Turkcell

Turkcell GNÇ Çatlat Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell GNÇ Çatlat Hilesi Nasıl Yapılır? Turkcell GNÇ çatlat hilesi nasıl yapılır? sorusu son zamanlarda sıklıkla araştırılan bir konu haline geldi.  Çünkü günümüz teknolojisinde internet artık temel ihtiyaçlarımızdan birisi. Doğal olarak operatörlerin yaptığı bedava internet kampanyalarına rağbet arttı.

Özellikle Turkcell, gençler için sunduğu kampanyalar ile rahat bi kullanım deneyimi yaşatıyor. Turkcell GNÇ çatlat hilesi sayesinde kampanya günlerinde 1 kere sağlanan internet kazanma kampayası, günlük 2 kereye yükseliyor. İlgili kampanyadan faydalanabilmek sağlanması gereken şartlar var tabi ki. Hileyi denemeden önce şartları sağladığınızdan emin olun.

Turkcell GNÇ’li olmak İçin Gerekli Şartlar

Genç Turkcel, belirli şartları sağlayan faturalı ve faturasız Turkcell kullanıcılarına sunulan, yüksek avantajlı bir dünyadır. GNÇ’liler olarak adlandırılan bu üyelere özel çeşitli promosyonlar, hediyeler ve çok avantajlı tarifeler sunulmaktadır. Kampanya ya katılmak için en temel şart 26 yaşını geçmemiş olmaktır. Eğer sizde bu şartı sağlıyorsanız Genç Turkcell Ailesine katılabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken “GNC” yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak “2222” ye yollamak. GNÇ Mobil uygulamasını indirerek size özel tüm kampanyaları takip edebilir ve yumurta çatlatarak hediye internet kazanabilirsiniz. Eğer siz de bir GNÇ’liyseniz aşağıdaki adımları uygulamaya geçerek internet hediyenizi katlayabilirsiniz.

Turkcell Her Ay 1 Gb Bedava İnternet Kazanma

Turkcell GNÇ Çatlat Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell GNÇ Çatlat Hilesi

Şimdi sizlere aşama aşama Turkcell GNÇ çatlat hilesi nasıl yapılır onu anlatacağız. Belirtilen aşamaları takip ederseniz sizde günlük 1 kere olan hediye hakkınızı 2 ye çıkarabilirsiniz.

 1. Öncelikle telefonunuzdan Google Play ve App Store’a girerek uygulamayı indirin.
 2. Uygulamayı açıp, telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapın.
 3. Daha sonra uygulamadan çıkarak tekrar uygulama mağazasına gidin ve bir vpn indirin.
 4. İndirdiğiniz VPN’i çalıştırarak uygulamaya giriş yapın ve normalde yaptığınız gibi yumurta çatlatma uygulamasına gidin.
 5. Tam çatlama aşamasında, ödül bildirimi gelmeden uygulamayı kapatın.
 6. Hemen uygulama ayarlarına giderek; uygulama verilerini temizleyin. Bu arada kazandığınız hediyenin tanımlama smsleri telefonunuza gelecek. İlk hediyenizi aldınız.
 7. VPN’i kapatıp uygulamaya tekrar telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapın. Aynı şekilde yumurta çatlatma kısmına girip işleminizi tamamlayın. Her şey yolunda gitti ise 2. hediyenizi de almış olacaksınız.

Turkcell Biz Nedir? Turkcell Biz Ekip Kurma Nasıl Yapılır

GNÇ Çatlat Kazan Hediyeleri Nelerdir?

Turkcell GNÇ hilesi ile kullanıcılar birden çok bedava internet hediyeleri kazanmakta olup, 1GB Bedava internet yada 5GB Bedava İnternet kazanma şanslarını yakalayabilmektedir. GNÇ Çatlat Kazan Hilesi ile aboneler günlük, haftalık yada aylık kullanımı için hediye internet kazanabildikleri gibi 3 saatlik, 6 saatlik yada 12 saatlik kullanımları için bedava internet kazanabilmektedirler.

GNÇ Çatlat Kazan Hilesi Bedava İnternet

 • 1 Saatlik Bedava İntenret
 • 3 Saatlik Bedava İntenret
 • 6 Saatlik Bedava İntenret
 • 12 Saatlik Bedava İnternet
 • Günlük Bedava İnternet
 • Haftalık Bedava İnternet
 • Aylık Bedava İnternet

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi kullanıcılar gnç çatlat kazan hilesi ile kazanabileceğiniz hediyeler sıralanmış, dikkat etmeniz gereken konular da yine aşağıda sizler için belirtilmiştir.

Turkcell GNÇ Çatlat Hilesi

Bu hile maalesef her telefonda çalışmamaktadır. Siz de o azınlık arasındaysanız maalesef yapılacak fazla bir şey yok şimdilik. Bir başkasının telefonu ile deneyebilirsiniz.

Turkcell uygulamalarına sürekli güncelleme yapmaktadır. Ve her güncellemede hile yapanları yakalamak için yeni yöntemler üretmektedir. Bu hile uygulamada banlanmanıza ve bir süre ya da devamlı olarak ödül almanıza engel olabilir. Lütfen hileyi denemeden önce bu durumu değerlendirin.

Turkcell GNÇ Çatlat Hilesi Nasıl Yapılır? başlıklı yazımız ile ilgili sizlerde kazandığınız bedava int miktarlarını yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu