Turkcell

Turkcell Bip Kullan Kazan (BİP Yıldızları) Kampanyası

Turkcell'in yeni kampanyaları arasında yer alan Turkcell Bip Kullan Kazan Kampanyası hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Bildiğiniz üzere Turkcell kullanıcıları için sunulan özel bir mesajlaşma uygulaması vardır ki o da BİP uygulamasıdır. WhatsApp alternatifi bir uygulama olan BİP sayesinde pek çok kampanyadan faydalanabilirsiniz. Özellikle herkes tarafından merak edilen ve tercih edilen Turkcell Bip Kullan Kazan (BİP Yıldızları) Kampanyası ile siz de bedava internet, bedava dakika ve bedava SMS kazanma hakkına sahipsiniz.

Turkcell BİP uygulamasının kullanımını artırmak amacıyla Turkcell tarafından yeni kampanyalar başlatıldı. Özellikle Turkcell operatörlerinin kullanımına teşvik etmek amacıyla BİP üzerinden sunulan bedava kampanyalar, başka operatörde olan kişilerin Turkcell’e geçmesine yönlendirmektedir. Özellikle son zamanların en popüler kampanyası olan Turkcell Bip Kullan Kazan (BİP Yıldızları) Kampanyası sayesinde siz de düzenli mesajlaşarak bedava internet, bedava dakika ve bedava SMS kazanabilirsiniz.

Turkcell BİP Kullan Kazan (Bip Yıldızları) Nedir?

Turkcellilerin kullanımına sunulan Turkcell BİP uygulamasının içinde BİP Yıldızları uygulaması yer almaktadır. Turkcell tarafından uygulamanın kullanıcılarına sunulan kampanyalar bu kanal üzerinden gerçekleştirilmektedir. Turkcell BİP uygulaması üzerinden belirli vakitlerde belirli hedefler doğrultusunda mesajlaştığınız takdirde ve size sunulan görevleri eksiksiz yerine getirdiğiniz takdirde 2 GB bedava internet kazanma hakkını elde edebileceksiniz. Hediye kazanmak için aylık 100, 250, 500, 750, 1000, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 barajlarından birini aşmanız gerekiyor. Hedeflenen mesajlaşma sayısından herhangi birini aştığınız zaman aylık 2 GB bedava internet kazanma hakkını elde edebilirsiniz.

Bip Kullan Kazan Nasıl Katılım Sağlarım?

Bip kullan kazan kampanyasından faydalanmak için tek şart, Turkcell müşterisi olmaktır. Gerek faturalı gerek ise faturasız tüm abonelere açık olarak bilinen kullan kazan kampanyasından faydalanmak için önce Turkcelli olmalı sonra da telefonunuza BİP uygulamasını indirip, BİP Yıldızları kanalını takip etmelisiniz.

Bip Kullan Kazan Kampanyası Şartları

BİP Kullan kazan kampanyasına katılım şartları elbette diğer tarife ve kampanyalara göre farklılık göstermektedir. Bip Kullan kazan kampanyası şartları arasında yer alan şartlar:

  • 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir,
  • Kullan kazan kampanyası haftalıktır,
  • 100, 250, 500, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj hesafine ulaşıldığı takdirde BİP kullanıcılarına özel olarak 2 GB bedava internet paketi sunulmaktadır.
  • BİP Kullan kazan kampanyası kapsamında haftada 1 kez 2 GB internet kazanılmaktadır.

Turkcell Bip Kullan Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell BİP Yıldızları  kampanyasına dahil olmak için öncelikle telefonunuza BİP uygulamasını indirerek numaranızla giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra Turkcell BİP Yıldızları sayfasını takip ederek sayfa tarafından size sunulan görevleri yapmanız gerekiyor. Genellikle kanalın verdiği görevler size mesajlaşmadır. Mesajlaşma ile ilgili sizlere koyulan hedefleri gerçekleştirdiğiniz takdirde bedava internet, bedava dakika veya bedava SMS kazanma hakkını elde edebileceksiniz.

BİP Yıldızları Kanalı Nasıl Takip Edilir?

BİP uygulaması üzerinde yer alan BİP Yıldızları kanalını takip etmek için öncelikle Turkcell abonesi olmanız gerekiyor. Turkcell BİP uygulamasını indirip, giriş yaptıktan sonra uygulamanın arama kısmına BİP Yıldızları yapmanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan BİP Yıldızları kanalını takip ettikten sonra yarışmaları takip edip katılabilirsiniz.

Turkcell BİP Yıldızları Mesajım Sayılmıyor, Ne Yapmalıyım?

Turkcell BİP kullanıcısı olan pek çok kişinin yaşadığı sorunların başında yer alan Turkcell BİP Yıldızları Mesajım Sayılmıyor? sorunu önemli bir sorundur. Mesajın sayılmama sebebini öncelikle size açıklayalım. Eğer mesaj atarken tek harf mesaj attığınızda mesajınız sayılmayabilir. Yani Turkcell sizden karşınızdaki kişilerle mesajlaşmanızı istiyor. Yani tek harf atarak mesaj sayısını tamamlamamanız gerekiyor.

BİP Yıldızları Ban Kaldırma Nasıl Yapılır?

BİP Yıldızları kampanyası üzerinden bedava dakika, bedava SMS ya da bedava Dakika kazanmak için hile yapan kişiler banlanacaktır. Uygulamayı silerek tekrar kurduğunuzda banınız kaldırılabilir ya da ban süresinin biteceği tarihi bekleyebilirsiniz. Yani BİP Yıldızlarından bedavalar kazanmak için gerçek mesajlaşmalı, konuştuğunuz kadar hediye kazanmalısınız.

Turkcell BİP Kullan Kazan Hilesi

BİP Yıldızları hilesi, kampanyaya katılan hemen herkesin başvurduğu yollardan biri olmaktadır. Sistemsel alt yapıyı güçlendiren Turkcell, kullanıcıların hile yaptığını kısa sürede çözüyor ve banlanmanıza sebep oluyor. Yani kesinlikle ama kesinlikle Turkcell Bip Yıldızları Hilesi gibi bir yola başvurmamanız gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu