Turkcell

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar Turkcell, müşterilerine dakika vermeye devam ediyor. Özellikle Koronavirüs sonrası diğer operatörler gibi Turkcell de harika hediyeler sundu ve sunmaya devam ediyor. Bununla birlikte sadece güncel olaylar değil, aynı zamanda sürekli hediyeler de vermeye devam eden uygulamalar sayesinde, dakika paketlerine sahip olabilirsiniz. Peki Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar hangileridir.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar Hesabım Uygulaması

Turkcell hesabım uygulaması üzerinden harika hediyeler kazanabilirsiniz. Özellikle hafta bir kazanabileceğiniz harika hediyeler arasında 100 dakika, 250 dakika ve 500 dakika gibi hediyeler çok büyük işinize yarayacaktır. Bununla birlikte bu uygulamayı indirmek için tarayıcınızı ya da Google Play, Apple Store uygulamaları üzerinden bu uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Bu uygulama ile birlikte anında bir ödül hakkınız olacak ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell Hesabım Uygulaması, Dijital Operatörüm ismi ile de geçmektedir. İkisi aynı uygulamaya sahiptir ve ikisinden de hediyeler kazanmanız mümkün. Dijital Operatörüm üzerinden nasıl hediye dakika kazanırım? diye merak ediyorsanız, hemen sisteme girerek sol kısımda yer alan “Salla Kazan” kısmına tıklamanız yeterli. Ama Salla Kazan için belirlediğiniz günün dışında herhangi bir hediye alamazsınız.

turkcell salla kazan bedava dakika

Salla Kazan kampanyasından haftada bir gün yararlanabilirsiniz. Ama 35 TL ve üzeri her yüklemenizde de ekstra bir sallama hakkınız olacaktır. Bu sayede haftada 2 ödüle kadar da alabilirsiniz. Ödüllerin sadece SMS veya internet olamayabileceği ve dakika paketlerinin de olabileceğini unutmayın. Kaldı ki bu uygulama ücretsiz ve herhangi bir kaybedeceğiniz ya da yapmanız gereken ekstra bir durum yok. Sadece sallayın ve hediyenin keyfini çıkarın.

Turkcell GNC Bedava İnternet Uygulaması

Turkcell GNC uygulaması, aslında sadece dakika veya diğer ücretsiz paketleri kazanmanız için değil, birçok sürpriz ve kampanya için de işinize yarayacaktır. Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar arasında yer alan GNC uygulaması sayesinde etrafınızdaki kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz. Mesela ne mi? Sürekli gittiğiniz restorantta harika menülere heyecanlandıran indirimler.

Sinema biletleri veya sinemada geçerli mısır ve içecek indirimleri. Anlaşmalı iş yerlerinde çılgın indirimler. Giyim ve konfeksiyon mağazalarında indirimler ve kitaplarda harika iskontolar. Kısacası çok daha fazlası için de bu uygulama her zaman indirilmeye değer bir uygulama olarak sizi bekliyor olacak.

Peki uygulamadan bedava dakika nasıl kazanabilirsiniz. Bunun için Google Play veya Apple Store üzerinden bu uygulamayı öncelikle indirmeniz gerekir. Daha sonra eğer 16 yaş ve altında iseniz bir kayıt açtırmanız gerekir. Bunun için bir akrabanızın da bilgilerini girebilirsiniz. Ama TC ve cep numarasının doğru girilmesi gerekir. Müşteri hizmetleri aracılığı ile GNC kampanyaları için giriş yapmanız gerekebilir.

VODAFONE BEDAVA DAKİKA VEREN UYGULAMALAR

turkcell bedava dakika

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

GNÇ Çatlat Bedava İnternet

Kaydınızı yaptıktan sonra ÇATLAT kampanyası karşınıza çıkacak. Bu kampanya haftada iki gün size sunulacak bir kampanyadır. Kampanya koşulları kimi zaman değişmekle birlikte genelde teklif usulü de olabilir. Mesela “24 saat içerisinde 30 TL yüklemeye 500 dakika hediye “ gibi ya da hattınızdaki 2 TL karşılığında 200 dakika hediye gibi. Yani teklif size sunulacak ve siz de istediğiniz teklife göre bunu değerlendirebileceksiniz.

Günde 2 kez ÇATLAT kampanyasından yararlanabilirsiniz. Her iki günü siz belirliyorsunuz. Bu günleri özellikle hediyelere ihtiyacınız olduğu günler olarak belirlemeniz her zaman işinize yarayacaktır. Bu iki günde ÇATLAT kampanyasından yararlanabilirsiniz. Üzerine basarak yumurtayı çatlatmanız gerekir. Ama burada GPS ayarlarınızın açık olması gerekir.

İnternet Olmadan ÇATLAT Yapabilir miyim?

En çok merak edilen konulardan biri “internet olmadan GNC uygulamasına girebilir miyim?” sorusudur. Bu soruya cevabımız maalesef ki hayır. Çünkü internet olmadan GPS ayarlarınıza ulaşılamayacak ve bu yüzden Çatlat için de gereken alana yönlendirilemezsiniz. İnternet paketinizde internet kalmamış ise en yakın Wi-Fi kaynağına bağlanarak hakkınızı kullanabilirsiniz.

Yaani Arama Motoru Bedava İnternet Kampanyası 

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar özellikle yeni uygulamalara teşvik kapsamında müşterilerine çok büyük kampanyalar düzenlemektedir. Bu uygulamalar genellikle büyük uygulamalar olan Google, Whatsapp, Facebook gibi uygulamalara alternatif olan uygulamalardır. Bunlardan biri de Google’a alternatif olarak sunulan Yaani uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde, siz de gezindikçe ve aradıkça hediye dakika ve GB kazanabilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için Apple Store veya Google Play üzerinden indirmeniz gerekir. İndirme işlemini yaptıktan sonra bu arama motoruna girin ve 10 gün içerisinde en az 20 sorgu yaparak harika hediyeler kazanın. Ama uygulamayı en az 10 gün kullanmanız gerekecek. Aksi takdirde uygulamayı indirerek neden hediye gelmedi diye tekrar silmek zorunda kalabilirsiniz. Genelde hediyelerin GB hediyesi olduğunu da hatırlatmak gerekir. Diğer hediyelerden gelmesi çok düşük olasılık da olsa vardır.

Turkcell Sürpriz Dakika Hediyeleri

Turkcell uygulamalarına ek olarak bazı hediye servislerini de kullanarak hediyeler kazanabilir ve yükleme derdinden kurtulabilirsiniz. SURPRIZ yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli. Çok kısa sürede harika hediyeler cebinize gelecektir. Bu hediyeler arasında internet, dakika ve SMS hediyeleri olacaktır. Şansınıza umarız o an için hangisi daha çok lazım ise o gelir.

Turkcell Hediye 30 Dakika Kampanyası

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar  ek olarak kazanabileceğiniz bir diğer hediye servisi de 30 dakika hediye servisidir. Bu hediye servisinde yapmanız gerekenler çok basit ve anında 30 dakika kazanabilirsiniz. Kim bilir belki de bu dakikalara çok fazla ihtiyacınız olacak zamanlar olabilir. İşte bu da aklınızın bir köşesinde kalmalı.

GEL DK yazarak 2222’ye göndermeniz gerekir. Buna ek olarak EVET DK yazım 4343’e de göndererek harika hediyeler kazanabilirsiniz.

turkcell bedava dakika bip

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell BIP Bedava İnternet Uygulaması

Gelelim en önemli uygulamaya. Evet BIP uygulaması, özellikle Whatsapp gibi çevrimiçi haberleşme ve yazışma uygulamalarına alternatif olarak sunulan Turkcell alt yapısına sahip bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde hem harika zaman geçirebilecek hem de çılgın hediyeler kazanabileceksiniz. Ama burada şöyle bir durum var. BIP çok geniş bir mecra ve bu mecrada sadece yazışarak ya da gönderi paylaşarak hediye kazanmıyorsunuz. Birçok servisi de kullanarak hediyeler kazanabilirsiniz. Mesela bunlardan biri de 1 GB kazanma servisi. Bu servise abone olarak harika hediyeler kazanabilirsiniz. Ama dakika ve SMS gibi paketlerden de yararlanmak için daha fazlasını yapabilirsiniz. Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Bu uygulamada, bilgi yarışmaları, çeşitli yarışmalar, meydan okumalar ve kampanyalar yer alıyor. Uygulamayı indirip bildirimleri açık bıraktığınızda, size ne görev ve karşılığında ne alacağınız gibi detaylar verilecektir. Detayları takip ederek yapabileceklerinizi görebilirsiniz.

BIP uygulamasını dilerseniz Google Play üzerinden dilerseniz Apple Store üzerinden indirebilirsiniz. Seçim sizin. Harika ödülleri kazanmak için bu uygulamayı kesinlikle indirmenizi tavsiye ediyoruz.

BIP Sürpriz Nokta Bedava İnternet Kampanyası

Bunlardan biri de Sürpriz Nokta servisidir. Bu serviste, etrafınızdaki tüm noktalara harika ödüller konulmuş ve oraya gittiğinizde uygulamanızı açarak aktifleştirmeniz gerekir. Pokemon Go oyununu biliyorsanız, mantık olarak tam da bu oyuna benziyor. Genelde çok fazla yer değiştirmeniz ve şehir şehir gezmeniz de gerekmez. Etrafınızda sürpriz noktalar vardır ve dışarı çıkıp o sürpriz noktalara giderek eşleştirme yapmanız yeterli olacaktır.

Sürpriz nokta servisini kullanıp eşleştirme yapabilmeniz için GPS aracınızın olması ve cihazınızda yüklü ve açık olması gerekir. Bunun için internet paketinizin de olması gerekir ki eşleştirmelerde devreye girebilsin.Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Bu harika uygulamada daha neler yapılabilir? Elbette arkadaşlarınıza atacağınız her mesaj ve her gönderi de sizlere dakika ve diğer paketleri kazandırabilir.

Haftalık veya aylık görevler de size mükemmel hediyeler kazandıracaktır. Bunun için görevleri sürekli olarak takip etmeniz veya BIP bildirimlerini açık bırakmanız yeterli olacaktır. Zaten bildirim ile gelen mesajda size hangi görev karşılığında ne kadar hediye verileceği görülecektir.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET VEREN UYGULAMALAR 

Toplantıdayım Uygulaması

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması, çoğu kimsenin bilmediği ama harika ödüller kazandırabilecek bir uygulama. Bu uygulamayı indirerek her hafta yükleyeceğiniz 5 lira karşılığında çeşitli hediyeler kazabilirsiniz. Teklifler genelde 5 TL’lik teklifler ve bunlar GB, SMS veya dakika hediyeleri olabilir. Bu hediyelerden de yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu