Turkcell

Turkcell 500 MB Bedava İnternet Paketi

Turkcell 500 MB Bedava İnternet Paketi Turkcell kazandırmaya hız kesmeden devam ediyor. Kazanmayı seven okuyucularımız bu eşsiz fırsatı değerlendirebilir. Turkcell 500 mb bedava internet paketi fırsatından nasıl yararlanabilirsiniz? Tüm detaylarıyla, bu eşsiz yazımızı hazırladık. Eylül itibariyle Turkcell, Bip kazan yarışması düzenlenmeye başladı. Soruyu doğru bildiğiniz anda bedava internet kazanabilir, bu interneti istediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Turkcell 500 MB Bedava İnternet Paketi

Her zaman en avantajı kampanyaları, fırsatları sunmayı başaran; Turkcell abonelerine daima internet paketi hediye eden bu eşsiz GSM firması bip uygulması ile yeni bir döneme imza attı. Hediye Turkcell 500 MB internet kazanma fırsatından yararlanarak artık herhangi bir engel ile karşılaşmadan doyasıya gezinebilirsiniz. Bu harika paketten nasıl yararlanabilirim?

Turkcell 500 MB Bedava İnternet Paketi 1

Bip Kazan Kazan 500 MB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Bip kazan kazan 500MB bedava internet paketinden yararlanmak oldukça basit. İlk olarak yapmanız gereken BİP uygulamasını telefonunuza indirmek. İndirime işlemi ve kurulum tamamlanmasının ardından uygulama ekranına giriş yapın. Oradan “BİP Keşfet” bölümüne gelin. Karşınıza kazan kazan yarışması ekranı çıkacaktır. Soruyu doğru cevaplayarak anında bedava internetinize sahip olabilirsiniz. Ufak bir uyarı geçelim.

Bip Kazan Kazan Neden 4 TL Ücret İstiyor?

BİP uygulamasının ücret istemesindeki en büyük sebep ve neden kazandığınızı ücret karşılığında ikiye katlama fırsatı sunuyor olmasıdır. Şayet herhangi bir şekilde ödeme yapmak istemiyorsanız bu mesajı görmezden gelebilir ve kazandığınız bedava interneti kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Turkcell 500 MB bedava internet paketi umarız sizlere fayda sağlar.

Daha avantajlı bir fırsattan yararlanmaya ne dersiniz? Turkcell bedava internet kampanyaları yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Hızlı Giriş Özelliği Nasıl Kullanılır?

2021 yılın da Hediye internet kazandırmaya devam eden Turkcell farklı kampanya ve seçenekler ile internet vermektedir. Turkcell hızlı giriş aracılığı ile kullanıcılarına 1 günlük geçerli olmak üzere 500 MB bedava internet hediyesi vermektedir. Bunun için yapmanız gerek Turkcell Resmi İnternet sitesini ziyaret ederek Giriş olarak Hızlı Giriş işlemini yapmanız gerekmektedir. Yapılacak işlemler sırasıyla şu şekildedi;

  1. turkcell.com.tr internet sitesine giriş yapınız
  2. İnternet sitesine giriş gerçekleştirdikten sonra sağ üst köşede GİRİŞ sekmesi olacaktır. Oraya geldiğiniz de açılacak sekmeler mevcut bu sekmelerden ilki olan HIZLI GİRİŞ butonuna basınız.
  3. Sonra ki aşama olarak önünüze bazı bilgilerinizi dolduracağınız boş kutucuk çıkacak ve oraya telefon numaranızı yazmanız gerekecektir. Numaranızı yazmanızın ardından tarafınıza gelecek SMS onay şifresini eklemeniz ve hızlı giriş özelliğini tamamlamanız bu işlem için yeterli olacaktır.
  4. Tüm işlemleri hatasız gerçekleştirdikten sonra girişiniz gerçekleşecektir. Bu sürece içerisin de hattınıza otomatik olarak 500 MB Bedava İnternet yüklenecek olup,internet ihtiyacınızı karşılamış olacaksınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu