Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Turkcell operatör firması yer geçen gün yaptığı hediye ve bedava internet dolu kapmaları ile adından oldukça söz ettirmekle beraber , bedava internet konusunda da kullanıcılarını oldukça tatmin etmektedir. Gsm şirketinin yapmış olduğu en yeni kampanyalardan birisi ise Bastı Kaptı kampanyası olup, Turkcell’li gençler için hayata geçirilmiştir.

GNÇ abonelerinin yararlanabileceği bastı kaptı kampanyası ile gnç aboneleri ücretsiz internet kazanabilecekleri gibi yine başka platformlarda kullanabilecekleri hediye ve indirimler kazanabilmektedir.

Turkcell Bastı Kaptı bedava internet kampanyası 26 yaş altı turkcell gnç aboneleri için hazırlanmış olup, 01 Ocak 2021 tarihine kadar sürecek olan ve hem faturalı gnç aboneleri hem de faturasız gnç abonelerinin yararlanması amaçlanarak faaliyete geçirilmiş güncel bedava internet kampanyalarından birisidir.

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Hediyeleri

Turkcell Bastı Kaptı

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet

Turkcell bastı kaptı kampanyası ile 26 yaş altı gnç kullanıcıları 2 gb hediye internet yanı sıra indirim kodları, hediye çekleri ya da indirimli internet paketleri gibi bir birinden farklı hediyeler kazanmaktadır. Sizler için aşağıda bastı kaptı kampanyası ile neler kazanabileceğinizi paylaştık inceleyerek hemen uygulamayı indirebilirsiniz.

Turkcell Bastı Kamptı Kampanyasından Neler Kazanırım ?
 • 1 Hafta boyunca geçerli olmak üzere 2 GB Turkcell Bedava İnternet
 • 25 TL D&R hediye çeki Kitap alımların da geçerli
 • 200 TL ve üzeri alışverişler için 50 TL indirim kodu turkcell.com.tr‘de geçerli.
 • Faturalı GNÇ müşterilerine 3 gün için 3 GB internet 9 TL
 • Faturası GNÇ müşterilerine 2 gün için 1 GB 3 TL
 • 1 Ay geçerli bedava fizy Premium kodu
 • 25 TL Hepsiburada hediye çeki

Turkcell bastı kaptı ile kazanılabilecek hediyeler yukarıda yazılmış olup, hediye detayları aşağıdaki gibidir.

07 Eylül 2020 tarihinde geçerli olan 2 Gb bedava internet bir hafta geçerli olmakla beraber her pazartesi yenilenen bastı kaptı ile internet kazanma şansınız olabilir.

08 Eylül 2020 tarihinde kampanya ya ek dağıtılan hediye çeki ile ilgili olarak kampanya 1000 kişi ile sınırlı olmakla birlikte 25 TL D&R hediye çeki verilmektedir.

Tam 20.000 GNÇ abonesinin yararlanabileceği bu hediye ise turkcell İndirim kodu olarak verilmiştir. Turkcell pasaj yada turkcell.com.tr üzerinden 200 TL ve üzeri alışveriş yapan gnç aboneleri 50 TL indirim kodu kazanabilmektedir.

Turkcell genç abonelerinin en çok ihtiyacı olan internet kullanımını da yine firma unutmamıştır. 12 ekim 2020 itibari ile kazanacakları turkcell ucuz internet ile Faturalı aboneler 3 gün geçerli interneti 9 TL , Faturasız genç aboneler ise 2 gün geçerli 1 GB interneti 3 TL olarak indirim hakkı kazanmaktadır.

Yine genç abonelerinin en çok kullandığı ve ihtiyaç duyduğu fizy için de hediye dağıtan turkcell firması 2 Kasım 2020 itibari ile bastı kaptı kampanyası ile ve GNÇ boneleri için 1 ay bedava fizy Premium kodu vermektedir. Ücretsiz fizy premium ile bir ay boyunca kısıtlamasız bir şekilde müzik ve videoların keyfini çıkarabilirsiniz.

Turkcell bastı kaptı kampanyası ile kazanabileceğiniz son hediyemiz ise yine hediye çeki olarak hazırlanmıştır.28 Aralık 2020 tarihinde tam 2021 gnç abonesinin yararlanabileceği bu hak ise Hepsiburada da geçerli 25 TL Hediye Çeki kodu olarak verilmektedir.  Tekrar belirtmek gerekir ise turkcell bastı kaptı bedava internet kampanyası 1 Ocak 2021 tarihin de geçerli olmuş bir kampanyadır. Tekrar belirtmek gerekir ise turkcell bastı kaptı bedava internet kampanyası 1 Ocak 2021 tarihin de geçerli olmuş bir kampanyadır.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyası Nasıl Yapılır


Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası Şartları Neler?

Turkcell Bastı Kaptı

Bahsetmiş olduğumuz gibi bastı kaptı kampanyası sadece genç turkcell aboneleri için hazırlanmış ve oldukça bonkör davranılmış bir kampanya diyebiliriz. Bedava internet , Hediye Çeki , İndirim Kodu , Bedava Fizy gibi bir çok hediye ile abonelerini oldukça mutlu etmeyi başarmıştır. Bizler de sürekli araştırmalar yaparak en yeni bedava internet kampanyaları yazmakta ve sizleri bilgilendirmekteyiz.

Turkcell Bastı Kaptı Katılım Şartları Nelerdir ?
 • GNÇ Uygulaması üzerindeki Turkcell Bastı Kaptı hediyelerinden faydalanmak için 26 yaş altında olmalısınız. GNÇ uygulaması üzerinden yapılan tüm teklifler 26 yaş altı hat sahiplerine yöneliktir.
 • GNÇ uygulamasını Android veya iOS işletim sistemi olan bir cihaz üzerinden kullanabilirsiniz. iOS cihazlar için BURADAN, Android cihazlar için BURADAN ilgili linklere ulaşabilirsiniz.
 • Kampanyalardan yararlanabilmek için her pazartesi Bastı Kaptı bölümüne bakmanız gerekir. Kampanya pazartesi sürpriz bir saatte işle konulur, öncesinde bilgi verilmez.
 • Kampanyalardan sadece sayfayı dikkatli takip eden GNÇ üyeleri yararlanabilir.

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.