödüllü videolar arasında sende yerini alarak hediyeler kazanabilirsiniz. Challenge TV üzerinden video yüklemek ve paylaşılan videoları beğenmeden önce uygulamanın size sunacağı kullanıcı sözleşmesini onaylamanız ve bilgilerinizi doğru girmeniz gerekmektedir.

Hazırlamış olduğunuz challengelar’ın çekilmesinin ardından yine videonuza ekleyeceğiniz müziklerin Telif hakkına girebileceğini unutmamanız gerekmektedir. Videoların telif hakkına girmesi sebebi ile videolarınızın kaldırılabileceğini hatırlatmak isteriz.

Challenge TV Ödülleri Nelerdir? Nasıl Ödül Kazanırım?

Turkcell GNÇ Challenge TV Nedir? Nasıl Kullanılır?

Turkcell GNÇ Challenge TV Nedir? Nasıl Kullanılır?

26 yaş altı gençlerin kullanabileceği Challenge TV uygulaması ile kullanıcılar sürekli hediyeler ve ödüller kazanmaktadır. Turkcell kullanıcılara vereceği ödüller çekilen videolar için değişiklik gösterebileceği gibi yine ödüllerin kimlere, kaç kişiye, Challenge sıralamasına göre değişiklik göstermekte ve genç Challenge’a göre uygulama aracılığı ile duyurulmaktadır. Videosunu yayınlayan ilk 5000 bin kişiye turkcell Challenge 1GB Bedava internet vermektedir.

Uygulama ile kullanılan tüketim yani hem uygulama içerisin de hem de video yüklemek için kullanılan internet miktarı kullanıcılar bedava internet olarak tekrar hediye edilmektedir. Challenge TV Bedava İnternet  sadece turkcell abonelerine verildiğini bilmeniz gerekmektedir.

Turkcell Bedava İnternet (Güncel ve Yeni Kampanyalar)

Challenge TV Ödülleri;

  • 100 Adet Hepsi Burada Hediye Çeki
  • 10 Adet Apple Air Pods 2
  • 3 Adet Iphone 11 128 GB
  • 5 Adet Apple Watch 6
  • İlk 5000 bin Kişiye 1 GB Bedava İnternet

Challenge TV Videomun Kazandığını Nasıl Öğrenirim?

Turkcell GNÇ Challenge TV Nedir? Nasıl Kullanılır? Challenge uygulaması aracılığı ile yüklemiş olduğunuz videolar için çeşitli ödüller kazanılmakta olup, bu ödüller sadece meydan okuma aracılığı ile çekilen videolara verilmektedir. Video yükleme tarihleri arasından yapılan yarışma süreçleri bitene kadar ve bittiği zaman kullanıcılara sunulan liderlik tablosu aracılığı ile takibi sayesinde bilgi alınabilmektedir. Liderlik tablosu her challenge için ayrı olarak verilmektedir. Aynı zaman da kazanılan ödüller Challenge TV uygulaması aracılığı ile de duyurulmaktadır.

Yorum Yap Bedava İnternet Kazan

Turkcell GNÇ Challenge TV Nedir? Nasıl Kullanılır? başlıklı yazımız ile yorum yapan tüm kullanıcılarımıza bedava internet kazanma taktiklerini veriyoruz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. İnşallah ödüllerden bir tanesini ben kazanırım efsane birşey tiktok a rakip olur yakında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu