Turkcell

Turkcell Bedava Dakika 2021

Turkcell Bedava Dakika 2021: Turkcell, kullanıcılarının doyasıya sevdikleri görüşebilmeleri adına turkcell bedava dakika hakları sunuyor. Bu haklar sayesinde aboneler ek bir ücret ödemeden daha çok konuşma fırsatı elde edebiliyor. Daha çok konuşma hakkı elde etmek için kampanyalar takip edilmesi, operatörlere uygun olan kampanyalardan yararlanmak gerekli.

Turkcell Dijital Operatör ve Paycell Bedava Dakika Kampanyası

Kampanyadan yararlanmak için sadece faturasız olmak yeterli. Turkcell aboneleri Dijital operatörüm uygulaması kısmına girecek ve kredi kartı ile kendileri için TL yüklemesi yapabilecek. Bir yandan da Paycell uygulaması ile de TL yüklemesi yapılabilecek. 35 TL ve üzerinde yükleme yapan kullanıcılar kendileri için ek bir hediye kazanacaklar. Kazanılan TL’leri bir de bedava dakika olarak kullanabilecek. Her 35 TL yükleme için 35 TL kazanılacağı gibi her 50 TL için de 50 TL kazanç elde edilecek.

Ayrıca bunların yanı sıra kullanıcılar 15 ile 24 TL arasında yükleme yaparak 100 dakika, 25 TL ve daha üstü yüklemeler için 250 dakika konuşma hakkı kazanacaklardır.

Turkcell BIP Uygulaması İle Bedava Dakika

Turkcell BIP Uygulaması İle Bedava Dakika

Turkcell Dijital Operatörüm kısmından her şey halledilir. Burada hediye havuzu kısmına tıklamak ve ardından da gelecek olan menü içerisinde görevler yapılarak bedava dakika kazanma hakkı elde edilir. Görev harici olarak havuz içerisinde farklı yarışmalar yer alıyor. Bu yarışmalara da katılabilir ve sonuçlar karşısında kendileri için tanımlanan bedava konuşma haklarını kullanmaya başlayabilirler.

BIP kullanıcıları BIP 100DK yazarak 2200 hattına kısa mesaj atabilir ve gelecek onaydan sonra hatlara tanımlanan konuşma süresini kullanabilirler. Yüklenen dakikalar tam 24 saat geçerli olacak ve ertesi gün hatta yüklenen aynı saat içerisinde yeniden kaldırılır. Kullanılamayan kalan dakikalar bir sonraki zamana devir etmez. Hediye olarak gelen dakikalar her yöne uygun olarak kullanılır. Paketin her gün yenilenmesi yapılabilir ve 2222’ye Kalan yazarak kalan kulanım hakları öğrenilebilir.

TURKCELL BEDAVA DAKİKA KAZANMA YOLLARI

Turkcell Kısa Mesaj İle Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Kısa Mesaj İle Bedava Dakika Kazanma

Turkcell bedava dakika için operatör kullanıcıları SURPRİZ yazarak 2222’ye gönderebilir. Ardından hatlara tanımlanacak olan her yöne dakikalar kullanılabilir. Atılan mesaj için bir onay mesajı gelecek ve ardından bedava dakikalar kullanılmak üzere başlanacaktır.

FIRSAT yazarak 2222’ye gönderen kullanıcılar turkcell bedava dakikalardan yararlanabileceklerdir.

Turkcell operatör kullanıcıları HEDİYE DK yazacak ve 2222’ye gönderirse 100, 250 ya da 500 dakika gibi dakikalar kazanabilirler. Kazanılan bu dakikalar bir ay boyunca geçerli olacaktır. 30 güm sonunda kullanılmayan ne kadar dakika varsa iptal olur. Bir sonraki kampanyaya devretmesi söz konusu olmaz. Kampanya dahili içerisinde Turkcell kullanıcıları ortalama olarak 1000 ya da 2000 dakika kadar süre kazanabilir. Yalnızca faturalı hatlar tarafından kullanılacak olan bu kampanya her yöne geçerli olmaktadır.

Turkcell Hafta Sonu Bedava Dakika Kampanyası

Turkcell Hafta Sonu Bedava Dakika Kampanyası

Turkcell kullanıcıları için kısa mesaj ile daha farklı bedava dakika kazanma  yöntemleri de yer alıyor. Bunlardan bir tanesi de faturalı hat sahiplerinin kullanabilecek olduğu BOL DK HAFTASONU yazılarak 2222’ye gönderilerek gerçekleştirilir. Ardından telefon içerisinde oluşacak bir kısa mesaj onayı ile 100 ve 250 dakika arasında bir kazanç sağlanacak. Sadece hafta sonu geçerli olan dakikalardır. Pazar gecesi saat on ikiyi gösterdiği an son bulur. Kalan dakikalar olursa bir sonraki hafta sonuna devretmez ve silinir.

Turkcell Salla Kazan Bedava Dakika Kazanma

Dijital operatörüm uygulaması üzerine girdikten sonra buradan salla kazan menüsüne girerek bedava dakika kazanmak mümkün. Uygulamaya girmek için her hatta ait bir şifre vardır ve sadece bununla giriş yapılır. Turkcell bedava dakika her hafta salla kazan ile yenilenebilir.

Turkcell Bedava Dakika 2021

Turkcell kullanıcılarının bedava dakika kazanabilecekleri bir başka yöntem ise yani arama motoru bedava dakika kampanyasıdır.

Yani uygulamasını telefonunuza appstore yada googleplay ile indirerek kurulumunu yapın. Bu işlem ardından 20 kez yani üzerinden arama yapan kullanıcıya Bedava Dakika kazanabilecektir.

Bu kampanyanın dışında telefonunuzun mesaj bölümü üzerinden FIRSAT veya SURPRİZ yazıp 2222’ye sms gönderen kullanıcılar Bedava Dakika kazanmaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Sorgulama Nasıl Yapılır?

Almış olduğunuz internet, dakika yada sms paketlerinizin durumunu ve kalan bakiyesini sorgulamak istiyorsanız. Bakiye sorgulaması için KALAN yaz 2222’ye mesaj göndererek yada *159# numaralarını tuşlayarak güncel bakiye durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika 2021 başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.