Turkcell

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları

Neler Var?

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları Turkcell tarafından sağlanan Turkcell ücretsiz internet kampanyaları ile ücretsiz GB kazanmanın keyfini yaşayın. Turkcell Hat kullananlar için Turkcell ücretsiz internet 2021 nasıl yapılır?

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları

Bu içeriğimizde tüm merak edilen bilgiler hakkında detayları sıralayacağız. Turkcell salla kazan, Bip ve Turkcell ücretsiz internet yöntemlerini, Turkcell kampanyalarını ve tarifelerini burada kolayca bulabilirsiniz. Bu yazıda Turkcell ücretsiz internet paketleri hakkında bilgi paylaştık.

Turkcell Son yıllarda sunduğu gibi ücretsiz internet 2021 kampanyaları ile kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. Faturalı ve ön ödemeli kullanıcılar, ücretsiz internetin nasıl yapılacağı sorusunun cevabını burada inceleyebilir. Bu kampanyaları kullanarak, herhangi bir ücret ödemeden İnternet’i istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz internet

Turkcell Ücretsiz internet

 

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları

Turkcell Ücretsiz İnternet kampanyasından yararlanan faturalı kullanıcılar ek paket satın almaktan kurtulur. Bu kampanya sayesinde ek internet paketi ücreti faturaya yansıtılmaz. Turkcell kullanıcılarının sıkça kullandığı birkaç kampanya bulunuyor. Bunları sizin için burada listeledik.

 • bip Bedava İnternet
 • Hesabım Bedava İnternet
 • Şimdi oyna Bedava İnternet
 • Sarsıntı Kazan Bedava İnternet
 • Gazete bayii Bedava İnternet
 • Dijital Operatör Bedava İnternet
 • Hediye Havuzu Bedava İnternet

Yukarıda bahsettiğimiz Uygulamalarla alınabilecek tüm hediyeler aşağıda listelenmiştir.

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketi 2021

Turkcell ücretsiz internet 2021 Paketleri ve Turkcell tarafından sunulan ücretsiz internet hakkında detaylı bilgi topladık. Turkcell kullanıcıları için özel olarak yazdığımız bu yazı ile Turkcell Hediye İnternet Paketleri ve Kampanyalarını bu makalede anında bulabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları her şeyden önce, dikkat etmeniz gereken en önemli husus; burada bahsettiğimiz bazı kampanyaları kullanmış olabilirsiniz. Bu nedenle deneme yanılma yöntemleri uygulayabilir ve hangilerini kullandığınızı kontrol edebilirsiniz.

Ancak, bu tür kampanyaları kullanan aboneler kullanmadığı ve hediye almadığı kampanyalara katılabilirler. Kampanyaların çoğu genellikle her abone içindir. Bu araştırma bir kez katılabilecek şekilde düzenlenmiştir. Burada paylaşılan kampanyaları kullanarak ücretsiz internet alabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet, kalan kullanımınızı 2222 üzerinden sorgulayabileceğiniz servis tarafından kontrol edilir. 2222’ye kısa mesaj göndererek, kazandığınız ücretsiz Turkcell internet hakkını, varsa, öğrenebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Kalan kullanım haklarını ve ücretsiz internetinizin ayrıntılarını öğrenmek için internet yazıp 2222’ye bir metin mesajı gönderdiğinizde ve kalan kullanım bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Turkcell Yeni Müşteri 8 GB Bedava internet

Turkcell ücretsiz internet 2021 kampanyası Turkcell’e ilk geldiğiniz günden itibaren başlıyor. Yeni müşteriler için hazırlanan bu kampanya sayesinde 8 GB ücretsiz internet kazanmak mümkün. Turkcell tarafından sunulan ve yeni abone kampanyası olarak bilinen bu kampanyadan yararlanmak için, turkcell.com.tr’den bir hat taşımanız veya yeni bir hat talep etmeniz gerekiyor.

Bu kampanyanın yanı sıra, yeni Turkcell kullanıcıları da herhangi bir ücret ödemeden diğer kampanyalara katılabilirler.

Turkcell Hediye Havuzu Ücretsiz internet 2021

Turkcell Hediye Havuzu Ücretsiz internet 2021

Turkcell’in müşterileri için sunduğu yeni kampanya olan hediye havuzu ücretsiz 1GB internet hediyesinden nasıl yararlanabilirim diye soran kişiler; aşağıda yer alan adımları uygulamalı. Tüm bireysel Turkcell kullanıcıları, Turkcell’in yıl dönümünü kutlamak için Hediye Havuzu tarafından sunulan günlük 1 GB ücretsiz internetten yararlanabilir.

Tek yapmanız gereken, en son sürüme güncellediğiniz Dijital Operatör uygulamasını kullanarak Hediye Havuzuna girmek ve ilk sekmede görünen Günlük 1 GB hediyesine dokunmak. 14 Ekim ile 14 Kasım arasında istediğiniz zaman yararlanabileceğiniz bu kampanyada, 1 GB İnternet’i kendiniz kullanın veya başka bir Turkcell’e hediye verin. 31 Mart 2021 tarihine kadar kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet Uygulamaları

Turkcell hediye internet sahibi olmak isteyen kullanıcılar hangi uygulamalarla ücretsiz internet alabileceklerini merak ediyorlar. Turkcell’in hangi uygulamalarıyla ücretsiz internet kazanabileceğinizi paylaşıyoruz. Eskiden sms yöntemi ile hediye internet veren GSM operatörü, artık uygulamalar üzerinden ücretsiz GB veriyor. Turkcell Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları

TURKCELL ŞAMPİYON PAKETİ 21 GB BEDAVA İNTERNET

“Turkcell Dijital Operatör Uygulaması” Salla Kazan Ücretsiz İnternet

Salla Kazan Ücretsiz İnternet, Kazan söz konusu olduğunda ilk akla gelen yöntemlerden biri ve yıllardır aktif olan kazanma kampanyasıdır. Turkcell Operatörün eski adı altında Hesabım uygulamasına dahil olan ve her hafta Turkcell kullanıcılarına hediye internet veren Turkcell Salla Kazan uygulaması bulunuyor. Turkcell Salla Kazan kampanyası sayesinde her hafta ücretsiz bir internet paketine sahip olabilirsiniz.

Turkcell “Yaani Arama Motoru” Uygulaması Ücretsiz İnternet Kampanyası

Turkcell, 2018 yılında hem mobil hem de bilgisayarda kullanılabilen herkesin hizmet ve kullanımına sunulan “Yaani Arama Motoru” uygulaması ile çok sayıda müşteriye ulaştı. Bu uygulamayı mobil hatlarına yükleyen kullanıcılar Turkcell Ücretsiz İnternet kazanma şansına sahipler.

Aynı zamanda, uygulamayı en az 10 gün boyunca kullanan ve Yaani aracılığıyla 20 arama sorgusu yapan herkes ekstra 1 GB hediye internet kazanacaktır. Kazanılan internet yaani başvurusunda geçerli olmaya devam edecektir. Turkcell Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları ilgili konuların bazıları aşağıdaki gibidir.

_______________________________________

Turkcell GNÇ Uygulaması Ücretsiz İnternet

Turkcell GNÇ Uygulaması Ücretsiz İnternetTurkcell’in ücretsiz internet uygulamalarından biri, gençlerin sahip olduğu GNC uygulamasıdır. Turkcell GNÇ üyeleri için özel olarak geliştirilen uygulamadan herhangi bir ücret ödemeden internete sahip olabilirsiniz. Turkcell hediye internet kazanmak istiyorsanız, “ÇATLAK” menüsünde karşılaştığınız yumurtaları kırarak GNÇ uygulamasını telefonunuza kurarak kazanabilirsiniz. Bu Turkcell ücretsiz internet kampanyasından haftada 2 kez yararlanabilirsiniz.

________________________________________

Turkcell BİP Uygulaması Bedava İnternet 2021

Turkcell BİP Uygulaması Bedava İnternetTurkcell BIP Uygulaması sayesinde farklı yöntemlerle ücretsiz internet elde etmek mümkün. BIP uygulaması aracılığıyla konuşan ve arkadaşlarını Turkcell BIP uygulamasına davet eden Turkcell kullanıcıları 1 GB ücretsiz internet alıyor.

Ayrıca Turkcell BIP Uygulaması ile Turkcell Sürpriz Noktası kampanyasına katılabilir ve yakınınızdaki Ücretsiz GB’leri toplayabilirsiniz. Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar faydalanılabilir.

Turkcell Sim Uygulaması Ücretsiz İnternet

Turkcell Sim Uygulaması Ücretsiz İnternetTurkcell’in ücretsiz internet kazanma yöntemleri arasında yer alan bir diğer uygulama da “SIM” uygulaması. Bu uygulama ile kupon toplayabilir, biriktirdiğiniz kupon ile 4 GB hediye ücretsiz internet alabilirsiniz.

________________________________________

Turkcell Ev İnternet 4 Ay Ücretsiz internet

Turkcell Ev İnternet 4 Ay Ücretsiz internetTurkcell’in ücretsiz internet kampanyalarından bir diğeri Superoneline kampanyası. Evde internete bağlanmak isteyen Turkcell kullanıcıları da bu kampanyadan yararlanabilir. Bu kampanya sayesinde, Süperonline’a gelen yeni kullanıcılar Turkcell Süperonline’ı kullanırken ilk 4 ay için fatura ödemiyor. Bu şekilde Turkcell ücretsiz internet paketini ev interneti olarak da kullanabilirsiniz.

 

_______________________________________

Turkcell Ücretsiz İnternet Kazanma Kampanyası Kazanın

Turkcell faturalı veya ön ödemeli kullanıcılar 6 hafta sürecek olan kazan kazan kampanyasıyla toplamda en fazla 40 GB ücretsiz internete sahip olabilir. Bu interneti istedikleri gibi kullanan Turkcell aboneleri, arkadaşlarını kampanyaya davet ettiklerinden iki kat daha fazla hediye alacak.

________________________________________

Turkcell Dergi 1 GB Ücretsiz internet 2021

Turkcell Dergisi 1 GB Ücretsiz internet 2020

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları

Dergi uygulamasını Turkcell ücretsiz internete sahip olmak için de kullanabilirsiniz. Bu Turkcell kampanyası bir süredir devam eden kampanyalardan biri. Kampanyadan faydalanabilmek için, dergilik Uygulamasını son 1 yılda telefonunuza yüklememiş olmanız ve oturum açmamış olmanız gerekir. Bu koşulları sağlıyorsanız, uygulamayı telefonunuza yükleyin, oturum açın ve alın 1 GB ücretsiz internet sahibi olun.

Her Turkcell kullanıcısı bu kampanyadan bir kez yararlanabilir. 2 farklı hattınız varsa, kampanyaya bu 2 hattan da katılabilirsiniz.

Turkcell Web Kampanyası 1 GB Aylık ücretsiz internet

Turkcell ücretsiz internet kampanyaları olarak ilk akla gelen kampanyalardan biri Web 1 GB kampanyası. Uçuran tarifelerinden herhangi birini mobil kartınızdan veya Dijital Operatör Uygulamanızla satın alırsanız, 30 gün boyunca geçerli olan 1 GB hediye kazanabilirsiniz. Kampanya ön ödemeli kullanıcılar içindir. Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz internet

Turkcell, ücretsiz bir internet paketine sahip olmak isteyen faturalı kullanıcılara fayda sağlayacak bir kampanya yayınladı. Otomatik ödeme talimatı ile ücretsiz 5 GB’lık bir internet kampanyasıyla 1 hafta boyunca kullanma hakkına sahip olabilirsiniz.

Turkcell Platinum Ücretsiz İnternet Kampanyası 5 GB 2021

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketleri ve Turkcell Platinum Doğum Günü Kampanyası

Doğum gününüzde Turkcell’den 24 saat boyunca otomatik olarak 5 gb ücretsiz internet paketi hattınıza tanımlanır. Tanımlanan hediyeyi geçerlilik süresi içinde tüm sitelerde ve uygulamalarda harcayabilirsiniz. Paket içeriği 24 saat sonra otomatik olarak sona erer.

Turkcell 4.5G 10 GB Ücretsiz İnternet Kampanyası 2021

Turkcell ücretsiz internet paketini kazanmak için ihtiyacınız olan tek şey, 3G uyumlu hattı 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirmek. Hediye, SIM karttaki şifre ile alınma tarihinden itibaren geçerli olarak 10 GB bedava  internet olarak verilecektir. Başvurmak için bir SMS göndermeniz yeterlidir. Verilen internet hediyesi operatör içi kullanım için geçerlidir, 6 aydır kullanıma açık olarak tanımlanmıştır. Ücretsiz Hediye internetinden hemen yararlanmak için sim kart 4.5G uyumlu olmalı ve bir hazır karta sahip olmalısınız.

Turkcell Bedava internet Paycell Fatura Ödeme Kampanyası

Turkcell Bedava internet Paycell Fatura Ödeme Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları bir diğeri de Paycell kampanyasısır. Paycell ile ilk faturanız için 1 GB ve ikinci faturanız için 2 GB alabilirsiniz. Paycell kartı olan Turkcell kullanıcıları kampanyadan faydalanabilir.

Paycell ile faturalarını ödeyenler kazanıyor. 1 Ekim – 31 Aralık 2021 tarihleri ​​arasında, ilk fatura ödemesi için 1 GB ve ikinci fatura ödemesi için Paycell uygulaması veya Turkcell mağazalarından 2 GB ücretsiz internet verilecektir.

Turkcell Paycell Dijital Müşteri Doğrulama Ücretsiz internet

Turkcell’in ücretsiz internet paketlerine sahip olabilmek için dijital müşteri doğrulama sürecinin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır. Paycell müşterileri de bu kampanyadan yararlanabilir. 14 Ekim – 31 Aralık 2021 arasında Paycell arasında dijital müşterileri doğrulayan Turkcell kullanıcıları haftada 1 GB kazanma şansına sahip olacaklar.

Turkcell Ücretsiz internet fizy Dinlerken Kampanya Kazanın

Turkcell, ücretsiz bir internet paketine sahip olmak için müzik dinlemek için yeterlidir. Müzik dinlerken GB kazanmak fizy ile mümkündür. Fizy Premium Üyeliği, Yıllık fizy Premium Üyeliği, fizy Premium Supplement paketi sahipleri yıl sonuna kadar kampanyadan yararlanabilir.

100 ila 249 müzik dinleyenler 250 MB, 250 ila 499 müzik dinleyenler 500 MB ve 500 veya daha fazla dinleyenler 1 GB ücretsiz internet alacaklar. Turkcell Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları

Turkcell Hazır Kart Ücretsiz İnternet 2021

Hazır kart alan Turkcell aboneleri çok özel avantajlarla karşılanıyor. Sim kartınızın açılışında bol miktarda internet içeren açılış hediyesine ek olarak, 3 ay boyunca hattınıza yükleyeceğiniz TL ve paketlere ek olarak toplam 15 GB ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz. Kampanya ile birlikte verilen hediyeleri almak için Turkcell mağazalarından yeni bir sim kart satın alabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz internet Uygun Tarife

Turkcell ücretsiz internet paketleri ile rahat tarifelerle birçok fırsat ve kampanyaya sahip olabilirsiniz. Paycell kartı ile faturasını ödeyenler 1 GB ücretsiz internet kazanırlar. Ayrıca kendi hatlarında Uygun tarife kullanan otomatik ödeme talimatı veren Turkcell kullanıcıları kampanya ile 1 GB ücretsiz internet hakkına sahip olurlar.

Bu kampanyalar sayesinde mobil internetinizi toplamda 2 GB’a kadar ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Turkcell Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları turkcell kullanıcıları için vazgeçilmez bir konu olmakla beraber internetsiz kalınmaması için Turkcell tarafından sürekli güncellenmektedir.

Turkcell Ücretsiz İnternet Kampanyası Kazanın

Söz konusu olan Turkcell Ücretsiz İnternet Kampanyaları başlığı altında sunduğu bir diğer kampanya ise hediye TV + paketidir.

Turkcell 2DK 2021 Bekleyenlere Ücretsiz İnternet

Turkcell 2DK 2020 Bekleyenlere Ücretsiz İnternet

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları

Turkcell Ücretsiz İnternet kazanabileceğiniz ve çoğu Turkcell hattı kullanıcısının Turkcell müşteri hizmetleri çağrı merkezi aracılığıyla 2 dakikadan fazla beklerseniz, hediye internet kazanabilirsiniz. Turkcell, kullanıcıları çağrı merkezini aradıklarında Turkcell müşteri temsilcisiyle görüşmek için 2 dakikadan fazla beklerse bu kampanyadan yararlanabilir. Hediye internet otomatik olarak hattınıza tanımlanır.

                                                TURKCELL BİZCE BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Turkcell Ücretsiz İnternet BIP Uygulaması 2021

BIP uygulamasını aktif olarak kullanan Turkcell kullanıcıları, arkadaşlarını BIP Messenger ile SMS yoluyla bilgilendirebilirler. Bip uygulamasına sizin tarafınızdan davet edilen 5 kişi BIP Messenger uygulamasını kullanmaya başladıktan hemen sonra 1 ay boyunca 1 GB ücretsiz internete sahip olabilir.

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketi Yeşil ve Beyaz Tavsiye Kampanyası 2021

Turkcell Ücretsiz İnternet Paketi Yeşil ve Beyaz Tavsiye Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları

Bursa sakinleri ve Bursa sevenler için özel olan Bursa zengin içerik ve hizmetlerin kullanım hakları sizi bekliyor. Bursa Mobile’ın Yeşil Beyaz tarifelerinin kullanıcıları akrabalarını Yeşil Beyaz paketlerine getirirlerse, hem kendileri hem de yeni akrabaları 3 GB ek ücretsiz internet alacaklar. Kampanya 31 Mart 2021 tarihine kadar faydalanmak mümkün.

Turkcell Sürpriz Noktası Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell’in uygulamalarından biri olan BIP Messenger ile ücretsiz internete sahip olabilirsiniz. Turkcell ücretsiz internet kazanmak için telefonunuzda BIP uygulamasının yüklü olması gerekir.

BIP uygulamasındaki Keşfet bölümündeki “Sürpriz Noktası” kampanyasını izleyerek, belirtilen yerlere giderek hemen hediye toplamaya başlayın.

BEDAVA İNTERNET KAZANMAK İÇİN TIKLAYINIZ: TURKCELL ŞANSA TIKLA REKLAMI KAMPANYASI

GNÇ Gece 7 GB Kampanya Ücretsiz internet

Turkcell’in ücretsiz internet paketlerinin otomatik olarak tanımlanmasını istiyorsanız, GNÇ Star Eco Paketi ve GNÇ Star Eco Yıllık Abonelik kampanyalarından birini kullanan aboneler arasında olmanız gerekir. 22:00 ve 06:00 saatleri arasında ücretsiz 7 GB internet hediyesi sunulmaktadır. Gece internet hakkı, kullanıcılar paketlerini ve kampanyalarını iptal etmedikçe etkin kalır. Bu şekilde daha fazla internet kullanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz internet Joker Hediyeler 2021

Turkcell ücretsiz internet paketine sahip olacağınız joker hediyeler kampanyasıyla, daha yüksek bir pakete geçerseniz GB kazanabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak kazanabileceğiniz hediyeleri sorgulamayı unutmayın.

Buradaki tüm kampanyalar yurt içinde geçerlidir. Ayrıca, bazı kampanyalardan yalnızca bir kez yararlanabilirsiniz. Kampanyalara katılmadan önce konular hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa, bu içeriğimize yorum yapabilirsiniz. İsterseniz Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. Paylaşılan kampanyaların tamamı Turkcell’in resmi web sitesinden alınmıştır. Turkcell, kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İnternet sitemiz aktif kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Bu şekilde, ilgili operatör kullanıcıları kampanyalara nasıl katılacağına ilişkin ayrıntılı bilgilere erişebilirler. Kampanyalara katılmadan ilgili operatörün resmi sitesine giriş yapabilirsiniz.

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası

basti-kapti-kampanyasi

Turkcell gsm firmasının GNÇ’li aboneli için en son çıkarmış olduğu bu uygulama ile 26 yaş altı turkcell aboneli Bastı Kaptı Kampanyası ile Bedava internet yanı sıra bir birinden farklı ve çeşit çeşit hediyeler kazanmaktadır. Bastı Kaptı Kampanyası 1 Ocak 2022 tarihine kadar sürecek olup, her pazartesi turkcell gnç’li aboneler kampanyaya katılabilmektedir.

Bastı Kaptı Kampanyasından Kimler Yararlanabilir? Nasıl Katılırım?

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyasından 26 yaş altı faturalı ve faturasız tüm turkcell genç aboneleri yararlanabilmektedir. Kampanya ya katılabilmek için telefonunuza gnç uygulamasını indirmeniz gerekmekte olup, giriş yapmanız gerekmektedir.

Uygulamaya giriş yapmanızın ardından her pazartesi günü yararlanabileceğiniz Bastı Kaptı bölümüne giriş yaparak bastı kaptı düğmesine basarak hediye internet ve birbirinden farklı hediyeleri anında kazan, turkcell kampanya sayfasına giriş yapmak için TIKLAYINIZ..

Turkcell Bastı Kaptı Hediyeleri Nelerdir?

Turkcell firmasının genç turkcell kullanıcılarına sunmuş olduğu bu kampanya sayesinde neler kazanabileceğinizi aşağı da inceleyebilirsiniz.

 • Haftalık 2 GB Bedava İnternet  (7 Eylül)
 • Haftalık 1 GB Bedava İnternet (14 Eylül)
 • Haftalık 2 GB Bedava İnternet (21 Eylül)
 • Sadece kitaplarda geçerli 25 TL’lik D&R Hediyesi  (28 Eylül)
 • turkcell.com.tr’de geçerli 200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim (5 Ekim)
 • Faturalı GNÇ’liye 3 gün geçerli 3 GB 9 TL- Faturasız GNÇ’liye 2 gün geçerli 1 GB 3 TL (12 Ekim)
 • Haftalık 1 GB Bedava İnternet (19 Ekim)
 • Haftalık 2 GB Bedava İnternet Paketi (26 Ekim)
 • 1 ay ücretsiz fizy Premium hediye kodu (2 Kasım)
 • 2021 adet 25 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki (28 Aralık)

Hemen uygulamayı indir bastı kaptı uygulaması ile hediyeni kap…

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Ve Kampanyaları başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu