Turkcell

Turkcell Bedava Sms Kazanma Yolları

Turkcell Bedava Sms Kazanma Yolları için birçok seçeneğiniz var. Bu seçeneklerden dilediğinizi tercih ederek harika ödüller kazanabilir ve uzun süre yeni bir yüklemeye ihtiyaç duymayabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için SMS kazanma paketleri, yükleme karşılığında kazanacağınız SMS’leri ve hangi uygulamadan neleri takip ederek kazanabileceğiniz hediyeleri sizlere sunacağız. Bu yöntemlerden size uygun olanı günlük, haftalık veya aylık olarak tercih ederek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer hazırsanız işte 2021 Turkcell Bedava SMS Kazanma….

Dijital Operatörüm İle SMS Kazanma

Turkcell Bedava Sms Kazanma Yolları Dijital operatörüm ile SMS kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler oldukça kolay. Bu uygulamaya sahipseniz artık bunda sonra sadece hediyeleri takip etmeniz yeterli olacak. Peki dijital operatörden neler kazanabilirsiniz? Buradan kazanabileceğiniz harika ödüller var. Bu ödüllerden biri de SMS ödülleri. Bu ödülleri kazanabilmek için bazı görevleri de yerine getirmeniz gerekir. Mesela BIP görevleri ya da GNC’de belirtilen görevler. Birazdan onların hepsine zaten tek tek değineceğiz.

Dijital Operatörüm Nasıl Yüklerim?

Dijital operatörüm nasıl yüklerim diye merak edenler için Google Play veya Apple Store üzerinden bu uygulamayı Arama kısmında yazarak erişebilirler. Bunun için ekranda birçok uygulama görünebilir ama doğru uygulamayı seçtiğinizden lütfen emin olunuz.

Dijital Operatör uygulamasını indirdikten sonra yönergeleri takip ederek kayıt olun ve artık bundan sonra dilediğiniz tüm gelişmeleri buradan takip edin. Hattınızda ne kadar veri kaldığı, paketinizin tanımı, son kullanma tarihleri, ne kadar kaldığı ve daha birçok detaya anlık olarak bu uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz.

TURKCELL BEDAVA SMS KAZANMA

Turkcell Bedava Sms Kazanma Yolları

BIP İle Bedava SMS Kazanma

BIP, son zamanlarda en çok kullanılan uygulamalardan biridir. Bu uygulama Turkcell’in Whtsapp’a alternatif olarak sunduğu bir uygulamadır ve Whatsapp’ta yapabildiklerinizin çok daha fazlasını daha güvenli ve güvenilir şekilde yerli imkanlar ile yapmanızı sağlıyor. Tabii ki yeni bir uygulama olduğu için üreticiler tarafından teşvik edilen bir çok hediye paketi de sunuluyor. Bunlardan biri de Sürpriz Nokta ve Kim Hediye İster sayfalarıdır. Bu sayfalardan harika paketler kazanabilirsiniz. Turkcell Bedava Sms Kazanma Yolları

Sürpriz nokta sayfasını takip ederek buradan harika ödüller kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BIP’e girdikten sonra Supriz Nokta sayfasını beğenmeniz ve takip etmeniz.

Sürpriz Nokta, size herhangi bir noktadan ödül almanızı sağlayan ve oraya giderek eşleştirme yapmanıza izin veren bir oyundur aslında. Eğer Pokemon Go oyununu biliyorsanız işte mantık aynı mantık ve sadece ekranda görünen noktalara giderek eşleştirme yapmanız yeterli olacaktır. Hangi alana giderseniz gidin muhakkak civarlarında sizi Sürpriz Noktalar bekliyor olacak. Sürpriz noktalar o kadar fazla ki hiçbir şekilde boşa giden gününüz olmayacak. Muhakkak bu noktalarda işinizi gören sıradışı hediyeler bulacaksınız.

Sürpriz Nokta ayda bir yenilenen ödülleri sizlere sunar. Bu hediyeler genellikle GB hediyeleri olmakla birlikte dakika ve SMS hediyeleri veren noktalara da gidebilirsiniz.

süpriz nokta bedava sms

Turkcell Bedava Sms Kazanma Yolları

Sürpriz Nokta İle SMS Nasıl Kazanırım?

Sürpriz nokta ile SMS nasıl kazanırım diye merak ediyorsanız, yapmanız gereken tek şey internete ve akıllı bir cihaza sahip olmanız. Çünkü bu cihaz üzerinden GPS uygulamasını aktif hale getirerek etrafınızdaki sürpriz nokta eşleştirmelerini yapabilirsiniz. Bunun için GPS ayarınızı açarak sürpriz nokta bul sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Bundan sonra artık uygulama kendi kendine size sürpriz noktaları verecektir. Bu noktalara gidin ve eşleştirme yapın. Geri kalanı size hediye olarak gelsin.

BIP’ten Nasıl SMS Kazanırım?

Turkcell Bedava Sms Kazanma Yolları Aslında yukarıda bu konuya değindik ama eklemek gerekirse, bu uygulama size harika hediyeler kazanabileceğiniz oyun ve görevler sunar. Zaten yukarıda Sürpriz nokta ile nasıl hediye kazanabileceğinizi aktardık ve BIP ile kazanabilecekleriniz sadece bu kadar da değil. Bununla birlikte görevlerden mesela herhangi bir yeni sayfa sponsor reklam sunabilir. Bu sponsor reklam sayfalarına abone olmanız ya da paylaşımları beğenmeniz yeterli olacaktır.

Beğendiğiniz sayfalar sadece bir kere değil bundan sonra sürekli olarak size hediyeler veya en azından teklifler sunacaktır. Bu teklifleri değerlendirerek siz de SMS ve diğer hediyeleri kazanabilirsiniz. Turkcell Bedava Sms Kazanma Yolları

Kim Hediye İster oyununu da oynayarak ödüller kazanabilirsiniz. Mesela arkadaşlarınıza mesaj atarak ya da onlarla görüşme yaparak hediyeleri paketinize aktarabilirsiniz. 100 mesaj at 100 SMS kazan, ya da 10 dakika konuş 100 SMS kazan gibi görevler gelecek ve bu görevleri tamamlayarak harika ödüller kazanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan İle SMS Kazan

Salla Kazan uygulaması aslında bir uygulamadan ziyade bir oyun gibi düşünülebilir. Dijital Operatörüm kısmında Sall Kazan kayıt ol kısmını tıklamanız yeterli olacaktır. Ancak burada 4 G destekli cihaza sahip olmanız gerekiyor. Aksi takdirde hediye kazanmanız daha doğru Salla kazan hakkı kazamanız mümkün olmayacaktır.

Salla kazan ile haftada bir gün hediyeleri cebinize indirebilirsiniz. Bu hediyeleri alacağınız günü kendiniz belirliyorsunuz ve istediğiniz günde harika ödülleri hemen cihazınızı sallayarak kazanabilirsiniz.

Son zamanlarda Salla Kazan hediyeleri haftada bir kez ama çift hediyeli olarak geliyor. Zaten hediyeler de sizin ihtiyaçlarınıza göre şekilleniyor. Mesela en fazla GB kullanıyorsanız, teklifleriniz buna göre internet hediyeleri olarak gelecektir. Çok fazla dakika harcıyorsanız da buna göre hediyeleriniz dakika hediyeleri olacaktır. Tabii ki en fazla kullandığınız paket SMS paketi ise bu durumda teklifler daha çok SMS çerçevesinde size sunulacaktır.

turkcell salla kazan bedava sms

Turkcell Bedava Sms Kazanma Yolları

Turkcell Salla Kazan Nasıl Kullanırım?

Salla Kazan uygulamasını Dijital Operatörüm’de bulabilir ve bunu takip ederek harika ödüller kazanabilirsiniz. Ancak bunun için cihazınızın 4G destekli olması gerekir. Akıllı cihazınız ile birlikte dilediğiniz bir günü hediye almak için seçiniz. Bu günü siz kendiniz belirleyebilirsiniz. Ancak genel olarak en fazla ihtiyacınız olacak günü seçmeniz daha fazla avantajınıza olacaktır.

Salla Kazan üzerinden haftada sadece 1 kez sallama hakkınız var. Bu hakkı bir sonraki hafta veya haftalara devredemezsiniz ve isterseniz bir ay sonra giriş yapın yine sadece bir kez sallama hakkınız olacaktır.Turkcell Bedava Sms Kazanma Yolları

Salla Kazan hakkınızı arttırmak ise şu şekilde mümkün. Birincisi size özel günler olabilir. Bu günlerde bir salla kazan hakkınız daha olacaktır. Tabii ki bir de hattınıza TL yüklemelerinizde de harika hediyeler kazanabileceğiniz yeni Salla Kazan hakkı verileceğini unutmayınız.

GNC Uygulaması İle SMS Kazanma

Turkcell Bedava Sms Kazanma Yolları GNC uygulaması, Turkcell’in gençler için harika hediyeler kazanabilecekleri, mükemmel indirimler elde edebilecekleri, turizm, hizmet, kitap, gezi ve diğer sektörlerde harika hediyeler kazanmanızı sağlayabilecek bir uygulamadır. Bu uygulamada en trend alış verişler için indirim imkanları yakalayabilirsiniz.

GNC tüm bunlara ek olarak haftada 2 kez Çatlat oyunu ile de sizlere harika ödüller kazandırıyor. Haftada dilediğiniz 2 günü seçerek bu günlerde yumurtaları çatlatarak hediyeler kazanabilirsiniz. Bu hediyeleri günlük, saatlik, haftalık veya aylık olarak kullanabilirsiniz.

GNC uygulaması kısmen de olsa size teklifler de sunar. Mesela 2 TL karşılığında 100 SMS kazan ya da 24 saat içerisinde 35 TL ve üzeri yükleme yap 1000 dakika kazan gibi hediyeler size teklif usulü sunulur. Tabii ki bunları seçerek siz de dilediğiniz gibi paketleri ceplerinize indirebilirsiniz.

GNC uygulaması üzerinden Turkcell Bedava Sms Kazanma Yolları haftada iki gündür ve hiçbir şekilde bu günler dışında hediyeler alamazsınız. Bir sonraki güne devretme felan yok. Sadece o gün girip o gün için hakkınızı kullanabilirsiniz. Diyelim ki Salı günü ve Cuma günü olarak yumurta çatlatma seçimi yaptınız. Çarşamba ve Cumartesi bu haklarınız silinir ve asla kullanamazsınız.

GNC Uygulaması İle Kazanmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

GNC uygulamasından hediyeler kazanmak için öncelikle bu uygulamayı cihazınıza indirmeniz gerekir. İndirme işlemini Android cihazlar için Google Play üzerinden ve iOs uzantılı cihazlar için ise Apple Store üzerinden indirebilirsiniz. Turkcell Bedava Sms Kazanma Yolları

İndirme işlemi ile işlem bitmiyor. Burada bir hesap açtırmanız gerekir ancak 25 yaş ve üzeri bu kaydı açtırmanız mümkün değil. Zaten kaydı açtırmak için bu yaşın altındaki birinin TC kimlik numarasından giriş yapmanız ve bunu müşteri temsilcisi ile paylaşmanız gerekiyor.

TURKCELL BEDAVA DAKİKA KAMPANYALARI;

Turkcell Hediye SMS Paketi Kazanma

Turkcell bedava SMS kazanma için yapabilecekleriniz bunlar sınırlı değil. Aynı zamanda bazı servisleri kullanarak da hediyeler kazanabilirsiniz. Bunlardan biri İPTAL İZİN yazarak 2222’ye gönderebileceğiniz bir servis hediyesi. Mesaj yanıtlandıktan sonra devam yazarak 2197’ye göndermeniz gerekir.

1000 SMS’e kadar bu sayede sahip olabilir ve bunu yılda bir kez kullanabilirsiniz.

GEL SMS yazarak 30 SMS kazanabilir ve SMS yazarak 2222’ye göndererek de 100 SMS kazanabilirsiniz.

Bu kampanyalara ek olarak diğer sayfalarımızı takip ederek çılgın hediyeler kazanabilirsiniz. Yapabilecekleriniz çok fazla ve ücretsiz olarak bunlara sahip olabilirsiniz.

Turkcell Bedava Sms Kazanma Yolları başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu