Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Fırtına Bip 5 GB Bedava İnternet

Turkcell Fırtına BIP 5 GB Bedava İnternet; Turkcell her zaman aboneleri için yapmış olduğu kampanyalar ile bedava internet dağıtmaya hız kesmeden devam etmektedir. Aboneleri için hazırlamış olduğu son kampanyalardan bir tanesi ise  Turkcell Fırtına Bip 5 GB Bedava İnternet kampanyasına yer verilmektedir. Türkcell firmasının 61cell hat sahipleri için hazırlamış olduğu bu kampanya sayesin de hediye internet kazanmak oldukça kolay olmaktadır. 61cel Fırtına sahipleri bu kampanya ile ücretsiz internet ihtiyaçları için 1 GB ya da 5 GB bedava internet sahibi olabilmektedirler.

Turkcell Fırtına Bip 5 GB Bedava İnternet kampanyasına sahip olmanız için yapmanız gereken işlemler oldukça kısa ve kolay bir kaç işlem ile sınırlı olmaktadır. Bunlardan ilki turkcell fırtına tarifesine geçiş işleminizi gerçekleştirmeniz gerektiği olup, ikinci aşama ise tarife değişikliği işlemi ardından mobil cihazınıza BİP uygulamasını indirmeniz olacaktır.

Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten ve indirdiğiniz uygulamaya giriş yapmanızın artından Platinum tarifesine sahip kullanıcılara turkcell 5 GB bedava internet abonenin kullanımı için hattına otomatik olarak yüklenecektir. Hediye edilen internet bir ay geçerli olmaktadır.

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Yolları

Turkcell Fırtına Bip 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Fırtına Bip 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Fırtına Bip 5 GB Bedava İnternet

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi Turkcell fırtına bip bedava internet kampanyasından yararlanabilmeniz için Fırtına tarifesine sahip olmanız gerekmektedir. Tarife değişikliği işlemini gerçekleştirdikten ve aşağıda sizler için paylaşmış olduğumuz linkler aracılığı ile mobil cihazınıza BİP uygulamasını indirmenizin ardından , bedava internet sahibi olabilmektesiniz. Kullanımınıza sunulan internet hakkınız aylık şeklinde geçerli olmakla beraber her ay hattınıza yüklenmesi için hiç bir işlem talebi istenmemekle beraber otomatik olarak sizler iletilmektedir.
Uygulamayı telefonunuza indirmek için aşağıda vermiş olduğumuz linklere tıklayabilirsiniz.
Google Play
APP Store

Turkcell Fırtına BİP hediye İnternet Kampanyası Detayları

Turkcell Fırtına BİP hediye İnternet Kampanyası Detayları

  • Söz konusu kampanya sadece fırtına tarifesine geçiş yapanlar için geçerli olmakla beraber mobil cihazlarına Bip uygulamasını yükledikten sonra geçerli olmaktadır.
  • Kampanya aboneliği aylık olarak yenilenmekte olup, dilendiği zaman iptal edilebilir.
  • Aboneliğiniz onay verilmesinin ardından aktif edilir.
  • Turkcell fırtına bip tarifesi için 4.5G aboneliğine onay vermeniz gerekmektedir.
  • Turkcell tarifeleri Fırtına 2 GB, Fırtına 4GB ve Fırtına 8GB tarifelerinden bir tanesine sahip kullanıcılar BiP’te geçerli olmak üzere her ay olmak üzere 1 GB bedava internete sahip olmakta olup , Fırtına 16GB paketine sahip aboneler ise BiP’te geçerli 5 GB ücretsiz internete sahip olmaktadırlar.
  • Kampanya yıl sonuna kadar geçerli olmaktadır.

Turkcell Her Ay 1 Gb Bedava İnternet Kazanma

Turkcell BİP Bedava Bedava İnternet

Turkcell BİP Bedava Bedava İnternet

Turkcell bir çok kampanya ve kullanıcılarına vermiş olduğu hediye internetleri BİP uygulaması aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Bahsetmiş olduğumuz fırtına bip 5 gb bedava internet kampanyası da bip uygulaması aracılığı ile abonelere dağıtılmaktadır.

Bu kampanya ile kullanıcılar 1 GB yada 5 GB bedava internet kazanabilmektedir. Abonelere verilen hediye internet bir ay geçerli olmakta ve her ay yenilenmektedir. Fırtına tarifesine geçiş işlemi ve bip uygulamasını indirdikten sonra kampanyaya katılımınız mesaj onayı sonrasın da başlamaktadır.

Fırtına 2 GB, Fırtına 4 GB ve Fırtına 8 GB tarifelerinden bir tanesine geçiş yapan turkcell aboneleri aboneliklerini iptal etmedikleri süre boyunca her ay 1 gb bedava internet kazanmaktadırlar.

Fırtına 16 GB Platinum tarifesine geçiş yapan turkcell aboneleri aboneliklerini iptal etmedikleri süre boyunca her ay 5 gb bedava internet kazanmaktadırlar.

Turkcell BİP Fırtına Kampanyası Nasıl İptal Edilir

Turkcell fırtına bip hediye internet kampanyası geçiş yapmış olan, turkcell kullanıcıların yapmış oldukları bu aboneliği iptal etmelerini istemeleri durumunda IPTAL 4.5G BIP1GB yazıp 2222’ye sms yolu ile iptal taleplerini göndermeleri yeterli olacaktır.

Turkcell Fırtına Bip 5 GB Bedava İnternet başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Yorum yazan tüm takipçilerimize mail adreslerini doğru yazmalarının ardından bedava internet kazanma yolları iletilecektir.

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.