Bedava İnternet

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları

10.01.2020
1.172
Turkcell Bedava Sms Kampanyaları

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları  Teknolojinin her geçen gün hızla gelişmesiyle SMS kullanımı eskiye oranla artık kullanımı çok tercih edilmese’de bazen tüm kullanıcıların bazı noktalar da oldukça fazla ihtiyaç duyabiliyoruz bizde siz değerli takipçilerimizin ihtiyaç duyduğunda kolay ve hızlı bir şekilde bulabilsin diye Turkcell Bedava SMS 2020 Kampanyalarını sizler için topladık bu kampanyalardan faydalanmak için ilk şartın Turkcell abonesi olunması gerektiğini tekrar hatırlatalım kampanyalar ile ilgili detaylı yazıyı aşağıdan okuyabilir ve sizde bedava SMS Sahibi olabilirsiniz

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları 1

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları

Turkcell GNC Bedava SMS Paketi

Turkcell’de kullanıcıları arasında genç olanlar avantajlı özelliklere sahip olmakla beraber gerçekten  yaşadı, Turkcell GNC bedava SMS paketi kampanyalarından hemen GNC’li aboneler bu paketten faydalanabilir. 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak için tek yapılması gereken Turkcell tarafından belirlenen şartları karşılamanız. Peki, Turkcell GNC hediye SMS paketi nasıl yapılır?

Öncelikli olarak bu kampanyadan faydalanmak için Genç Tarife’ye sahip olmanız gerekmektedir. Bununla beraber Turkcell GSM Firması kapsamında 90 gün ve üzeridir bir aboneliğiniz bulunması durumun da sizlerde otomatik olarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için 532 veya 0532 532 00 00 nolu numaraları arayıp katılım sağlayabilirsiniz.

Free SMS Sistemi

Hattınız da  internet paketiniz varsa ve bir başka kullanıcıya SMS göndermek istiyorsanız internet üzerinden aramasını yapmanız gereken ve “free sms” kelimesinde çıkan sitelere giderek buradan başka bir arkadaşınıza SMS gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz SMS’lerde mutlaka Türkçe karakter kullanmamaya dikkat edin. Ve gidecek olan SMS’de reklamın yer alacağını ve yabancı bir numaradan gideceğini de kesinlikle unutmayın.

Bunların dışın da Turkcell Salla Kazan kampanyasından bedava SMS paketine sahip olabilirsiniz. Her hafta Turkcell Hesabım uygulaması üzerinde  aktif olan salla kazan kampanyası sayesinde hattınıza bedava SMS paketinin tanımlanmasını sağlayabilir ve böylelikle kazandığınız SMS paketlerini dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell bedava sms paketi için sizlerde telefonlarınızdan Turkcell Hesabım uygulamasından Salla Kazan kampanyasına hemen katılabilirsiniz.

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları  paketini kazanmanın bir diğer yöntemide budur fakat bu paketin sizlere tanımlanması biraz şans eseridir. Turkcell Salla Kazan kampanyasında rastgele olarak birçok hediye internet paketi verilmektedir.

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları 2

Turkcell in Bedava İnternet ve Bedava Dakika Kampanyalarımıza’da Aşağıdan Ulaşabilirsiniz.

TURKCELL BEDAVA DAKİKA PAKETLERİ

TURKCELL BEDAVA İNTERNET PAKETLERİBİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019