Turkcell

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları (Güncel)

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları (Güncel) Günümüzde SMS Sistemi artık çok tercih edilmese’de bazen hepimiz ihtiyaç duyabiliyoruz bizde siz okuyucularımızın için ihtiyaç duyduğunda kolayca ulaşabilsin diye Turkcellin Bedava SMS Kampanyalarını sizin için derledik bu kampanyalardan faydalanılabilmek  için ilk şartın Turkcell Kullanıcısı olmak olduğunu tekrar hatırlatalım kampanyalar ile ilgili detaylı yazıyı aşağıdan okuyabilir ve sizde bedava SMS Sahibi olabilirsiniz

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları

Turkcell GNC Bedava SMS Paketi

Turkcell’de genç olanlar yaşadı, Turkcell GNC bedava SMS paketi kampanyasından hemen GNC’li aboneleri bu paketten faydalanabilir. 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak için tek yapmanız gereken Turkcell tarafından belirlenen şartları karşılamanız. Peki, Turkcell GNC hediye SMS paketi nasıl yapılır?

İlk olarak bu kampanyadan faydalanmak için Genç Tarife’li olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra Turkcell operatöründe 90 gün ve üzeridir bir aboneliğinizin bulunması gerekmektedir. Bu şartları yerine getiriyorsanız eğer  sizlerde otomatik olarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için 532 veya 0532 532 00 00 nolu numaraları arayıp katılım sağlayabilirsiniz.

Turkcell Free Bedava SMS Sistemi

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları (Güncel)

Şayet internet paketiniz varsa ve bir başka kişiye SMS göndermek istiyorsanız internet üzerinden aratacağınız “free sms” kelimesinde çıkan sitelere giderek buradan başka bir kişiye SMS gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz SMS’lerde mutlaka Türkçe karakter kullanmamaya özen göstermelisiniz. Ve gidecek olan SMS’de reklamın yer alacağını ve yabancı bir numaradan gideceğini de kesinlikle unutmayın.

Bunların dışında Turkcell Salla Kazan kampanyasından bedava SMS paketi de kazanabilirsiniz. Her hafta Turkcell Hesabım uygulamasında aktif olan salla kazan kampanyasından hattınıza bedava SMS paketinin tanımlanmasını sağlayabilir ve bu sayade kazandığınız Bedava SMS paketlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell Bedava Sms Kampanyaları  için sizlerde telefonlarınızdan Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden Salla Kazan kampanyasına hemen katılabilirsiniz.

Bedava SMS paketini kazanmanın bir yöntemi de budur lakin bu paketin sizlere tanımlanması biraz şans eseridir. Turkcell Salla Kazan kampanyasında rastgele olarak birçok hediye internet paketi verilmektedir.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.