Turkcell

Turkcell Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri

Turkcell Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri; Turkcell faturalı hat kullanıcıları için birçok tarife sunmakta. Ucuz, pahalı, toplu kategorilerinde yer alan tarifeleri ihtiyacınıza yönelik seçebilirsiniz. Bu yazımızda Turkcell Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri hakkında tüm detayları yazacağız. İşte kampanyalar

GNÇ Turkcell Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri

GNÇ Turkcell Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri

Turkcell Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri

 

Turkcell Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri arasında firmanın  en önem verdiği müşterileri ve hat kampanyası ise GNÇ tarifeleridir. Turkcell’in 25 yaş altı bireyleri topladığı bir alt markadır. Gençlere ve üniversite öğrencilerine özel kampanyalar sunulur. Diğer tarifelere oran ile daha fazla interneti daha ucuza bulmak mümkündür. Tüm GNÇ paketlerinde Whatsapp ve Bip kullanımı internet paketine etki etmez, sınırsızdır. GNÇ faturalı hat kampanları şu şekildedir.

 • GNÇ Gamer Ben Tarifesi ;

Paket yalın durumda 5 GB internet, her yöne 1000 dakika ve 250 SMS ile gelmektedir. Paket detayında ise 15 GB internete kadar kullanım yapabilirsiniz. Twitch, Youtube, PUBG Mobile ve FreeFire uygulamalarında kullanabileceğiniz 7 GB internetin üzerine 3 GB da EBA için internet verilmektedir. 12 ay taahhüt ile aylık 49 ₺, taahhütsüz ise 69 ₺ fiyat etiketi bulunmaktadır.

 • GNÇ Sosyalleşen Ben Tarifesi;

Bu paket ise sosyal medyada uzun zaman geçiren gençlere yöneliktir. Yalın olarak 4 GB internet, 1000 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır. Bu paketin üzerine Youtube, Twitter, Instagram ve Facebook’ta kullanılmak üzere 7 GB, EBA için de 3 GB internet bulunur.12 ay taahhüt ile aylık 49 ₺, taahhütsüz ise 69 ₺ fiyat etiketi bulunmaktadır.

 • GNÇ Net Ben Tarifesi; 

Düzenli internet kullanıcılarına özel olan bu pakette 8 GB internet, 1000 dakika ve 250 SMS bulunmakta. Paket kapsamında ek olarak Youtube, Twitter, Instagram ve Facebook’ta kullanılabilecek 2 GB ve EBA için 3 GB bulunmakta. 12 ay taahhüt ile aylık 49 ₺, taahhütsüz ise 69 ₺ fiyat etiketi bulunmaktadır.

 • GNÇ Maksi 9 Tarifesi;

Turkcell uygulamalarına yönelik olan paketlerden GNÇ Maksi 9 ile 9 GB internet 1250 dakika her yöne, Turkcelliler ile sınırsız konuşma ve 300 SMS bulunmakta. Bunun yanı sıra 2 GB youtube, Twitter, Instagram ve Facebook için, 1 GB Dergilik ve Dergilik Maksi için, 5’er GB Fizy ve TV+ için internet paketleri bulunuyor.Turkcell WiFi noktalarında kullanabileceğiniz 10 GB WiFi de hediye. 12 ay taahhüt ile aylık 69 ₺.

 • GNÇ Maksi 12 Tarifesi;

GNÇ Maksi 9 paketinin geliştirilmiş halidir. 12 GB internet 1250 dakika her yöne, Turkcelliler ile sınırsız konuşma ve 300 SMS bulunmakta. Bunun yanı sıra yine GNÇ Maksi 9’da olduğu gibi 2 GB youtube, Twitter, Instagram ve Facebook için, 1 GB Dergilik ve Dergilik Maksi için, 5’er GB Fizy ve TV+ için internet paketleri buulunmakta.Turkcell WiFi noktalarında kullanabileceğiniz 10 GB WiFi bu paket ile de hediye. 12 ay taahhüt ile aylık 89 ₺.

Turkcell Platinum Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri

Turkcell Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri

Turkcell Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri

Turkcell Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri ile ilgili ikinci paketimiz ise Platinum hat tarifeleridir. Turkcell bünyesindeki tarifeler arasında üst segment sınıfındadır. Özel ayrıcalıkları bulunan paketler diğer tarifelere oranla daha yüksek ücretlerde sunulur. Yeni gelenlere ilk al için 30 GB internet verilmektedir. Bazı paketlerde senelik hizmet de sayılır. İşte Turkcell Platinum paketler:

 • Turkcell Platinum Plus 15 Tarifesi;

Sunulan paket ile beraber 15 GB internet, her yöne 2000 dakika, Turkcell operatör kullananlar ile konuşma ve 300 SMS verilmektedir. Paket kapsamında Dergilik Maksi ve Dergilik için geçerli ekstra 1 GB internet bulunmaktadır. Tarife ücreti 12 aylık kontrat için 99,90 TL iken indirimsiz 129,90 TL’dir.

 • Turkcell Platinum Dev 200 Tarifesi;

Türkiye’de sunulan tarife sistemine göre oldukça sıradışı bir tarifedir. Yıllık olarak GB ve dakika satılması üzerine kurulmaktadır. Platinum Dev 200 paketi ile birlikte 1 sene geçerli 200 GB internet, 20.000 dakika konuşma ve 5000 SMS verilmektedir. Bunun yanı sıra Dergilik Maksi ve Dergilik için de yıllık olarak 15 GB internet sunuluyor. Aylık ücreti toplam fiyat üstünden taksitlendirilmiştir. Yıllık olarak 1.308 TL ödeyebileceğiniz gibi aylık 109 TL’de ödeyebilirsiniz. Paket kapsamında tüm Turkcelliler ile sınırsız konuşabilirsiniz.

 • Turkcell Platinum Black Plus 45 Tarifesi;

İnternet ile çok içli dışlı olan ve kaliteli bir hizmet bekleyenlere yöneliktir. Kampanya kapsamında 45 GB internet 2000 dakika her yöne, Turkcell içi sınırsız konuşma ve 300 SMS verilmektedir. Youtube, Twitter, Instagram ve Facebook uygulamalarında kullanılmak üzere ekstra 10 GB internet hakkınızda bulunmakta. Tarifenin 12 ay kontratlı ücre 199,90 TL, normal fiyatı ise 239,90 TL’dir. Diğer tarifelerde olduğu gibi Dergilik Maksi ve Dergilik için 1 GB internet de sunulmaktadır.

Hergün 1GB Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Yıldız Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri

Turkcell Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri

Turkcell Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri

Faturalı tarifeler arasında orta segmentte yer alan Turkcell Yıldız paketleri ile beraber tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İşte tarifeler:

 • Turcell Yıldız 6 Tarifesi;

En ucuz Yıldız tarifesi olan Yıldız 6, 6 GB internet, her yöne 1000 dakika ve 300 SMS/MMS ile bizleri karşılamakta. Tarife içerisinde Dergilik Midi ve Dergilik için geçerli 1 GB internet de bulunuyor. 12 ay taahhütlü ücreti 59,90 TL olan pakete taahhütsüz aylık 89,90 TL’ye sahip olabilirsiniz.

 • Turkcell Yıldız 7 Tarifesi;

İnternet kullanımı orta olan kişilere yönelik geliştirilmiş Yıldız 7 paketi 7 GB internet, her yöne 1000 dakika konuşma, 300 SMS/MMS içeriğine sahip. Bunlara ek olarak her ay için Dergilik Midi ve Dergilikte geçerli 1 GB internet bulunuyor. 12 ay kontraltlı ücreti 69,90 TL olan pakete kontrat yapmadan aylık 99,90 TL’ye kullanırsınız.

 • Turkcell Yıldız 8 Tarifesi;

Yıldız 8’in içerisinde 8 GB internet, her yöne geçerli yurtiçi 1000 dakika ve 300 SMS/MMS bulunmakta. Dergilik Midi ve Dergilikte geçerli 1 GB internet de paket içeriğinde bulunuyor. 12 ay taahhüt ile 79,90 TL, taahhüt olmadan ise 109,90 TL’ye paketi satın alabilirsiniz.

 • Turkcell Yıldız 9 Tarifesi ;

Yıldız tarifesi içinde en yüksek ücretli olan Yıldız 9, 9 GB cepten internet,1000 dakika her yöne konuşma, 300 SMS ve MMS’i içerisinde barındırıyor. Yıldız 9 içerisinde de Dergilik Midi ve Dergilik için geçerli 1 GB internet bulunuyor. 1 sene kontrat yapmanız halinde 99,90 TL olan tarifeye taahhütsüz olarak aylık 119,90 TL’ye ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bol Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri

Turkcell Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri

Turkcell’in indirim grupları içerisinde yer almıyor ve uygun fiyatlı Turkcell Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri arayışındaysanız Turkcell Bol tarifeleri tam size göre. İşte tarifeler ve detayları:

 • Turkcell Bol 3 Tarifesi;

Turkcell bünyesindeki en ucuz faturalı tarifelerden biridir. Bu yönü ile Turkcell Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri arasında dikkat çeker. Bol 3 paketinde 3 GB internet, her yöne 1000 dk ve 300 SMS/MMS bulunmaktadır. Bu içeriğe ek olarak her ay Dergilik Mini ve Dergilikte geçerli olmak üzere 1 GB internet paketi sağlanır. Tarifenin 1 senelik kalma sözüne karşı ücreti 29,90 TL iken taahhütsüz fiyatı 49,90 TL’dir.

 • Turkcell Bol 6 Tarifesi;

Turkcell içerisinde ucuz, interneti az olmayan ve faturalı olan tarifelerdendir. Tarife içerisinde 6 GB internet , tüm operatörler ile 1000 dk konuşma ve her yöne 300 SMS/MMS var. Ek olarak Dergilik Mini ve Dergilikte geçerli 1 GB internet paketi de mevcut. 12 ay kontrat yapmanız halinde 39,90 TL’ye, aksi halde 59,90 TL’ye sahip olabilirsiniz.

 • Turkcell Bol 3 Tarifesi;

İnternet paketi yüksek, ucuz bir tarife mi istiyorsunuz. O zaman Bol 10 size göre. Bol 10 bünyesinde 10 GB internet ile beraber her yöne 1000 dk konuşma ve 300 SMS/MMS bulunuyor. Paket kapsamında Turkcell uygulamaları olan Dergilik Mini ve Dergilik içerinde geçerli 1 GB internet de mevcut. 1 yıllık kontratlı fiyatı 49,90 TL olan tarifenin indirimsiz fiyatı 69,90 TL.

 • Turkcell Bol 20 Tarifesi;

İnternet hayatınızın vazgeçilmezi ise Bol 20 paketine bir bakmalısınız. Paket içeriğinde 20 GB cepten internet ile beraber tüm operatörlerle 1000 dakika konuşma ve 300 SMS/MMS bulunmakta. Diğer Bol Tarifeleri gibi Dergilik Mini ve Degilikte geçerli olmak üzer 1 GB internet de hattınıza tanımlanıyor. Bu pakete 1 yıl hatta kalma sözünüze karşın 89,90 TL’ye sahip olabilirsiniz. Tarifenin indirimsiz fiyatı ise 119,90 TL

Turkcell Faturalı Hat Kampanyaları ve Tarifeleri başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu