Turkcell

Turkcell Biz Nedir? Turkcell Biz Ekip Kurma Nasıl Yapılır

Turkcell Biz Nedir? Turkcell Biz Ekip Kurma Nasıl Yapılır: En çok tercih edilen operatörlerden biri olan Turkcell kullanıcılarına yepyeni bir kampanya ile karşısına çıkmaktadır. Böylelikle turkcell kullanıcıları ekip kurarak birbirleri ile gb paylaşımı yaparak bedava internet kazanmaktadırlar. Peki Turkcell Biz Nedir ? yada Turkcell biz ekip kurma nasıl yapılır konusu ile ilgili yazımıza vakit kaybetmeden geçelim…

Turkcell Biz Nedir ?

Turkcell abonelerine sunmuş olduğu bu kampanya ile kolaylık sağlamakla birlikte internet ihtiyacınızı kurmuş olduğunuz ekip ile karşılayabilecek ve ekibinizden biri ile kullanmadığınız internetinizi turkcell biz gb paylaşma olarak gerçekleştirebileceksiniz. Turkcell biz minimum 2 maksimum 5 kişinin olacağı bir ekiptir. Ekibinizi oluşturarak hem tasarruf edebileceğiniz hem gb paylaşabileceğiniz hem de çeşitli indirimler kazanabileceğiniz bir platformdur.

Turkcell Biz’e Katılmak İçin Ne Gerekli?

Turkcell gsm firmasının sunmuş olduğu bu yenilikçi platformun en güzel yanlarından birisi de bu işlem için hiç bir ek ücret istememesidir. Turkcell biz ekip kurma  işlemini yapmanız için bireysel faturalı olmanız yeterli olacaktır. Ayrıca yine ekip kurarak turkcell biz gb paylaşma işlemi için herhangi bir paket ve tarife değişikliğine ihtiyaç duyulmamaktadır.

Turkcell Biz’e Nasıl Katılırım ?

Turkcell Biz Nedir? Turkcell Biz Ekip Kurma Nasıl Yapılır

Turkcell Biz Ekip Kurma işlemlerine nasıl başlayacağız diye soracak olursanız, yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Turkcell bireysel abonelerinin katılacağı bu kampanyaya Turkcell dijital operatör yada Turkcell resmi internet sitesini ziyaret ederek (TIKLAYINIZ)  gerçekleştirebilirsiniz. Vermiş olduğumuz link üzerinden Ekibini Kur tuşuna basarak ekibinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Biz Gb Transferi Nasıl Yapılır ?

Turkcell Biz Gb Transferi için dijital operatör uygulamasını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Ekip kurma işlemini gerçekleştirdikten sonra kullanmadığınız gb’ları ekibiniz içerisin de yer alan kişiler ile yine uygulama üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu işlem için hiçbir ücret alınmamakla birlikte kullanmadığınız internetleri kolaylıkla hediye internet olarak ekibiniz içerisinde paylaşabilirsiniz.

Turkcell Biz Aylık 1 Gb Bedava İnternet Nasıl Kazanılır ?

Turkcell Biz Nedir? Turkcell Biz Ekip Kurma Nasıl Yapılır

Turkcell Biz kapsamından referans olacağınız kişilerin sizin aracılığınız ile turkcell’e numarasını taşıması durumunda 12 ay boyunca kullanmış olduğunuz paketinize ek %10 indirim kazanabileceğiniz gibi yine 12 ay boyunca 1 gün geçerli olmak üzere 1 gb bedava internet sahibi olacaksınız. Bedava İnternet hakkınız 1 gün geçerli olup, her ay yenilenmektedir. Sizin aracılığınız ile ekibiniz de yer olan arkadaşınız turkcell biz ekibin de yer aldığı süre boyunca 1 gb bedava internet alma hakkınız devam etmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Biz Bedava Konuşma Detayları

Turkcell kullanıcıları için hazırlamış olduğu bu etkili ve yine abonelerini oldukça mutlu eden kampanya ile ücretsiz gb paylaşma yapabileceğiniz gibi yine ekibiniz içerisin de yer alan bir ekip üyeniz ile tamamen ücretsiz olarak konuşabileceksiniz. Turkcell biz ile bedava konuşma için ekibiniz içerisin de yer alan bir kişiyi seçmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Biz Genç 2 GB Bedava İnternet Kazanma

Turkcell sağlamış olduğu bu kampanya ile yine genç kullanıcılarını unutmamış ve 25 yaş altı her bir turkcell biz genç ekip üyesine paketine ek 2 gb bedava internet vermektedir. Turkcelli genç olmak avantajları geçtiğimiz dönemde olduğu gibi şimdi de bu avantajlarını devam ettirmektedirler. Turkcell genç biz üyeleri kazanacakları 2 gb bedava internet hakları 24 saat geçerli olmakla birlikte, kazandıkları bedava internet hakları her ay yenilenmekte ve biz ekip üyeleri oldukları sürece devam etmektedir. Sizler de Turkcell genç biz ekip üyesi olarak her ay 2 gb bedava internet kazanarak kesintisiz internetin keyfini sürebilirsiniz.

Turkcell Biz Nedir? Turkcell Biz Ekip Kurma Nasıl Yapılır başlıklı yazımız ile ilgili sizler de yorumlar kısımından düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu