Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Efsane Salla Kazan Gb Şenliği Bedava İnternet

Turkcell Efsane Salla Kazan GB Şenliği Bedava İnternet Efsane Salla Kazan kampanyası ile Turkcell kullanıcılarına daha fazla bedava internet seçeneği sunuyor.

Turkcell Efsane Salla Kazan Gb Şenliği Bedava İnternet

Yapılan güncelleme kapsamında hediyelerinin miktarını arttıran Turkcell, Turkcell Efsane Salla Kazan Gb Şenliği Bedava İnternet adı altında; 25 GB’a varan hediye internet paketleri ile abonelerinin gönlünde taht kurmayı hedefliyor. Sadece bununla da kalmayan güncelleme her kullanıcıya bedava internet garantisi veriyor. Kampanya hakkında tüm detaylara yazımınız devamından ulaşabilirsiniz.

Efsane Salla Kazan ile Daha Fazla İnternet

Turkcell yine efsane bir bedava internet kampanyası ile kullanıcıların karşısın da efsane salla kazan bedava internet ile yıllardır hediye internet dağıtan bu uygulama sayesin de maksimum turkcell 25 gb bedava internet kazanma şansı yakalayarak internet keyfini kesintisiz ve doya doya yaşamanız için salla kazan daha fazla internet ile turkcell kullanıcılarının yararlanabileceği bu yeni kampanya ile karşınızda ve sizler için hazırladığımız bu yazı turkcell bedava internet kampanyaları arasında çıkan en güncel hediye internet kampanyasıdır.

Turkcell Bedava İnternet 2021 (Güncel ve Yeni Kampanyalar)

Efsane Salla Kazan Nedir?

Turkcell Efsane Salla Kazan Gb Şenliği Bedava İnternet

Turkcell Efsane Salla Kazan Gb Şenliği Bedava İnternet

Efsane Salla kazan uygulaması Turkcell’in müşterilerine sunduğu bir hediye uygulamasıdır. 19 Mayıs 2017 tarihinde ilk kez sunulan kampanya; zaman içerisinde geliştirilmiş ve hala müşterilerin istekleri doğrultusunda yenilenmeye devam etmektedir. Getirilen yenilikler kimi zaman kısıtlı süre ile kimi zaman da kalıcı olarak uygulamaya eklenmekte.

Yakın zamanda getirilen salla kazandan sonra hediye seçme güncellemesi kullanıcılar tarafından .çok sevildi.  2021 tarihinde, bı güncelleme biraz daha geliştirilerek 2 seçenekten biri Turkcell bedava internet olacak şekilde mükemmel bir çalışma yapıldı. Turkcell Efsane Salla Kazan Gb Şenliği Bedava İnternet

Salla kazan kampanyasının başlıca katılım şartları ve kampanya detayları şu şekildedir:

  • Salla kazan kampanyasına bireysel, kurumsal, Faturalı, faturasız tüm kullanıcılar katılabilir.
  • Kullanıcılar doğum günlerinde, 7 gün geçerli olmak üzere 1 adet ek sallama hakkı kazanırlar.
  • Salla Kazan’dan kazanılan haklar, geçerlilik süresinden sonra devretmez. Geçerlilik süresi hediyenin kapsamına göre değişiklik gösterebilir. Örneğin; 3 Ay Tekrarlı Aylık 3 GB bedava internet hediyesi, aylık olarak düzenli fayda sunar ve 3 ay boyunca yenilenir.
  • Kampanyadan faydalanmak için için 4.5G kullanıcısı olmak gerekir. Eğer değilseniz salla kazan kampanyasından hediyenizi aldıktan sonra 4.5G için kaydınız alınır. Cihazınız 4.5G ile uyumlu değilse Turkcell fırsatlarından uyumlu cihazları inceleyebilirsiniz.
  • Efsane salla kazan kampanyasından kazandığınız hediyeler aktivasyon sms’i geldikten sonra aktifleşir.
  • Yaptığınız kullanımlar öncelikle sınırlı süreli hediye kampanyasından kazandığınız hediyelerden düşülür.
  • Turkcell’in hediye paketleri dağıtmak için oluşturduğu istatistiksel bir model vardır. Hediye paketler abonelere, bu modele uygun olarak dağıtılır. Yani sağladığınız kriterlere göre alacağınız hediye olasılıkları değişiklik gösterir.
  • Salla kazan kampanyasından kazandığınız kalan bedava faydalarınızı Dijital Operatör uygulamasından veya sms ile 2200’a KALAN yazıp göndererek öğrenebilirsiniz.
  • Tüm kampanya koşullarına şu adresten ulaşabilirsiniz.

Salla Kazan GB Şenliği Bedava İnternet Kampanyasına Katılım

Salla Kazan GB Şenliği, bildiğimiz efsane salla kazan kampanyasına gelen bir güncellemedir. Yani telefonunuza yüklü olan Dijital Operatör uygulamasının en güncel sürümünde olduğuna emin olun. Daha önce kampanyaya katılım sağlamayanlar için takip edilecek adımlar şu şekilde:

Öncelikle telefonunuza Dijital Operatör uygulamasını indirmeli ve uygulamaya giriş yapmalısınız.

Ekranınızda salla kazan yazan yuvarlak bir ikon göreceksiniz. Ona tıklayarak kampanya ekranına ulaşabilirsiniz.

Yönergeleri takip ederek telefonunuzu salladığınızda Turkcell size 2 hediye seçeneği sunuyor. İstediğinizi seçerek doya doya kullanmaya başlayabilirsiniz. 2 hediye internet seçeneğin alabilmeniz için cihazınızda  IOS ve Android v11.3 sürümü ve üstünün yüklü olması gerekmektedir.

Efsane Salla Kazan ile Daha Fazla İnternet

Efsane Salla Kazan GB Şenliği Nedir

Turkcell Efsane Salla Kazan Gb Şenliği Bedava İnternet

Efsane Salla Kazan kampanyası ile Turkcell kullanıcılarına daha fazla bedava internet seçeneği sunuyor. Yapılan güncelleme kapsamında hediyelerinin miktarını arttıran Turkcell, Salla Kazan GB Şenliği adı altında; 25 GB’a varan Turkcell bedava internet paketleri ile abonelerinin gönlünde taht kurmayı hedefliyor. Sadece bununla da kalmayan güncelleme her kullanıcıya bedava internet garantisi veriyor.

Tab ki uygulamanın verdiği hediyeler internet paketleri ile sınırlı değil.Salla kazan uygulamasını kullanarak; Bedava internet , bedava dakika, çeşitli uygulamalarda geçerli bedava kuponlar, bip ve fizy faydaları kazanmak mümkün.  Kampanya hakkında tüm detaylara yazımınız devamından ulaşabilirsiniz.

Turkcell Efsane Salla Kazan Gb Şenliği Bedava İnternet

Salla Kazan GB Şenliği Nedir?

Salla Kazan GB şenliği, 18 Eylül 2020 ve 31 Aralık 2020 tarihleri arasında kullanılmak üzere; salla kazan kampanyasına gelen bir güncelleme ile bedava internet kazanma ihtimaliniz oldu13kça artmaktadır. Bu tarih aralığında haftalık salla kazan kampanyasına katıldığınızda; sunulan 2 seçenekten biri kesinlikle bedava internet gelecek şekilde hazırlanmıştır. Ve 25 GB’a kadar bedava internet kazanma şansınız bulunmaktadır.

Kazanılan hediyeler; saatlik, günlük,aylık veya daha uzun süreli olabilir. Hediyenizin miktarı ve kullanım süresi size bildirilmektedir.

Turkcell, kampanyayı 2021 yılı içerisinde kullanıcıları için devam ettirmekle beraber bu fırsatı iyi değerlendirip her cuma kampanyaya katılarak hediyenizi seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Salla Kazan GB Şenliği Kampanyasına Katılım

Salla Kazan GB Şenliği, bildiğimiz efsane salla kazan kampanyasına gelen bir güncellemedir. Yani telefonunuza yüklü olan Dijital Operatör uygulamasının en güncel sürümünde olduğuna emin olun. Daha önce kampanyaya katılım sağlamayanlar için takip edilecek adımlar şu şekilde:

Öncelikle telefonunuza Dijital Operatör uygulamasını indirmeli ve uygulamaya giriş yapmalısınız.

Ekranınızda salla kazan yazan yuvarlak bir ikon göreceksiniz. Ona tıklayarak kampanya ekranına ulaşabilirsiniz.

Yönergeleri takip ederek telefonunuzu salladığınızda Turkcell size 2 hediye seçeneği sunuyor. Kampanya kapsamında 2 hediyeden biri bedava internet olacaktır. İstediğinizi seçerek doya doya kullanmaya başlayabilirsiniz. 2 hediye seçeneğin alabilmeniz için cihazınızda  IOS ve Android v11.3 sürümü ve üstünün yüklü olması gerekmektedir.

En Bol Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

internet; gelişen teknoloji ile hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Öyle ki artık internet kullanmadığımız tam bir gün geçirmemiz neredeyse imkansız hale geldi. Turkcell bedava internet kampanyaları ile tam bu noktada müşterilerinin yardımına koşarak, kullanıcılarının hem eğlenmesini hem de ihtiyaçlarını karşılama konusunda büyük bir adım attı. Salla Kazan uygulaması zaten çıktığı günden, bu zamana kadar Turkcell kullanıcılarının favori uygulaması, Turkcell Efsane Salla Kazan Gb Şenliği Bedava İnternet  GB şenliği adı altında yapılan kampanya; 25 GB’a varan bedava internet olasılığı ile favori bedava internet kampanyamız olacağa benziyor.

Turkcell Efsane Salla Kazan Gb Şenliği Bedava İnternet 2021 Güncel bedava internet kampanyaları arasında yer alan bu yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yorum yapan takipçilerimize bedava internet tüyoları verilecek olup, mail adresinizi eksiksiz yazmanızı rica ederiz.

 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.