Turkcell

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları: Turkcell operatörü kullanıcılarının en çok istediği hediyelerden biri de Turkcell bedava dakika hediyeleridir. Bu hediyeler, saatlik, günlük, haftalık veya aylık olabilmektedir. Faturalı veya faturası hat kullanıcısı olmanız, düzenli periyotlar ile yükleme yapmanız, ödeme yapmanız, herhangi bir ücret üzerindeki paketleri yüklemeniz ve bazı Turkcell uygulamaları, bu hediyeleri alabilmenizi sağlıyor. Kimi zaman, belki de o ay herhangi bir yükleme dahi yapmanıza gerek bıraktırmayacak kadar hediyeler alabiliyorsunuz. İşte biz de bu yazımızda Turkcell bedava dakika nasıl kazanılır sorusuna cevap arayacağız.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları 2021

Turkcell bu yıl da dakika kazanmanızı sağlayan harika yöntemleri sizlere sunuyor. Diğer operatörler gibi Turkcell’den de mükemmel hediyeler kazanabilirsiniz. Bu operatörden en fazla dakika kazanmanızı sağlayan uygulamalar, yine diğer hediyelerde olduğu gibi Turkcell Hesabım uygulaması ve GNC uygulamasıdır. Bu uygulamalardan, haftada en az 1 kez hediye dakika paketleri kazanabileceksiniz.

Turkcell Hesabım uygulamasını cep telefonunuza kurmadıysanız hemen kurarak hediye dakika paketlerini kazanabilirsiniz. Genelde internet paketi kazandırmasına rağmen, kimi zaman dakika ve SMS paketlerini de hediye olarak size sunar. Turkcell hesabım uygulamasını dilerseniz Turkcell ana sayfasından ya da Google Play üzerinden yükleyebilirsiniz. Yükleme işleminizi tamamladıktan sonra, artık dilediğiniz günü seçebilirsiniz. O gün size her defasında bir tanımlı Salla Kazan şansı verilecektir. Bu sayede artık siz de mükemmel hediyelere sadece bir sallama işlemi yaparak kazanabileceksiniz.

turkcell bedava dakika bip

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

BİP Uygulaması İle Harika Hediyeler

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları BİP uygulaması, yerel Whatsapp uygulaması olarak bilinir. Bu uygulama sayesinde binlerce dakikaya kadar da kazanabilirsiniz. Özellikle Sen Yap Diye hashtagını tıklayarak buradaki sayfayı beğenebilir ve buradan gelen görevleri yaparak hediye kazanabilirsiniz. Yükleme görevleri, sayfa beğenme görevleri, takip etmek görevleri ve daha birçok görev sizleri bekliyor. Görevlerin zorluğuna göre bu sayfadan harika ödüller kazanabileceksiniz.

Görevlerden biri de, GPS ayarlarınızı yaptıktan sonra haritada görünen noktalara giderek görevinizi tamamlamanızı ve sonuç olarak ödüller kazanabileceğiniz Turkcelle Sürpriz Nokta grubudur.

turkcell bedava dakika

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

GNC Uygulaması İle Dakikalar Kazanın

Eğer 25 yaş ve altında iseniz, GNC uygulamasını indirerek, buradan harika dakika ödüllerini kazanabilirsiniz. Bunun için Google Play üzerinden öncelikle bu uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra, artık girişlerinizi yapın ve eğer 26 yaşından küçükseniz hemen kazanmaya başlayın. Yumurta Çatlat uygulaması sayesinde GNC üzerinden haftada 2 defa seçtiğiniz günlerde ödüller kazanacaksınız.

Aynı zamanda yüklemeleriniz karşılığında da bir tane daha ekstradan yumurta çatlatabileceksiniz. Bununla birlikte haftada seçtiğiniz o iki gün için hak kazandığınız ödüller, bir sonraki güne ertelenmez. Bu yüzden hangi günleri seçtiğinizden ve o günü atlamadığınızdan emin olmanız gerekiyor. Geriye dönük uygulamalar Salla Kazan’dakinin aksine kullanılamaz.

TURKCELL ,VODAFONE,TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Harika Ödüller, SURPRIZ Yazın 2222’ye Mesaj Atın

Eğer yüklediğiniz paket sonrasında harika ödüller kazanmak istiyorsanız; bu durumda SURPRIZ yazıp 2222’ye gönderiniz. Bu sayede aralarında dakika hediyelerinin de olduğu onlarca hediye paketi anında hesabınıza tanımlanacaktır. Aynı zamanda FIRSAT yazara da konuşma paket hediyelerini kazanabileceksiniz. Aylık olarak bunu yapabilirsiniz. Bu sayede hiçbir ekstra yüklemeye de ihtiyacınız olmayacak. Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

GEL DK yazıp 2222’ye göndererek de dakika kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?  Ya da Turkcell Hediye Havuzu uygulamasına kayıt olarak bedava her yöne yüzlerce dakika alabilirsiniz. Aşağı da paylaşmış olduğumuz işlemler ile hemen bedava dakika kazanın;

  • GEL DK yazıp 2222 sms gönderen tüm turkcell aboneleri ücretsiz dakika kazanır.
  • Turkcell Uygulaması olan Hediye Havuzuna giriş yapan aboneler her yöne bedava dakika kazanıyor.
  • Turkcell aboneleri telefonlarına BİP uygulamasını yükleyerek anında hediye dakika kazanıyor.
  • Turkcell salla kazan ile her hafta uygulama aracılığı ile hediye dakika kazanıyor.

bip bedava dakika

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

Turkcell BIP İle Her Yöne 100 Dakika

Eğer günlük 100 dakika için 1 TL ödeyerek keyifli sohbetler yapmak istiyorsanız; BIP uygulamasını kullanabilirsiniz. BIP uygulamasını indirerek BIP 100 DK yazarak 2200’a SMS yollayabilir ve sadece 1 TL karşılığında tam 100 dakika hediye kazanabilirsiniz. Bunu dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Ama sadece BIP üzerinden kullanabileceğinizi ve normal konuşmalarda kullanamayacağınızı belirtmek isteriz.

Hafta Sonu Turkcelliler İle Bedava Konuşun

Aylık 35 TL ve üzeri yüklemelerinizde, tam 1 ay boyunca hafta sonları tüm Turkcell hat kullanıcıları ile sınırsız konuşabildiğinizi biliyor muydunuz? Bu harika öyle değil mi? Eğer siz de bu mükemmel avantajdan yararlanmak istiyorsanız; aylık yükleme eşiğinizi 35 TL ve üzeri olarak belirleyebilirsiniz. Ve bu sayede binlerce dakikalık görüşmeleri ücretsiz olarak yapabileceksiniz.

Bedava her yöne dakika paketlerimizden sonuncusu ise yine BIP uygulaması üzerinden olmaktadır. Bu uygulamada yer alan sayfaları incelemenizi ve karşılığında dakika kazanmanızı öneriyoruz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu