Turkcell

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet (Güncel ve Yeni Kampanyalar) içerisinde onlarca GB ile kullanıcılarının internetsiz kalmasını engelliyor. Turkcell bedava internet nasıl yapılır, bedava internet paketleri nelerdir merak ediyorsanız; içeriğimize göz atabilirsiniz.

Turkcell hat sahiplerine bol internet sağlayan kampanyalar düzenler. Düzenlediği kampanyalar ile kullanıcılarının internetsiz kalmamalarını sağlar. Turkcell düzenli internet kullanımı sağlayan kişilerin ilgisini oldukça fazla çeker. Bedava internet fırsatları arasında 5 GB ve 10 GB internet hediye edebilir. Bu yazı içerisinde Turkcell bedava internet kazanma hakkında detaylı bilgiler yer almakta olup, vakit kaybetmeden turkcell ücretsiz internet nasıl kazanılır anlatalım…

Turkcell Yeni Hat Tanışma Hediyesi

Turkcell abone sayısını arttırmak amacı ile yeni hat sahibi olan kullanıcılarına 5 GB hediye internet verir. Yeni hattın hediye internet kullanımı, hat açıldığı andan itibaren yapılabilir. HAT HEDIYESI 5 GB yazılarak 2021’ye kısa mesaj gönderilmesi gerekir. 25 TL ve üzerinde yapılacak olan ilk yüklemede hatta hediye 5 GB internet tanımlanır. 5 GB bedava internetin kullanım süresi 3 ay olarak belirlenmiştir.

Turkcell Şansa Reklam Tıkla Kampanyası

Turkcell Şansa Tıkla Kampanyasına kullanılan sosyal medya ya da web siteleri üzerinden katılım sağlanabilir. Hat sahibi öncelikle Turkcell web sitesine girmeli ve Şansa Tıkla reklamlarına girmelidir. Ardından bu kampanyaya katılım sağlamış olur. Sosyal medya veya web siteleri üzerinden reklama tıklanılır. Altı adet Turkcell emocan ile karşılaşan hat sahibi herhangi birisini seçer. Her emocan içerisinde farklı miktarda bedava internet hakkı bulunur. 1 GB ya da 2 GB hediye internet kazanılabilir.

Şansa Tıkla kampanyasına haftada bir katılım sağlanabilir. Hediye internet kampanyası bütün yıl sonuna kadar devam edecektir. Bu kampanyadan faturasız ve faturalı olan hat sahipleri yararlanabilir.

TURKCELL ŞANSA TIKLA REKLAMI KAMPANYASI DETAYLARI

Turkcell Şehre Özel Hediye İnternet Fırsat Kampanyası

Turkcell bu kampanyasına sadece bazı şehirleri dahil etmiştir. Kampanya dahilinde olan hat sahipleri, diğer şartlara uydukları takdirde kampanyadan yararlanabilirler. Sakarya, Şanlıurfa, Mersin, Konya, İzmir, Bursa, Edirne, Gaziantep, Mersin, Denizli, Aydın, Antalya, Afyon, Adana ve Balıkesir’de ikamet eden kişiler bu kampanyadan yararlanabilir. Kullanıcının son 3 ay içerisinde yeni bir Turkcell hat kullanmaya başlamış olması gerekir. Ayrıca numarasını Turkcell operatörüne geçiren kullanıcılar da bu kampanyadan yararlanabilir.

Osmaniye, Kayseri, İzmir ve Samsun şehirlerinde yaşayan kişilerin yararlanabileceği bedava internet kampanyası da bulunur. Turkcell hat sahibi olan kişiler, hatlarını faturasızdan faturalıya geçirir ise hediye internet kazanır. Bu kampanyalara katılmak isteyen hat sahipleri, gerekli koşulları sağladıkları zaman FATURASIZ 2GB yazıp 2200’a gönderir. Gelecek olan onay mesajı ile hediye internet hatta tanımlanır. Bedava internet kampanyasına, gerekli şartlar sağlandıktan sonra 1 ay içerisinde başvuruda bulunulabilir.

Turkcell 1 Gb Bedava İnternet Kazanma

Turkcell firmasının abonelerine sunmuş olduğu bu yeni Turkcell hediye internet kampanyası ile turkcell kullanıcıları her ay 1 gb bedava internet kazanmaktadır. Üstelik bu bedava interneti kazanmak hiç de zor değil, turkcell gsm firmasının bu kampanyası ile Turkcell biz ekip kurma kampanyasına katılarak ekibinizi kurmanız gerekmektedir. Kurmuş olduğunuz bu ekibe sizin referansınız ile dahil olan ekip arkadaşınız sayesinde her ay 1 gb bedava internet kazanma şansına sahip olacaksınız. Ekibinize katılan arkadaşınızın sizin aracılığınız ile turkcell firmasına numarasını taşıması yada yeni hat alması gerekmektedir.

Kampanya Deteyları: Turkcell Her Ay 1 Gb Bedava İnternet Kazanma

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell abonelerin devamlılığını sağlamak amacı ile düzenlenmiş bir kampanyadır. Bu kampanyadan sadece faturalı hat sahipleri yararlanabilir. 12 ay boyunca kalma sözü veren abonelerin hatlarına 30 GB bedava internet tanımlanır. Kampanyaya başvuruda bulunmak için FIRSATGB yazılarak 2200’a gönderilir. Telefona gelecek kısa mesajın ardından bedava internet hatta tanımlanmış olur.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava 1 GB ve 5 GB İnternet

Turkcell Hediye Havuz kullanıcılarına 1 GB bedava internet tanımlar. Google Play Store ya da App Store uygulaması üzerinden Hediye Havuzu’na giriş yapılır ve kullanıcının hattına 1 GB bedava internet verir. Kullanıcı, kendisine tanımlanan hediye interneti kullanabilir ya da bir başka Turkcell hat sahibine gönderebilir. Ayrıca Hediye Havuz üzerinden kullanıcılara başka hediyeler de verilebilir. Kullanıcıya 5 GB hediye internet verilebilir. Tanımlanan internetin kullanım süresi bir haftadır. Turkcell Hediye Havuzu’na telefon üzerinden giriş yapılabilir.

Turkcell Süper 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell hat sahiplerinin herhangi bir tarife üzerinden taahhütü bulunmuyor ise bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyanın içerisinde hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları bulunur. Turkcell kullanıcılar 12 ay kalma sözü verirler ise 2 GB internet kazanırlar. Kalma sözü verdikleri her ay için kullanıcılara 2 GB internet verilir. 12 ay boyunca 2 GB olmak üzere toplamda 24 GB bedava internet sahibi olurlar. Aboneler bu kampanyaya dahil olmak için Turkcell mağazalarına gitmeli ya da müşteri hizmetlerini aramalıdır.

Turkcell Web 1 GB Aylık Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell web bedava internet kampanyasından sadece faturasız hat sahipleri yararlanabilir. Kullanıcılar Uçuran paketleri içerisinde 4 GB, 6 GB, 8 GB, 4 GB Plus, 6 GB Plus, 8 GB Plus ve 10 GB Plus tarifelerine geçmelidir. Turkcell web sitesinden ya da Turkcell uygulaması üzerinden yapılan abonelikler kampanyaya dahildir. Kullanıcıların hatlarına 1 GB internet paketi tanımlanır. Hediye internetin kullanım süresi 1 aydır.

Turkcell’in kullanıcılarına sunmuş olduğu en büyük kampanyalardan biri olan Sarı kutu puan transferi başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Turkcell Rahatla Haydi Gel 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Sadece yeni Turkcell abonelerinin yararlanabileceği kampanya. Son 3 aylık kısımda hattını Turkcell Rahat Tarife içerisine taşıyan ya da bu süreç içerisinde yeni bir hat alan paketinin Rahat Tarife olmasını seçen kişilerde geçerli olacaktır. Bu gruba aylık 1 GB hediye internet verilecektir.

Rahat Tarife tercih eden kişilerin bir sene boyunca kampanya alternatiflerinden yararlanabilmesi adına her ay alması gerekir.

Aksi durumlarda paket alım sağlanana  kadar aylık 1 GB hediye internet hatlara tanımlanmıyor.

Turkcell Kim 1 GB İnternet  İster Kampanyası

Bu kampanya sadece BİP kullanıcılarına özeldir. Hem faturalı hem de faturasız tüm Turkcell hat sahipleri yararlanabilecek.

Kampanyada Turkcell kullanıcıları için sunulan 1 GB interneti anlık olarak kullanmak için BİP uygulaması üzerinden yapılan KİM 1 GB İster Yarışmasına katılmış olmak gerekiyor.

Eğer BİP kullanıcısı değilseniz Google Play Store Ya da Android Store içerisinden uygulamayı anlık olarak cihazlara indirebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paycell Kart 50 TL Yükle Haftalık 1 GB, Toplamda 3 GB Kazan Kampanyası

Sadece Paycell kart kullanıcılarına özel bir kampanya. Her ay kart ile yapılan 100 TL ve üzeri olan harcamalar için hatlara Turkcell tarafından 50 MB internet tanımlanıyor.

Sizler de hemen en yakın Turkcell bayisine giderek ya da Turkcell.com.tr üzerinden kendinize ait bir kart alabilirsiniz.

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell her atılan gol için 100 MB haftalık olarak yapılan kampanya ile belirlenen takımlar için internet kazandırıyor. Bunun için takım belirlemek yeterli oluyor. Takımın attığı her gol için haftalık 100 MB internet ardından cebinizde oluyor. Ve maçta gol olmazsa bile kampanyayı kazanıyorsunuz. Her gol 100 MB İnternet olduğu için ne kadar çok gol olursa o kadar çok internet anlamına gelecek.

Ücretsiz olarak sizler de her gol için 100 MB İnternet kazanmak adına Goller Cepte uygulamasını cihazlarınıza indirmeli ve belirlemiş olduğunuz maçları vaktinde takip etmelisiniz. Uygulama cihazlara indirildikten sonra ” Her Gol 100 MB ” linkine tıklamak ve maç seçmek yeterli olacak. Her gol internet demek olduğunu da unutmayın.

Kampanyadan yararlanmak için ister faturalı ister faturasız olun fark etmez. Tüm Turkcell kullanıcıları için ‘ Her Gol 100 MB ‘ yani ” Goller Cepte” uygulaması pazartesi günleri geldikçe yenilenecek. Bakiye yetersiz olduğunda ya da internet bittiği an direk yararlanabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulaması 500 MB Bedava İnternet

Tuttuğunuz takım için özel bir şekilde hazırlanana goller ile cepte taraftar uygulamasını cihazlarına indiren herkes anlık olarak 500 MB İnternet kampanyasından yararlanacak.

4 büyük takım taraftarlarına özel bir şekilde uygulamaları GollerCepte 1903, GollerCepte 1905i GollerCepte 1907 ve GollerCepte 1967 olarak AppStore ve Google Play Store içerisinde yer alıyor. Ek olarak uygulama içine arkadaş davet ederek hem kendiniz hem de arkadaşınız ek olarak 500 MB İnternet hediyesi avantajlarından yararlanabiliyor.

SİM Kupon Biriktir Kampanyası

Kupon biriktirerek internet kazanma avantajı sunmasının yanı sıra ne kadar çok kupon olursa o kadar çok internet olmasına da yardımcı oluyor.

Örneğin haftada biriktirilen 15 kupon için 1 GB, 60 kupon için ise 4 GB İnternet yüklemesi oluyor. Hem faturalı hem de faturasız Turkcell hat kullanıcıları için geçeridir. Kampanyadan yararlanmak adına SİM. mobil uygulamasının ana sayfasına girmek ve Kupon Biriktir kısmına tıklamak yeterli olacak. Ardından yanda yer alan Yükle butonuna basılmalı. Yüklenen kuponları almanın ardından yani gereken süre bittikten sonra olacaktır. Bu sayede biriken kuponlara eş değer kuponlara gelen hediye internet anlık olarak kullanılmaya başlanacaktır.

Otomatik Ödeme Talimatı İle Bedava 5 GB İnternet Turkcell

Bireysel ses hattı sahibi olan kişilere yöneliktir. Kampanya dahili içerisinde otomatik ödeme talimatı yapıldığı ve ödeme gerçekleştiği an 5 GB ücretsiz olarak hediye internet kazanma hakkına sahip olacaksınız.

GNÇ Çatlak Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell sadece GNÇ kullanan genler için bu özel kampanyası ile yer alıyor. Hem eğlendirmek hem de ücretsiz internet kazanabilmek adına öncülük yapıyor.

Bedava internet sahibi olmak için öncelik ile telefonlara GNÇ uygulaması indirmek gerekiyor. Ardından ÇATLAK kısmına tıklamaları ve karşınızsa çıkan 2 adet yer alan yumurtayı çatlatarak kırmak yeterli olacak.

Hediye olarak gelen interneti kullanmak adına istediğiniz an haftanın 2 günü içerisinde uygulamada belirlenmeli. Belirlenen iki gün içerisinde tekrar ÇATLAK uygulaması içerisine girmek gerekir. Bu sayede Turkcell tarafından hatlara kısa süre içerisinde tanımlanan internet kullanımı başlayacaktır.

GNÇ ÇATLAT BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Dergilik 1 GB Bedava İnternet Paketi

Son bir yıllık kısımda Dergilik Uygulaması içerisinde hiç yer almayan ya da ilk kez uygulama kullanacak olan kişilerin yararlanacak olduğu bir kampanyadır. 1 hafta geçerli olacak 1 GB ücretsiz internet tanımlanacaktır.

Sadece yararlanabilmek adına Dergilik uygulamasını indirmek de yeterli. Uygulama içerisinde yer alır almaz hatta yüklenecek olan interneti 1 hafta kullanma hakkı veriyor.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell bedava internet veren uygulamalar üzerinde güncel listesini sizlere aktarmak istiyorum. Turkcell bedava internet vermeye devam eden uygulamaları cihazlara indirmek ve bedava belirli oranlarda internet kazanmak da mümkün olacak.

Turkcell Yani Kullanım Kampanyası

Turkcell Yani arama motoru kullanmayı tercih edenler için aylık 1 GB olarak bedava internet kazandırıyor. Turkcell yani arama motoru uygulaması kısmını cihazlara indirmek ve kurulum yapmak yeterli olacak. Ardından sadece 1 ay süre ile değil kullanılacak süre boyunca hat içerisinde 1 GB internet tanımlaması olacak.

Arama motoru kısmına yani hesabı üzerinde arama yapmayı başarmak ve arama motoru kullanarak hediye internet kazanma hakkı elde edebilirsiniz. Uygulama cihazlardan silinmediği sürece her ay boyunca 1 GB   hatlarda tanımlanacaktır.

Yeni cihazlarda katılabilmek adına sadece cihazlarda indirmek için yeterli olacaktır.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell salla kazan ile bedava internet kazanma hakkından yararlanabilmek adına dijital uygulama indirmek yeterli olacak. Buraya tıklamak ve ardından da her hafta salla kazan yaparak ortalama 10 GB bedava internet kazanma şansı elde edeceksiniz.

Salla Kazan GB Şenliği Bedava İnternet

Salla Kazan GB şenliği, 18 Eylül  ve 31 Aralık tarihleri arasında kullanılmak üzere; salla kazan kampanyasına gelen bir güncellemedir. Bu tarih aralığında haftalık salla kazan kampanyasına katıldığınızda; sunulan 2 seçenekten biri kesinlikle bedava internet gelecek şekilde hazırlanmıştır. Ve 25 GB’a kadar bedava internet kazanma şansınız bulunmaktadır.

Kazanılan hediyeler; saatlik, günlük,aylık veya daha uzun süreli olabilir. Hediyenizin miktarı ve kullanım süresi size bildirilmektedir.

Turkcell, kampanyayı şimdilik 31 Aralık 2021 tarihi ile sınırlandırdığı için; bu fırsatı iyi değerlendirip her cuma kampanyaya katılarak hediyenizi seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Turkcell Bedava İnternet Faturalı Ve Faturasız

Turkcell hem faturalı hem de faturasız olarak tercih edilen hat sahiplerine yönelik yapılan bedava internet kazanma kampanyaları belirli dönemlerde güncellenerek yer alıyor. Yukarıda sizler için sıralamış olduğumuz internet faturalı aboneler için bazı kampanyalar da sadece faturasız olarak yer alanlar için yöneliktir.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Turkcell bedava internet kazanmak adına sizler için en güncel kampanyalar adına gerekli kampanyaları aktarmaya çalıştık. Ayrıca Turkcell bedava internet hem bip ile kazanmak için bip uygulamalarını  cihazlara indirmek ve güncel olarak yer alan yarışlara katılmak hak sahibi olabileceksiniz.

Bu yazımız içerisinde Turkcell bedava internet kampanyaları katılım için gerekli olan şartları paylaşmak için çalıştık. Şu an ya da daha önce içerisinde yer almış olduğunuz kampanyaları yorumlar içerisinde kısa bir şekilde paylaştık. Turkcell abonesi olarak yer alan takipçilerimiz öneri ve görüşleri sizler de iletebilirsiniz.

Turkcell resmi internet sitesinden kampanyalara dahil olabilirsiniz TIKLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu