Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Eba 3 Gb Bedava İnternet Kampanyasi

Turkcell Eba 3 Gb Bedava İnternet Kampanyasi  Koronavirüs’ten dolayı M.E.B, eğitime ara vermiş ve öğrencilerin eğitim kısıtlaması yaşamaması adına evlerinde EBA TV üzerinden derslerini yapmalarına imkan sağlamıştı. Bildiğiniz gibi EBA sistemi ya da bilinen adı ile Eğitim Bilişim Ağı, TRT koordinasyonunca TV yayınlarına aktarılan ve 3 ayrı kanaldan öğrencilere sunulan bir hizmet. Turkcell Eba 3 Gb Bedava İnternet  hizmeti ilk okul, orta okul ve lise öğrencileri için ayrı kanallarda farklı saat dilimlerinde sunuluyor.

Turkcell EBA mobil ve bilgisayardan kullanım için verilen 3 GB bedava interneti yapılan düzenleme ile 6 GB olarak güncellemiştir.

Turkcell Eba 3 Gb Bedava İnternet Kampanyasi

turkcell 3 gb eba hediye internet

Turkcell Eba 3 Gb Bedava İnternet Kampanyasi

Eba Bedava İnternet Kampanyasından Kimler Yararlanır?

EBA TV, sadece televizyon ekranlarında değil aynı zamanda internet üzerinden de erişime sunulmuş durumda. Ancak evlerinde internet veya bilgisayar olmayan öğrencilerimize tam 3 GB internet sunuyoruz. Turkcell Eba 3 Gb Bedava İnternet Kampanyasi  için yapmanız gerekenler oldukça basit. BIP uygulamasına girerek burada yer alan Keşfet bölümündeki EBA TV ya da eba.gov.tr alanına girmeniz yeterli olacaktır. Bu alanı tıkladıktan sonra artık 3 GB hediye internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Toplamda 6 GB EBA TV Turkcell kampanyasından yararlanabilirsiniz. Yani 2 defa 3 GB EBA Turkcell kampanyasını kullanarak toplamda 6 GB’lık bir hak elde etmiş olacaksınız.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Eba 3 Gb Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Eba 3 Gb Bedava İnternet Kampanyasi Henüz daha cihazınıza BIP yüklemediyseniz Andorid cihaz kullanıcı iseniz Google Play üzerinde indirebilirsiniz. Eğer iOs uzantılı bir cihaza sahipseniz, bu durumda App Store mağazası üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
BIP keşfet alanı için ise uygulamanın iç kısmında yer alan uygulamalar kısmını bulabilir ve keşfet alanını tıklayabilirsiniz. Bundan sonra artık EBA ile harika zaman geçirebilirsiniz.

Turkcell Eba 6 Gb Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Eba 6 Gb Bedava İnternet Kampanyası

Uzaktan eğitim sistemi için evden eğitim almak için kullanabileceğiniz EBA 3 GB bedava internet faturalı ve faturasız bütün Turkcell abonelerinin kullanımına açıktır. Turkcell eba 3 gb hediye internet eba.gov.tr ve EBA uygulaması içerisinde kullanılmak üzere 3 GB internet hatlarını aylık olarak tanımlanacaktır.

Turkcell EBA 6 GB Bedava İnternet Nedir

Eba 6GB Bedava İnternet kampanyası Tüm operatör firmalarda olduğu gibi turkcell gsm şirketi tarafından da verilmektedir. Milli eğitim bakanlığı tarafından hazırlanan ve gsm şirketleri ile yapılan anlaşma neticesinde önce 3GB olarak sonrasında yapılan güncelleme olarak 6GB Ücretsiz İnternet olarak tüm kullanıcıları verilmektedir. Verilen hediye internet sadece EBA uygulaması ve eba.gov.tr  sitesi üzerinden kullanılabilmektedir.

EBA 6 GB İnternet Nasıl Alınır Turkcell

Turkcell 6GB Bedava internet kampanyası ile verilen ücretsiz internet yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi sadece EBA uygulaması ve resmi internet sitesi kullanımı için verilmektedir. Bunun dışında gerçekleşen kullanımlar kendi tarifenizden düşmektedir. Eba 6GB Bedava İnternet alabilmek için turkcell kullanıcıları BİP uygulaması aracılığı ile mevcut bulunan Eba seçeneğini tıklayarak kanalı takip etmeleri gerekmektedir.

EBA kanalını takip eden turkcell kullanıcılarının hatlarının takip işlemi sonrası 6GB ücretsiz internet yüklenecektir. Yine de işlemleri eksiksiz ve 6GB Bedava İnternet sahibi olabilmeniz için aşağıda yapmanız gerekenleri sizler için belirtmiş bulunmaktayız.

  • Yüklü olan Bip uygulamasına giriş yapın
  • Bip uygulaması sayfasında ve aşağı tarafta bulunan keşfet bölümüne girin
  • Giriş yaptıktan sonra EBA yazarak arama yapınız
  • Arama sonucunda çıkan sonuçlardan EBA’ya tıklayın
  • EBA’ya giriş yaptıktan sonra 6GB bedava internet linkini tıklayınız.
  • Mesaj olarak gelecek onay ile  hattınıza 6 GB tanımlanacaktır
Turkcell Eba Kalan Kullanım Sorgulama

Almış olduğunuz EBA 6GB Bedava İnternetinize ilişkin kullanmış olduğunuz miktarı yada kalan internet bakiyenizi öğrenmek için telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek KALAN yazarak 2222’e sms göndermenizin ardından kullanım özet detayınız size yine sms olarak gelecektir.

Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.