Bedava İnternet

Turkcell Eba 3 Gb Bedava İnternet Kampanyasi

Turkcell Eba 3 Gb Bedava İnternet Kampanyasi

Turkcell Eba 3 Gb Bedava İnternet Kampanyasi  Koronavirüs’ten dolayı M.E.B, eğitime ara vermiş ve öğrencilerin eğitim kısıtlaması yaşamaması adına evlerinde EBA TV üzerinden derslerini yapmalarına imkan sağlamıştı. Bildiğiniz gibi EBA sistemi ya da bilinen adı ile Eğitim Bilişim Ağı, TRT koordinasyonunca TV yayınlarına aktarılan ve 3 ayrı kanaldan öğrencilere sunulan bir hizmet. Turkcell Eba 3 Gb Bedava İnternet  hizmeti ilk okul, orta okul ve lise öğrencileri için ayrı kanallarda farklı saat dilimlerinde sunuluyor.

Turkcell Eba 3 Gb Bedava İnternet Kampanyasi

turkcell 3 gb eba hediye internet

Turkcell Eba 3 Gb Bedava İnternet Kampanyasi

Eba Bedava İnternet Kampanyasından Kimler Yararlanır?

EBA TV, sadece televizyon ekranlarında değil aynı zamanda internet üzerinden de erişime sunulmuş durumda. Ancak evlerinde internet veya bilgisayar olmayan öğrencilerimize tam 3 GB internet sunuyoruz. Turkcell Eba 3 Gb Bedava İnternet Kampanyasi  için yapmanız gerekenler oldukça basit. BIP uygulamasına girerek burada yer alan Keşfet bölümündeki EBA TV ya da eba.gov.tr alanına girmeniz yeterli olacaktır. Bu alanı tıkladıktan sonra artık 3 GB hediye internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Toplamda 6 GB EBA TV Turkcell kampanyasından yararlanabilirsiniz. Yani 2 defa 3 GB EBA Turkcell kampanyasını kullanarak toplamda 6 GB’lık bir hak elde etmiş olacaksınız.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Eba 3 Gb Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Henüz daha cihazınıza BIP yüklemediyseniz Andorid cihaz kullanıcı iseniz Google Play üzerinde indirebilirsiniz. Eğer iOs uzantılı bir cihaza sahipseniz, bu durumda App Store mağazası üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
BIP keşfet alanı için ise uygulamanın iç kısmında yer alan uygulamalar kısmını bulabilir ve keşfet alanını tıklayabilirsiniz. Bundan sonra artık EBA ile harika zaman geçirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell 40GB Bedava İnternet Sen Yap Kazandır başlıklı makalemizde internet hakkında bilgiler verilmektedir.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019