Turkcell

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Turkcell’in kullanıcılarına sunduğu Turkcell bedava internet sayesinde aboneler ücretsiz internet ve de buna ek olarak Turkcell GB (Gigabyte) kazanma şansınız olabilir. 2021 yılında Turkcell bedava internet nasıl yapılır? konusunda  merak ettikleriniz ve tüm bilgiler yazımızın içerisinde ve Turkcell salla kazan ve Turkcell bedava internet yöntemleri ve Turkcell kampanya yada tarifelerini aynı şekilde yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell bedava internet paketleri yazımızda şimdiye kadar Turkcell’in sunmuş olduğu bedava internet konusunda haberi olmayan, oldukça fazla mobil internet kullanıcısı aslında çok şey kaçırmaktadır. Turkcell abonesi yada Turkcell ‘e Geçmek isteyen aboneler için hazırladığımız bu yazıda Turkcell bedava intenet paketleriTurkcell bedava internet paketi nasıl yapılır?, Turkcell bedava internet paketi nasıl kazanırım? gibi soruların tamamına bu yazımızda cevap bulabilirsiniz.

Tüm operatörlerin güncel bedava internet kampanyalarına kolayca ulaşmak ve bilgi sahibi olmak için arama motorunuza “www.bedavainternetin.com” yazabilir ve 2021 yılı güncel  ve tüm operatörlerin sunduğu bedava internet kampanyalarından anında bilgi sahibi olabilir ve  yararlanmaya başlayabilirsiniz. Boşuna cebinizden para ödemeyin ve Turcell 4G ve LTE hızlarında bedava internet kampanyalarını nasıl kullanabileceğinizi hemen öğrenmeye başlamak için yazımızı dikkatlice okuyunuz.

Turkcell Bedava Internet

Türkiye’de birçok Turkcell mobil hat  Faturalı yada Faturasız kullanıcısının aslında yaşadıkları en büyük sıkıntılarından biri, kullandıkları internet paketleri yada tarifelerinin  bir türlü gerekli ihtiyaclarını karşılayamaması ve yetersiz gelmesi. Turkcell mobil internet konusunda sıkıntı yaşayan birçok Turkcell abonesi ay başlarına doğru sıkıntı yaşamazlarken, ay sonuna doğru, internet erişimleri kullandıkları paket dolumu sonrasında ya kapanıyor ya da akıllı fatura kapsamında kısıtlamaya gidiyor yada yüksek faturalar ödemek zorunda kalıyor.

Turkcell hat sahiplerinin internet paketlerinin bitmesine rağmen, internet kullanımına devam etmek isteyen ve bu kısıtlamadan kurtulmak isteyen Turkcell hat sahibi kullanıcılar yüksek fiyatlı tarife aşım ücretleri ödemek yerine yada ek ücretler vermek yerine sunacağımız alternatiflerle nasıl Turkcell bedava internet kazanabileceklerini bu yazımız sayesinde öğreniyor ve ek ücret vererek yeni bir paket almak zorunda kalmıyor.

Turkcell Bedava İnterneti Paketleri Nelerdir?

Turkcell bedava internet Paketleri, ve Turkcell’in sizler için sunduğu bedava 2021 yılına ait bedava internet kullanımı hakkında sizler için bir araştırma yaptık. Sizlere sunduğumuz bu bilgilendirme sayesinde Turkcell Hediye İnternet PaketleriTurkcell Bedava İnternet Paketleri ve Turkell Bedava İnternet Paket ve Kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir nokta olarak, bu paketlerden bazılarından daha önce yararlanmış olabilirsiniz. Bu nedenle deneme yanılma yolu ile hangilerinden yararlandığınızı yada hangilerini kullanmamış olduğunuzu sunduğumuz çözümleri birer birer bakarak ve deneyerek sizlerin bulması gerekiyor. Unutmamak Gerekir ki,  Turkcell daha önceden kullanmış olduğunuz kampanya ve paketlerin yeniden aktif olarak kullanılmasına izin verilmeyebilir. Bu araştırmayı sunduğumuz çözümleri deneyerek bulmalısınız.

BİLGİ: Turkcell Bedava İnternet hakkında gerekli bilgi 2222 numaralı kısa mesaj servisi üzerinden öğrenilmektedir. Sizin de, kazandığınız bedava Turkcell internetleri 2222 kısa mesaj yoluyla tamamen ücretsiz şekilde  öğrenebilirsiniz ve bedava internetinizin kalan kullanımlarını aşım yapmadan yada kısıtlamaya girmeden  öğrenerek haberdar olabilirsiniz.

Turkcell bedava internet 2222’ye kısa mesaj gönderirken ve kalan kullanım bilgileri öğrenilerken 2222’ye gönderilen tüm mesajların ücretsiz olduğunu hatırlatır yine  ve Turkcell 2222 servisinden SMS gönderimleri için ücret talep edilmediğini unutmayın.

Turkcell Bedava İnterneti Kazanma Yolları

Turkcell bedava internet paketleri içeriğinde yer alan kampanyaları aşağıda sırasıyla listelemiş bulunmaktayız. Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları, 2021 Turkcell Bedava İnternet Paketlerini de kapsamaktadır. En yeni Turkcell Hediye İnternet Kampanyası başladığında aşağıdaki listeden takip edebilirsiniz.

Bu paylaşımın sayesinde Turkcell hat kullanıcıları için faydalı olmasını ve de çabuk tükenen Turkcell internetiniz paketiniz  için çözüm olmasını diliyoruz.

Yazımızın ilk başında Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulama ve Applicationlar hakkında sizleri kısaca bilgilendirelim, Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar, sizler için yaptığımız araştırma ile edindiğimiz bilgileri sizlere eksiksiz olarak listeliyoruz. Eğer siz bir Turkcell hat sahibi veya kontürlü hat kullanıcısı iseniz sizler için sunduğumuz ve  listelediğimiz bu çözümler sıkıntılarınızı tam anlamı ile çözecektir, hazırsanız başlayalım.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2019

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell hediye internet kazanmak isteyen aboneleri, hangi uygulamalardan bedava internet kazandığını merak etmekte ve bu bilgilerin  araştırması yapacak İnternet üzerinde fazla bir kaynak olmaması sebebi ile sıkıntı yaşıyorlar.

Bizler de sizlere bu yazımızda “Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalarını” hazırladık. İşte, tamamen ücretsiz ve para vermeden halk arasında da oldukça fazla  kullanılan tabir ile beleş olan ve sadece uygulamalar üzerinden internet kazanabileceğiniz Turkcell hediye internet uygulamaları listesi;

Turkcell Hesabım Uygulaması Salla Kazan Bedava İnterneti

Turkcell Bedava İnternet Kazan denildiğin de  belkide en basit ve ücretsiz ilk yol olarak Turkcell Hesabım uygulaması içerisinde bulunan ve her hafta Turkcell abonelerine  hediye internetler de dağıtan, Turkcell Salla Kazan uygulaması birinci sırada geliyor. Sizlerde Turkcell Salla Kazan uygulaması sayesinde her hafta bedava internet paketleri kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Turkcell  Yaani Arama Motoru Uygulaması ile Bedava İnternet

Turkcell 2018 yılı içerisinde abonelerine kullanıma sunduğu, oldukça yeni olan ve aynı zamanda Android ile İOs işletim sistemlerine sahip telefonlarda da kullanılma imkanı olan “Yaani Arama Motoru” uygulamasını indiren her kullanıcı için  Turkcell Bedava İnternet kazanma şansına ulaşmaktadırlar. Aynı zamanda uygulama minimum 10 gün kullanarak, Yaani üzerinden 20 arama sorgusu gerçekleştirmek  fazladan 1 GB hediye internet kazanabilirler

Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet kazandıran uygulamalar arasında yine  en çok tercih edilmekte olanların bir tanesi de Turkcell’in genç abonelerine  özel geliştirdiği uygulama olan, GNÇ uygulamasıdır. Eğer sizler de Turkcell hediye internet kazanmak istemeniz durumunda  GNÇ uygulamasını indirip “ÇATLAT” bölümüne giriş yaparak ücretsiz internet kazabilirsiniz. Turkcell Bedava İnterneti haftada en fazla iki kez alabilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell BİP Uygulaması üzerinden ve  farklı yollar sayesinde bedava internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz. BİP uygulaması üzerinden mesajlaşan konuşan yada arkadaşını Turkcell BİP Uygulamasına davet eden kullanıcılar, 1 GB bedava internet kazanabilirler.

Ayın zamanda Turkcell BİP Uygulaması üzerinden Turkcell Sürpriz Nokta kampanyasına giriş yaparak da bedava hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell Bedava internet kazanma seçenekleri arasında yer alan diğer bir uygulama ise Turkcell Toplantıdayım uygulamasıdır. Haftalık 5 TL olan bu uygulama sayesinde her hafta 1 GB internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2019

Turkcell Bedava İnterneti Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell kullanıcıların internet kazanması için birden fazla kampanya ve olanak sağlamaktadır. Bedava internet hilesi yapmak yerine paylaşmış olduğumuz kampanyalar aracılığı ile ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Enflasyonla Mücadele Kapsamında 2 Kat Bedava İnternet Kampanyası 2021 Turkcell’in bedava internet kampanyaları arasında yer almak da olan 2021 Turkcell bedava internet enflasyonla mücadele kampanyası kapsamında , 4,5 G abonelerine tarifelerini 2’ye katlama imkan sunuluyor.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için; BİP uygulamasından sonra Enflasyonla Topyekün Mücadele kanalına üye olunması gerekmektedir. Bu kampanya sayesinde 4.5G’li abonelerin tarifeleri yıl sonuna kadar 2’ye katlanacaktır.

Trabzonsporlulara Özel Her Gole Bedava İnternet

Turkcell 61Cell 200MB Hediye İnternet Paketi 2021

Trabzonspor’un taraftarlarına özel sunmakta olduğu Turkcell bedava internet paketlerinden bir diğeri olan 61Cell 200 MB hediye internet paketi kazanma fırsatı sunmaktadır. 61CELL Gol TS yazıp 2200‘a sms gönderip ücretsiz GollerCepte Premium aboneliğini başlatabilirsiniz.
Not: Turkcell Goller Cepte aboneliğinin ücretsiz olduğunu beldirmek isteriz.

Turkcell PayCell 3 GB Bedava İnternet Kampanyası 2021

2021 Turkcell bedava internet paketleri ve kampanyaları arasında yer almakta olan Paycell 3G bedava interneti paketi ile tüm Turkcell kullanıcıları 1 GB hediye internet kazanma şansı yakalıyor. Bu işlemi 2021 yılı içerisinde 3 defa yapmanız durumun da  3 GB bedava Turkcell internet kazanabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için; Turkcell Paycell Kartınıza 100 TL’lik yüklemede 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. ( Toplamda 3 kez yapılabilmektedir.)

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet Kampanyası 2021

Turkcell GNÇ uygulaması üzerinden “ÇATLAT” bölümüne giriş yapan aboneler, bu bölümde yer almakta olan  kampanyaya katılarak hediye internet kazanma şansı yakalıyor. GNÇ üyesi Turkcell aboneleri Turkcell bedava internet kampanyasından haftada 2 kez faydalanabiliyor.

Turkcell Sürpriz Nokta Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell bünyesinde yer alan BİP uygulaması sayesinde sizler de bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanmak için telefonunuzda BİP uygulamasının  olması gerekmektedir.

BİP uygulaması üzerinden “Sürpriz Nokta” kampanyasını takip ederek, size belirtilen lokasyonlara gidip hediye kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yeniden Yükle Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell hattına en az 7 ay süre boyunca faturalı ya da faturasız hatlara yükleme yapmayan müşteriler, 7 aylık süre  sonunda yaptıkları ilk yükleme karşılığında yeni bedava internet kazanma şansı yakalıyor. Üstelik bir ay geçerli Turkcell bedava internet kampanyası tam tamına 3 GB.

Turkcell Salla Kazan Hediye Paketleri 2019

Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell mobil hat abonelerine bütün işlemlerini sağlayabilmeleri için “Turkcell Hesabım” uygulamasını oluşturmuştur. Bu uygulama sayesinde kalan bütün kullanımlarınızı takip edebilir, gelen ya da gelecek olan faturalarınızın  tüm detaylarına bakabilir ve TL yükleme ile paket satın alma işlemlerini büyük bit kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır? sayfasına tıklayarak, Salla Kazan uygulamasında internet kazanma yöntemi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Bedava Internet

Turkcell’in aboneleri için oluşturduğu Turkcell Hesabım uygulamasını kullananların “Turkcell bedava internet paketlerinden” faydalanma şansı bulunuyor. Turkcell hesabım uygulaması içerisinde yer almakta olan salla kazan kampanyasından yararlanmak için Turkcell Hesabım uygulamasından Salla Kazan’a giriş yapılarak telefonunuzu sallamanız gerekmektedir. Bu sayede Turkcell bedava internet kampanyalarından 10 GB kadar internet kazanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketleri arasında yer almakta olan  bu kampanyadan sadece cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu olan Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses aboneleri kampanyadan yararlanabilir. Aynı zamanda hediye alma hakları her Pazartesi saat 09.00’da yenilenir ve Pazar 23.50’ye kadar geçerli olur.

Turkcell GNÇ 1GB Bedava İnternet 2021
Turkcell BIP Uygulaması GNÇ 1GB Hediye

Turkcell’in bedava internet kullanımı sağladığı kampanyalardan bir tanesi de 26 yaş altı kullanıcıları için sunduğu “Turkcell GNÇ Bedava 1 GB İnternet” kampanyasıdır. “Turkcell hediye internet kampanyası” neticesinde 1 aylık süre ile 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell GNÇ 1 GB ücretsiz internetine hak kazanmak için telefonunuza “BİP” uygulamasını indirin akabinde uygulamanın sol tarafındaki menüsünde yer alan “Keşfet” bölümüne tıklamanız sonrasında  Buradan da Turkcell GNÇ kanalına giriş yapın. Bu bölümde son olarak GNC1GB yazın ve 1 ay geçerli 1 GB bedava internet kazanın.

Turkcell Yaani Uygulaması Bedava İnternet Paketi 2021

Turkcell Bedava İnternet Yaani Uygulaması Kampanyası

Turkcell bedava internet paketi kazanma yollarından bir diğeri de “Turkcell Yaani Uygulamasını” telefonunuza indirmek. Turkcell hediye internet kazanıp, kazanılan hediyeleri ve  internetleri sınırsız şekilde kullanabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey; akıllı telefonunuza “Yaani” uygulamasını indirerek ve 1 kez arama yapmaktır. Bu sayede 1 hafta geçerli Turkcell hediye internetinizi kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2

Turkcell 4.5G Hediye BİP 1GB Kampanyası

BİP uygulaması kullanan Turkcell aboneleri internet paketlerinden harcama yapmadan 4,5G hızında sesli ve görüntülü arama yapabilirler.

Turkcell Bedava İnternet BİP Uygulaması

Bu kampanyadan yararlanan abonelerinin Hazır kart Üçlü Paketler Kampanyası dahilinde sunulan Uçuran 2GB, Uçuran 2GB Plus, Uçuran 3GB, Uçuran 3GB Plus, Uçuran 4GB, Uçuran 4GB Plus paketlerini alan müşterilerimiz veya Mini 1GB Paketi , Super Yıldız Paketi, Yıldız 1GB, Yıldız 3GB,Yıldız 3GB Paketi, Yıldız 4GB Paketi, Yıldız 5GB Paketi, Yıldız 6GB, BOL 1GB, BOL 2GB, Bol 3GB Paketi, Yeni Yıldız 1GB Paketi kampanyalarının birinden yaralanması da gerekmektedir.

Kampanya içerisinde bulunan  ilgili paketlerde yer alan mobil hat abonelerinin BİP uygulaması üzerinden gerçekleştirecekleri sesli ve görüntülü aramalar 1GB’lık hediye Turkcell bedava internet paketlerinden düşecektir. Aynı zamanda yine Turkcell kullanıcılarının BİP uygulaması üzerinden yaptıkları mesajlaşma yada video ile görüntü paylaşımları yine internet kullanımından değil, hediye internet paketinden düşecektir.

BİP Messenger’a 5 Arkadaşını Getir 1GB İnternet Kazan

Turkcell Bedava İnternet BİP Uygulaması
BİP uygulamasına sahip olan Turkcell müşterileri, BİP Messenger üzerinden çevresinden SMS yoluyla haberdar ediyor. Turkcell Bip Uygulamasına sahip olan ve Davet edilen 5 kişi BİP Messenger uygulamasını kullanmaya başladığında ise 1 aylık 1GB bedava internet kazanıyor.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı ile Bedava İnternet

Turkcell Bedava internet kampanyaları arasında yer almakta olan “otomatik ödeme 2 GB hediye internet kampanyasından” faydalanmak çok kolay.

Bu kampanyaya uygun Turkcell bedava internetten faydalanmak isteyen tüm kullanıcılar sadece otomatik ödeme talimatı vererek ve  ilk fatura ödemesinin bu talimattan yapılması yeterli olmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için ek bir işleme ihtiyaç yoktur. Kampanyadan otomatik olarak faydalanılacaktır.

Turkcell Platinum Bedava İnternet Kampanyası 2021

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Turkcell Platinum Doğum Günü Kampanyası
Turkcell bedava internet paketlerine her geçen gün bir yenisi eklenmekte ve yeni bedava internet kampanyalarını Turkcell abonelerine sunmaktadır. Turkcell Platinum kullanan tüm abonelerin doğum gününe özel Turkcell bedava internet imkanı sunmaktadır. Doğum günü olan Turkcell Platinum kullanıcıları 24 saat geçerli olmak üzere 1 GB bedava interneti otomatik olarak hesaplarında bulabilirler.

Turkcell 2DK Bekleyene Hediye İnternet Kampanyası 2021

Turkcell Bedava İnternet Paketleri kazanabileceğiniz ve bir çok Turkcell hat sahibi abonelerinin  bilmediği, Turkcell müşteri hizmetleri (Turkcell call center) çağrı merkezleri üzerinden yapacakları görüşmelerde eğer 2 dk’dan fazla bir bekleme yaşamaları durumunda  hediye internet kazanma fırsatı  yakalıyor. Turkcell, müşterilerini çağrı merkezi görüşmeleri üzerinden çok fazla bekletme gerçekleşmesi durumunda (2 dakika) bedava internet kazandırıyor.

2021 Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet 2019Vodafone Bedava İnternet 2019Turk Telekom Bedava İnternet 2019

Kendisini sürekli geliştirerek Sizlere doğru ve faydalı bilgiler paylaşmayı hedeflemiş olan Bedava İnternetin, “Turkcell Bedava İnternet Paketleri (2021 Güncel)” başlıklı yazımızı vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu