Turkcell

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları  Teknolojinin her geçen gün hızla gelişmesiyle SMS kullanımı eskiye oranla artık kullanımı çok tercih edilmese de bazen tüm kullanıcıların bazı noktalar da oldukça fazla ihtiyaç duyabiliyoruz.

Biz de siz değerli takipçilerimizin ihtiyaç duyduğunda kolay ve hızlı bir şekilde bulabilsin diye Turkcell Bedava SMS 2021 Kampanyalarını sizler için topladık. Bu kampanyalardan faydalanmak için ilk şartın Turkcell abonesi olunması gerektiğini tekrar hatırlatalım. Kampanyalar ile ilgili detaylı yazıyı aşağıdan okuyabilir ve siz de bedava SMS Sahibi olabilirsiniz

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları 1

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları

Turkcell GNC Bedava SMS Paketi

Turkcell’de kullanıcıları arasında genç olanlar avantajlı özelliklere sahip olmakla beraber gerçekten yaşadı, Turkcell GNC bedava SMS paketi kampanyalarından hemen GNC’li aboneler bu paketten faydalanabilir. 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak için tek yapılması gereken Turkcell tarafından belirlenen şartları karşılamanız. Peki, Turkcell GNC hediye SMS paketi nasıl yapılır?

Öncelikli olarak bu kampanyadan faydalanmak için Genç Tarife’ye sahip olmanız gerekmektedir. Bununla beraber Turkcell GSM Firması kapsamında 90 gün ve üzeridir bir aboneliğiniz bulunması durumun da sizlerde otomatik olarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için 532 veya 0532 532 00 00 nolu numaraları arayıp katılım sağlayabilirsiniz.

Free SMS Sistemi

Hattınız da  internet paketiniz varsa ve bir başka kullanıcıya SMS göndermek istiyorsanız internet üzerinden aramasını yapmanız gereken ve “free sms” kelimesinde çıkan sitelere giderek buradan başka bir arkadaşınıza SMS gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz SMS’lerde mutlaka Türkçe karakter kullanmamaya dikkat edin. Ve gidecek olan SMS’de reklamın yer alacağını ve yabancı bir numaradan gideceğini de kesinlikle unutmayın.

Bunların dışın da Turkcell Salla Kazan kampanyasından bedava SMS paketine sahip olabilirsiniz. Her hafta Turkcell Hesabım uygulaması üzerinde  aktif olan salla kazan kampanyası sayesinde hattınıza bedava SMS paketinin tanımlanmasını sağlayabilir ve böylelikle kazandığınız SMS paketlerini dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell bedava sms paketi için sizlerde telefonlarınızdan Turkcell Hesabım uygulamasından Salla Kazan kampanyasına hemen katılabilirsiniz.

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları  paketini kazanmanın bir diğer yöntemide budur fakat bu paketin sizlere tanımlanması biraz şans eseridir. Turkcell Salla Kazan kampanyasında rastgele olarak birçok hediye internet paketi verilmektedir.

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları 2

Turkcell Bedava 100 Mesaj Paketi Kampanyası

Turkcell kullanıcılarının bedava sms kazanma şanslarından birisi ise bedava 100 sms paketi kampanyasıdır. Bu kampanya dan yararlanabilmek için yapmanız gereken işlemler oldukça kolaydır. Bedava sms kazanma konusunda sizleri sürekli bilgilendirerek bedava sms kazanma yollarını size aktaracağız.

Turkcell Bedava 100 Mesaj Paketi Kampanyası katılabilmek için aşağıda bulunan işlemleri uygulayabilirsiniz.

  • 100 bedava sms için telefonunuzun mesaj bölümüne girerek 2222 ‘ye “SMS” yazarak mesaj gönderin
  • 300 bedava sms için telefonunuzun mesaj bölümüne girerek 2222’ye  “GEL SMS” mesaj gönderin

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz kısa işlemler sayesin de turkcell bedava sms hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell in Bedava İnternet ve Bedava Dakika Kampanyalarımıza da Aşağıdan Ulaşabilirsiniz.

TURKCELL BEDAVA DAKİKA PAKETLERİ

TURKCELL BEDAVA İNTERNET PAKETLERİ


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.