Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Türkiye’nin ilk ve en eski operatörlerinden biri olan Turkcell, yola çıktığı GSM ve operatör şirketi konumundan sıyrılarak günümüzde devasa bir teknoloji firmasına dönüşmüştür. Bu dönüşümün ardında yatan birçok ürün bulunmaktadır. Telefonlarda iletişim sağlayan operatör kartlarının dışında uygulamalar, mobil ve bilgisayar cihazları, bu cihazlarda çalışacak uygulamalar derken geniş bir teknoloji alanında hizmet veren Turkcell, milyonlarca kullanıcısına aynı zamanda bedava internet paketleri dağıtarak bu uygulamaların kullanım yaygınlığını arttırmayı amaçlamaktadır. Eğer sizde Turkcell abonesi iseniz çeşitli internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell abonelerinin bedava internet paketleri kapsamında yararlanabileceği bir hayli kampanya bulunsa da her kampanyanın şartları ve katılım koşulları farklılık göstermektedir. En basitinden tüm Turkcell kullanıcılarının faturalarını takip edebildiği, kampanyalara erişebildiğim tüm Turkcell işlemlerini çözümlediği Dijital Operatör uygulamasında her cuma günü Salla Kazan sekmesinden telefonunuzu sallayarak bedava internet kazanma şansına sahipsiniz. Bunun dışında; yeni abonelere özel internet tarifeleri bulunmaktadır. Bu tarifelerin dışında Turkcell’in geliştirmiş olduğu mobil uygulamaların kullanımında da çeşitli internet paketleri abonelerine bedava olarak hediye edilmektedir.

Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell’in 2021 yılına az sayıda gün kala tanıttığı ve abonelerine gerekli katılım koşullarını sağladıkları zaman verecekleri bedava internet paketi konusunda yaptığı açıklamalara değinirsek; Turkcell’in yeni uygulaması olan SIM uygulamasını kullanan tüm aboneleri 1 GB internet kazanabilmektedir. Sadece bir kere katılabileceğiniz kampanya için indirdiğiniz uygulama yemek tarifleri, astroloji vs. konularda geniş bilgilere sahip. Ödeme sistemleri konusunda büyük kolaylık sunan ve kendi alanın dışında cesur işler yapmasının bir timsali olarak yayınlanan Paycell uygulamasını kullanarak telefon faturasını ödeyen her abone 1 GB bedava internet paketi kazanacaktır. SIM uygulamasına katılım 1 Şubat 2021 tarihinde son bulurken Paycell uygulaması ile internet kazanma için süre sınırı bulunmamaktadır. Ayrıca hazır kart kullanıp faturalı hatta geçen aboneler ile hattını diğer operatörlerden Turkcell’e taşıyan yeni aboneler ise 2 GB ile 5 GB arasında bedava internet kazanmaktadır. Daha fazla kampanya detayı için Turkcell bayi ya da Turkcell resmi internet sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.