Turkcell

Turkcell Bedava Sms Paketi Ve Kampanyaları

Turkcell Bedava Sms Paketi Ve Kampanyaları  yılında da tüm hızı ile devam ediyor. Harika kampanyalar ile siz de tanışarak hattınızda biten paketlerinizi yenileyebilir ve harika hediyeleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapmanız gerekenler oldukça basit ve aşağıda sizler için sunduğumuz metodları takip ederek bedava SMS kazanma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Sms Paketi Ve Kampanyaları

Yapmanız gerekenler oldukça basit. Bunun için bazı uygulamaları, servisleri ve teklifleri tercih edebilirsiniz. Buna göre sizin de artık paketinizde harika SMS hediyeleri hemen devreye girecek ve ücretsiz SMS kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Eğer hazırsanız hemen Turkcell Bedava Sms Paketi Ve Kampanyaları için fırsatlara geçebiliriz.

Askercell Bedava 1000 SMS

Askercell hat kullanıcıları için mükemmel bir Turkcell Bedava Sms Paketi Ve Kampanyaları fırsatından bahsetmek isteriz. Eğer siz de yakın zamanda askere gidecekseniz bu durumda normal hatlarınızı kullanamayacağınız için Turkcell hat için tanımlı Askercell kullanmanız gerekecek. Bu hatta sahip olanlar için mükemmel bir kampanya şu an tanımlı olarak sizi bekliyor. Kampanya, tam 1000 SMS hediye kazanabileceğiniz bir kampanya. Peki bundan nasıl faydalanabilirsiniz?

30 gün içerisinde 10 kez yararlanabileceğiniz bu paketten yararlanmak için ön ödemeli abone olmanız gerekir. Askercell 1000SMS Paketi’ni almak için ASKER 1000SMS yazıp, ücretsiz 2200’a gönderebilirsiniz. Paketiniz karşılığında hattınıza tanımlanan 1000 SMS’i yurt içi kullanımlarınızda, 30 gün boyunca Askercell kısıtları dahilinde her yöne mesajlaşırken kullanabilirsiniz. Paketinizdeki SMS bakiyeniz, Kıbrıs, yurt dışı ve Kıbrıs yönüne mesajlaşmalar için kullanılamaz.

askercell bedava sms

Turkcell Bedava Sms Paketi Ve Kampanyaları

SANS SMS Hediye 5000 SMS Kazanma

Size Turkcell hatlarınızda tam 5000 mesaja kadar kazanabileceğiniz harika bir kampanyadan bahsetmek isteriz. Buna göre 5000 SMS kazanabileceğiniz kampanyadan yararlanmak için SANS SMS yazarak 2222’e yollamanız yeterli olacaktır. Bu kampanyadan ayda bir kez yararlanabilirsiniz. ancak paketi tanımlamadan önce aylık 25 TL ve üzeri ödeme yapmanız gerekecektir. Aylık ödemelerinizi yaptıktan sonra hemen bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için yapacaklarınız oldukça basit, yüklemeyi yaptıktan sonra SANS SMS yazın ve sonrasında bir kez daha 2222’ye yollayın.

TURKCELL BEDAVA SMS KAZANMA YOLLARI

Bedava 50 SMS Kazanma Kampanyası

Bu kampanyadan yararlanarak siz de haftalık ücretsiz olarak 50 SMS kazanabilirsiniz. Kazandığınız tüm SMS’leri istediğiniz yöne kullanabilirsiniz. Peki bedava Turkcell 50 SMS kazanma için ne yapmak gerekir? SMS yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Bundan sonra artık mesaj geldikten sonra EVET şeklinde mesajı cevaplamanız yeterli olacaktır.

Turkcell Özel Günlerde SMS Kampanyaları

Özel günlerde ihtiyacınız olacak en büyük şey, muhakkak SMS paketi olacaktır. Toplu olarak özel günlerde sevdiklerinize SMS göndermek isteyebilirsiniz. Bu durumda ihtiyacınız olacak SMS’lere ücretsiz sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz? Peki bedava Turkcell özel gün SMS kazanma nasıl olur diye merak ediyorsanız aşağıda sizler için hemen hemen hepsini sunduk. Buradan tek tek özel günlerde servis mesajı atarak harika SMS hediyeleri kazanabilirsiniz.

Turkcell GNC Bedava Sms Paketi

Turkcell tarafından bedava sms kazanabilmek çok kolay özellikle genç abonelerine Turkcell bu konuda çok kolaylık sağlamaktadır Turkcell GNC Bedava Sms Kazanmak için GNC li genç abonesi olmanız yeterli, 2021 yılında da geçerliliği olan bahsetmiş olduğumuz bu kampanyadan faydalanarak hemen bedava sms kazanarak mesajlaşmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Şimdi Turkcell GNC Bedava Sms Paketi Nasıl Yapılır? sorusuna geçelim

Öncelikle bedava sms kazanabilmeniz için Turkcell GNC Tarifesine sahip olmanız gerekmekte ve Turkcell kullanıcısı olarak 90 ve daha fazladır aboneliğinizin sürüyor olması gerekmektedir. Bu şartlar sizde mevcut ise Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak yani 532 yada 0532 532 00 00 numarasını arayarak Bedava Sms sahip olabilirsiniz. Turkcell Bedava Sms Paketi Ve Kampanyaları

Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası

Yılbaşında sevdiklerinizle mesajlaşmak için SMS paketiniz yeterli gelmiyorsa, yıl başlarına özel olarak Turkcell hediye paketlerinden yararlanabilirsiniz. Peki yılbaşı SMS kazanma için neler yapmanız gerekir? Belirtmek gerekir ki bunun için yapacaklarınız oldukça basit. Bunun için YILBASI SMS yazarak 2222’yi tuşlamanız yeterli olacaktır. Bundan sonrası artık bir hafta boyunca harika hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet 

Cumhuriyet bayramında SMS hediyesi kazanmaya ne dersiniz? Bunun için SEKER SMS yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Siz de bu sayede onlarca SMS kazanabilir ve sevdikleriniz ile mesajlaşabilirsiniz.

Kurban Bayramı, 19 Mayıs ve 23 Nisan İçin

Kurban bayramında, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ve 23 Nisan’da kazanabileceğiniz harika SMS paketleri ile tanışmaya hazır mısınız? Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit. Peki bedava SMS kazanma için neler yapabilirsiniz? Bunun için 23NISAN SMS, KURBAN SMS veya 19MAYIS SMS yazmanız yeterli. 2222’ye gönderdikten ve mesaj ile cevap aldıktan sonra artık siz de bu özel günlerinizde dilediğiniz kadar yakınınıza hazır mesajlar yollayarak, günlerini tebrik edebilirsiniz.

Turkcell Bedava Sms Paketi Ve Kampanyaları başlıklı yazımız ile tüm düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizimle paylaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu