Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Yolları

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Yolları: Kurulduğu günden beri birbirinden cazip kampanyalarla muhteşem hediyeler dağıtan Türkcell, Bip bedava internet kampanyasıyla bu geleneğini sürdürüyor. En çok tercih edilen kampanyalar arasında ilk sıralarda yer alan Bip bedava internet sayesinde sevdiklerinizle rahat rahat konuşabilir, mesajlaşabilirsiniz. Bip uygulaması sayesinde kota aşma sorunundan kurtularak sosyal medya paylaşımlarını takip edebilir, kendi paylaşımlarınızı sevdiklerinize iletebilir, video izleyerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Bip bedava internet kampanyasından yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, telefonunuza Bip uygulamasını indirmekten ibarettir. Uygulamayı yüklemenizin ardından belli bir kullanım sonrası internet paketiniz hattınıza yüklenecek ve dilediğiniz gibi mesajlaşmaya başlayacaksınız. Ayrıca, Bip uygulamasını ilk kez telefonuna indiren Turkcell kullanıcılarına da, 1 GB internet paketi verilmektedir.

Bip Kullan Bedava İnternet Kazan

Bip Kullan Bedava İnternet Kazan

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Yolları

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Yolları ile Bip bedava internet, Türkcell müşterilerine yönelik olarak yapılan muhteşem bir kampanyadır. Bu kampanyadan faturalı ve hazır kart kullanıcıları yararlanabilmektedir. Farklı yöntemlerle kullanıcılara bedava internet dağıtan Türkcell’den bedava internet kazanmak için ne yapmanız gerektiği yazımızın devamında yer almaktadır.

Bip Bedava İnternet Yöntemleri

Bip’ten bedava internet kazanarak gönlünüzce mesajlaşmak, konuşmak ve internette sörf yapmak istiyorsanız, zaman geçirmeden telefonunuza Bip uygulamasını indirmelisiniz. Uygulamayı indirmenize müteakip giriş yaparak hemen kazanmaya başlayabilir, sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

TURKCELL ŞANSA TIKLA REKLAMI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Bip Kullan Kazan Kampanyası

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Yolları Bip uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra ‘’Bip yıldızları’’ kampanyasına katılım sağlamanız halinde kullanım yoğunluğunuza bağlı olarak 2 GB internet kazanabilir, kota aşımına uğramadan gönül rahatlığıyla internet kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan internet kazanmak için yapmanız gereken tek şey, sevdiklerinizle uygulama üzerinden mesajlaşmaktır. Her ayın 2’sinde başlayan kampanya süresince 500, 1000, 3,000 adet mesaj atan kullanıcılar bedava internetle ödüllendirilmektedir.

Kim 1GB İster Yarışması

Kim 1GB İster Yarışması

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Yolları

Hem eğlendiren hem de kazandıran bedava internet yöntemlerinden biri de bilgi yarışmasına katılım sağlamaktır. Ücretsiz internet paketlerinden biri olan ‘’kim 1 GB ister’’ yarışmasında sorulan 15 soruya doğru cevap vermeniz halinde bedava internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

3 aşamadan oluşan yarışmanın her aşamasında 5’er soru sorulmakta, 1. aşamayı geçenler 250 MB, ikinci aşamayı geçenler 500 MB, son aşamayı bitirip tüm soruları doğru cevaplayanlar ise 1GB bedava internet kazanmaktadır. Yarışmaya katılmak için Bip uygulaması indirmek ve uygulama üzerinden ‘’keşfet’’ bölümünden yarışmaya katılmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz yarışmaya her gün katılabilir, kazanmanız halinde 1 hafta içerisinde bedava paketinize kavuşabilirsiniz.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAZANMA YOLLARI

Sesli ve Görüntülü Arama

Türkcell tarafından yürütülen bedava internet kampanyalarından biri de, 4,5G hediye Bip 1 GB kampanyasıdır. Kampanya süresince 4,5 G kalitesinde sesli ve görüntülü arama yapan tüm kullanıcılara verilen 1 GB internet faturalı ve faturasız hat sahiplerinin kullanımına açık olup otomatik olarak tanımlanmaktadır. Bip uygulaması kullanan hat sahiplerinin Bip üzerinden gönderdikleri fotoğraf ve video gönderimleri hediye edilen internet paketinden düşülmektedir.

Bip Hediye Yarışıyla Haftada 5GB Bedava İnternet

Bip Hediye Yarışıyla Haftada 5GB Bedava İnternet

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Yolları

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Yolları arasında yer alan Bip uygulaması üzerinden yapacağınız tüm aktivitelerle puan toplayarak haftada 5GB’ye varan internet paketleri kazanabilir,  internet keyfini sınırsızca sürebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise, sevdiklerinizle bip üzerinden mesajlaşmak, grup kurmak ve diğer arkadaşlarınızın Bip uygulamasını indirmesini sağlamaktır.

  • Yapacağınız aramaların her saniyesi için 2 puan,
  • Her mesajınız için 1 puan,
  • Bip uygulaması indirmen halinde 1 puan,
  • Arkadaş ve sevdiklerinize ilk defa Bip uygulaması indirtmeniz 2500 puan değerindedir.

Toplayacağınız puanlar ölçüsünde bedava internet kazandıran uygulamada daha çok arama yaparak ve mesaj atarak haftada 5GB’a varan bedava internet paketi kazanabilir, kota aşımı sıkıntısı yaşamadan internette eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Bip Bil Kazan

Turkcell abonelerine çeşitli yarışmalar ve kampanyalar düzenleyerek bedava internet kazanmaktadır. Bu kampanyalardan bir tanesi ise Bip Bil Kazan yarışmasıdır. Hem eğlenceli hem de bedava internet kazanmak için iyi bir yol olan bu seçenek ile kullanıcılara 2 aşamalı şeklinde toplam da 10 adet soru sorulmaktadır. Bu aşamaları geçerek sorulara doğru yanıt veren abonelere turkcell tarafından bedava internet hediyesi verilmektedir.

Turkcell BIP Bedava İnternet Kazanma Yolları

Bip Kullan Kazan Kampanyası sadece kullanarak kazanabileceğiniz bu uygulama ile hem kotanızdan düşmeden gönül rahatlığı ile sevdikleriniz ile mesajlaşabilecek hem de mesajlaştıkça bedava internet kazanmaktasınız. Uygulamayı mobil cihazınıza indirmenizin ardından ve giriş yaparak Bip Yıldızları bölümüne girerek internet kazanabileceğiniz gibi uygulama üzerinden ne kadar çok mesaj atarsanız yine bedava internet kazanmaktadır.

Bip Arama Yap Kazan Kampanyası bip ile her an bedava internet kazanmak her zaman mümkün 4.5G kapsamında sesli ve görüntülü arama yapan tüm bip kullanıcılarına 1GB Bedava İnternet hediye etmektedir. Yapmanız gereken sadece uygulamayı indirmek ve sesli yada görüntülü arama yapmak bunun dışından toplam bir ay içerisin de bip uygulama aracılığı ile aylık çekmiş olduğunuz mesaj yoğunluğuna göre bedava internet kazanabilmektesiniz. Aylık 500, 1000, 1500, 3000 mesaj çekmek için kullanmış olduğunuz uygulama aracılığı ile 2GB Bedava İnternet Kazanabilmektesiniz.

 

 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.