Turkcell

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası;Turkcell operatörü belki Türkiye’de en fazla kullanılan operatördür. Tercih edilmesindeki neden hem çekim gücünün yüksek olması hem de İnternetin de herhangi bir sorun yaşanmıyor olmasıdır. 10 kişiye sorsanız 8 tanesi Turkcell operatörünü över.

Turkcell operatörüde diğer operatörler gibi farklı kampanyalar düzenliyor. Burada ki amaç Turkcell kullanıcı sayısının artmasını sağlayarak ilgi çekmek diyebiliriz. Turkcell bizce bedava internet kampanyası Turkcell kullanıcıları tarafından çok beğenildi.

Turkcell bizce bedava internet kampanyasını  güncel olarak yayınladı. SİM mobil uygulamasından günlük olarak yüklenen kuponları toplayarak bireysel ve kurumsal olarak kullanılan hat sahiplerinin faydalanmasını sağlıyor.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Turkcell geçmiş dönemlerde olduğu gibi 2021 yılında da kampanyalarından adından çok bahsettiren operatör haline geldi. Kullanıcılarının %100 memnun kalmasını sağlamak için farklı kampanyalar düzenliyor. Bunlardan bir tanesi de Turkcell bizce bedava internet kampanyası adı altında ki kampanyasıdır.

Bu kampanyadan faydalanmak için SİM mobil uygulamasından günlük olarak kuponların toplanması gerekiyor. Bu kuponlar nedir? SİM mobil uygulamasında bulunan kuponlar sizlerin GB ücretsiz internet kazanmanızı sağlıyor. Ne kadar fazla kupon toplanırsa o kadar fazla GB İnternet kazanmış oluyorsunuz. Kuponlar şu şekilde toplanıyor.

 • 15 Kupon 1 Günlük 2GB Ücretsiz İnternet
 • 30 Kupon 3 gün geçerli 3 GB ücretsiz İnternet
 • 45 kupon 1 günlük 5GB ücretsiz İnternet
 • 60 kupon 1 hafta geçerli 2GB ücretsiz İnternet

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Bizce Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell Operatörü ilgi çeken kampanyalara devam ediyor. Hem Turkcell kullanıcılarına hem de Turkcell operatörüne yeni geçen herkese farklı kampanyalara sunuyor. Turkcell bizce bedava internet kampanyası cep telefonuna yüklü olan mobil uygulama sayesinde bu tür hizmetlerden kolayca faydalanabilirsiniz.

Mobil uygulamasında bulunan kupon biriktir sayfasına giderek bizce bedava kuponlarına ulaşabilirsiniz. Bizce bedava İnternet kampanyasından faydalanmak için her gün kupon almanız gerekiyor. Bunun için Turkcell mobil uygulamasını ziyaret etmeniz gerekiyor. Turkcell mobil kullanıcıların kupon alması için belirli bir kupon sayısı oluşturur. Bu değişkenlik gösterebilir. Günlük olarak 1 adet kupon alabilirsiniz. 15, 30, 45 ve 60 kupon biriktirenlere ücretsiz olarak Bedava GB İnternet veriliyor.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bizce’de Nasıl İnternet Kazanılır?

Turkcell diğer operatörlere bakıldığında bir adım önde diyebiliriz. Çünkü 100 kişiden yaklaşık 90’ı Turkcell kullanmanın avantajlarından bahseder. Turkcell kalitesi çekim gücü, şebekesi, İnternet hızı ve kullanıcılarına verdiği kampanyalar oldukça üst seviyededir. Diğer hat operatörleri farklı kampanyalara düzenleyerek müşteri çekmek istiyor.

Turkcell Bizce ile bedava internet kazanmak için yapmanız gerekenler;

 • Google Play ve İOS Marketten bizce uygulamasını telefonunuza indirin
 • Kullanıcı girişi yapmak için telefon numaranızı ve şifrenizi girin
 • Turkcell bizce tüm faturalı ve faturasız bireysel müşterilerin kullanımına açıktır
 • Turkcell bizce ye sadece kadınlar üye olabilir

Bizce Meslek Eğitimleri

Turkcell kadın girişimcileri uzun yıllardır desteklemektedir. Turkcell bizce ile ev kadınlarına birçok mesleki eğitim vermektedir. El sanatlarından, örgü, cilt bakımı, saç bakımı dahil birçok alan da mesleki eğitim ile desteklemektedir.

Sizde mesleki eğitimler alarak evinize katkı kısaca kendi ayaklarınızın üstünde turmak istiyorsanız Turkcell bizce uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz.

Turkcell Bizce Bizim Pazar Kampanyası

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası Turkcell bizce bizim pazar ile el emeği göz nuru ürünlerini mağaza açarak satmanıza imkan tanımaktadır. Bizce bizim pazar uygulamasına mağaza açabileceğiniz gibi isterseniz mağazalardan da alışveriş yapabilirsiniz.

Turkcell bizce bizim pazar mağaza nasıl açılır sorusuna cevap vermek gerekirse Bizim Pazar’da mağaza açmak için, Bizim Pazar’a giriş yaptıktan sonra “Mağaza Aç” linkini tıklamanız yeterlidir.

Turkcell Bizce Kupon Nasıl Alınır ?

Turkcell bizce kupon ile bedava internet kazanmak için uygulamayı aktif olarak kullanmanız çok önemlidir. Ne kadar çok aktif olursanız buna bağlı olarak daha çok kupon biriktirebilir ve bedava internet kazanabilirsiniz.Her gün yüklenen kuponları toplayarak bedava internet kazanabilirsiniz.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAZANDIRAN UYGULAMALAR

Turkcell Bizce Bedava İnternet Hilesi Var mı?

Turkcell bizce hilesi var mı ve turkcell bizce kupon hilesi nasıl yapılır sorusu bir çok kişi tarafından sorulmaktadır. Alt yapısına önem veren turkcell hile yapmak için telefona yüklenen face GPS ve sahte konum uygulamalarını anlayabilmektedir. Hile yapmak yerine uygulamayı aktif olarak kullanarak hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell Bizce Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Turkcell bizce hesap silme ve Turkcell bizce üyelik iptal işlemi yapmak için uygulamayı telefonunuzdan silmeniz yeterli olacaktır. Uygulamayı silseniz de kişisel bilgileriniz belirli bir süre saklanacaktır.

Turkcell Bizce Kullanıcı Yorumları

Turkcell bizce kadınlara yönelik oluşturulan platformlardan biridir. Kadınların ev ekonomisine destek vermek ve kendi ürünlerini satmalarına olanak sağlayamaktadır. Turkcell bizce kullanıcı yorumların da birçok kişi uygulamanın çok yararlı olduğunu ve aktif olarak kullandığını dile getirmiştir. Peki ya siz uygulama hakkın da ne düşünüyorsunuz. Düşüncelerinizi yorumlar kısımından paylaşarak dile getirebilirsiniz.

Turkcell Bizce Uygulaması Ücretli mi ?

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası Turkcell bizce uygulaması Turkcell’in tüm kadınlara ücretsiz olarak sunduğu hizmetlerden birisidir. İster Turkcell müşterisi olsun isterse de diğer operatör tüm kadınların ücretsiz olarak kullanabileceği bir uygulamadır.

Turkcell operatörü diğer operatörlere göre bir adım öndedir. Cep telefonlarınızda kullandığınız İnternetin hızı oldukça kalitelidir. Çekim gücü yüksek olan faturalı ve faturasız hatlar sizlere uygun tarifeler şeklinde güncelleniyor. Turkcell bizce bedava İnternet kampanyası gibi birbirinden farklı kampanyaları görmek mümkündür. Bu kampanya adından çok sık bahsettiriyor.

Turkcell kullanmayan kişiler bu kampanyanın içeriğini merak ediyor. Faturasız Turkcell kullanıcılarına özel bu kampanya Turkcell mobil uygulamasından yararlanılabiliyor. Yaklaşık 15,30,45 ve 60 kupon toplayarak Ücretsiz İnternet kazanabilirsiniz. Neden Turkcell operatörü kullanmalıyım? Sorusunun en büyük cevabı ise hizmet kalitesi profesyonel olarak üst seviyede olmasıdır. En önemlisi birbirinden farklı kampanyalar ve ücretsiz hediyeler ile Turkcell farkını konuşturuyor.

Turkcell Hediye İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir?

Turkcell abonelerinin bedava internet kazanabileceği bir çok kampanya ve uygulama mevcuttur. Turkcell güncel bedava internet veren uygulamaları sizler için aşağıda belirttik turkcell kullanıcıları bu uygulamalar aracılığı ile kolaylıkla bedava internet kazanabilmektedir.

Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar;

 • Turkcell Lifecell ile aboneler 1 ay geçerli tam 5GB Bedava İnternet kazanabilmektedir. Kampanya turkcell lifecell aboneleri için geçerli olmaktadır.
 • Turkcell faturalı abonelerinin kazanabileceği bu kampanya ise sizlere 1GB Bedava İnternet kazandırmaktadır. Aylık ödeyecekleri faturaları otomatik ödeme talimatı vererek 1GB Bedava İnternet kazanabilmektedir.
 • Faturanı Paycell ile ödeyen turkcell faturalı aboneler tam 1GB Bedava İnternet kazanmaktadır. Mevcut faturanızı turkcell paycell ile ödemenizin ardından 1GB Bedava İnternet hattınıza otomatik yüklenecektir.
 • Turkcell dergilik uygulamasını telefonunuza indirerek 1 hafta geçerli 1GB Bedava İnternet hattınıza anında yüklenecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu