Turkcell

Turkcell Bizce Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Bizce Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Turkcell ve Bizce uygulamasının ortak projesi sayesinde kolay yoldan bedava internet kazanabilirsiniz, hem de bu interneti ne kadar isterseniz o kadar kazanacaksınız. Gelin hep beraber bakalım.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Uygulaması Nedir?

Turkcell tarafından kadınların iş hayatlarına yönelik ve onları iş hayatına kazandırmayı amaçlayan, hazırlanmış bir uygulamadır, Bizce. Kadın kullanıcIlara yönelik ve onların zevk, istekleri doğrultusunda hazırlanmış olan bu uygulama, kullanıcıların paylaşmış oldukları indirimleri ve fırsatları görüntüleyebilmektedir.

Eğer ki uygulamayı direkt olarak indirip kullanmaya başlarsanız sizde, indirimlerinizi paylaşabilme imkanına erişebilir ve başka kullanıcıların paylaşmış oldukları indirimlere göz gezdirebilir, alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer ki Bizce uygulamasını indirirseniz uygulama içerisinde ki kadın ustalara erişebilirsiniz. Kadınlar herhangi bir zorluk veya olası negatif durumda gerekli olan iş ihtiyacı için arama yaptıklarında, arama sonuçlarından karşılarına çıkan kadın ustalara erişebilirler. Bu işler içerisinde mesela tamirat ve de boya badana işlerinde onlarca kadın ustadan yardım alabilir ve onlara yeni bir iş olanağı açmış olursunuz.

Bizce uygulamasında kadınlar tarafından yapılan her türlü ürünler satışa sunulabilmektedir. Örneğin yaptığınız el işi eşarplar, örgü işleri, dantel işleri, hobi ürünleri ve el yapımı aksesuarlarınızı Bizce uygulaması üzerinden satışa çıkarabilirsiniz. Bütün bu harika imkanların yanı sıra ayrıca Bizce uygulamasının içerisinde bulunan “ Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası” sayesinde Turkcell müşterisi, abonesi olan kişiler yaptıkları alışveriş kadar kolayca internet kazanabileceklerdir.

Turkcell Bizce İle 5GB Bedava İnternet Kampanyası

Bizce uygulamasının faydalarından sadece Turkcell abone ve müşterileri değil, tüm bireysel hat sahipleri de bu uygulamanın faydalarından yararlanabilirler. Bu harika fırsatlar ve indirimlerden yararlanmak için yapmanız gereken işlemler çok basit.

Öncelikle telefonunuzun işletim sistemine göre android ise Google Play Store üzerinden, IOS ise App Store üzerinden indirebilirsiniz. Eğer ki Bizce uygulamasını indirmek istiyorsanız yukarı da belirttiğimiz programlardan size uygun olanını seçin ve indirme işlemine geçin.

Uygulamayı telefonunuza indirip verilen talimatları tamamladıktan sonra giriş yaptığınız takdirde, Bizce ile kupon biriktir kampanyasının olduğu yere giriş yaparak günlük kuponlarınızı alabilirsiniz.

Her günün içerisinde yapmış olduğunuz işlemler ile almış olacağınız kupon sayısı Turkcell tarafından belirlenmektedir. Bu harika kampanya sadece 30 Haziran 2021 tarihine kadar devam edeceği için kullanıcıların ekstra kupon kazanabilmeleri için farklı farklı fırsatlarda uygulamanın içerisinde bulunuyor. Eğer ki siz indirmiş olduğunuz Turkcell Bizce uygulamasını aktif bir şekilde kullanıyorsanız uygulama size daha fazla kupon kazanma şansı elde etmenizi sağlıyor.

Turkcell Bizce uygulamasının sunmuş olduğu kampanya dâhilinde kuponlarınızla alabileceğiniz bedava internet paketleri tam olarak aşağıda göstermiş olduğumuz şekildedir;

  • Eğer ki 15 kupon biriktirirseniz, Günlük 2 GB internet kazanmış olursunuz.
  • Eğer ki 30 kupon biriktirirseniz, Günlük 3 GB internet kazanmış olursunuz.
  • Eğer ki 45 kupon biriktirirseniz, Günlük 5 GB internet kazanmış olursunuz.
  • Eğer ki 60 kupon biriktirirseniz, Haftalık olarak 2 GB internet kazanmış olursunuz.

Sizde uygulamayı indirip bu harika kuponları biriktirdikten sonra isteğinize göre seçmiş olduğunuz internet paketinize sahip olabilir ve o internet paketini istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Turkcell Bizce Kupon Nasıl Biriktirilir?

Turkcell abonelerinin bizce uygulaması ile bedava internet kazanabilmesi için yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi kupon biriktirilmesi ve biriktirilen kupan karşılığın da internet kazanılmasına ilişkin hazırlanmış bir kampanyadır. Bizce kupon nasıl biriktirilir? sorusu bir çok kullanıcı tarafından sorulmaktadır.

Kampanya ya katılmak isteyen kullanıcılar öncelikle telefonlarına turkcell uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Uygulamaya giriş yaparak kupon kazanabileceğiniz bir sistem ile ilerleyebilmekte ve her gün uygulamaya giriş yaparak kupon biriktir bölümü üzerinden kazanmaya başlayabilirsiniz. Her kullanıcı günde 1 kupon biriktirmektedir.

Turkcell Bizce Bizim Pazar Nedir

Bizce uygulaması ile sadece kupon biriktirerek bedava internet kazanmak dışında hazırlanan bir kampanya ise Turkcell bizce bizim pazar uygulamasıdır. Bizim pazar turkcell tarafından kadınlara yönelik hazırlanmış bir uygulama olup, bu sayede turkcell abonesi kadınların evlerinde ürettikleri ürünleri Turkcell bizim pazar uygulamasında mağaza açarak satabileceği gibi alışveriş imkanı da bulunmaktadır.

Turkcell Bizce Hesap Silme Kapatma

Turkcell Bizce uygulamasına sahip olan aboneler bazı sebeplerden dolayı bizce hesap kapatma kararı almaları durumun da mobil cihazınıza indirmiş olduğunuz uygulamayı indirmeniz tamamen yeterli olmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu