Turkcell Bedava İnternet

Turkcell 40GB Bedava İnternet Sen Yap Kazandır

Turkcell 40GB Bedava İnternet Sen Yap Kazandır Kampanya 7 Ekim- 17 Kasım tarihleri arasında 6 hafta boyunca geçerli olmakla beraber  bu süre zarfında kampanya koşullarını yerine yerine  getiren tüm TURKCELL müşterileri için toplam 40GB Türkcell Bedava  internet kazanma şansı söz konusu olacaktır.

Turkcell 40GB Bedava İnternet Sen Yap Kazandır

Kampanyadan bireysel, kurumsal, faturalı veya ön ödemeli mobil ses hatlarını kullanan Turkcell kullanıcıları yararlanabilir.

Kampanyaya katılmak isteyen Türkcell aboneleri # sen yap diye kampanya kanalını takip ederek BiP uygulamasına girerek kampanyaya katılabilecekler. Turkcell 40GB Bedava İnternet Sen Yap Kazandır

Kampanya sırasında Turkcell aboneleri için hangi hafta ne yapılacağı ve hangi hediyeler kazanılacağı aşağıda listelenmiştir. Turkcell Operatör Kullanıcıları, kampanyaya katıldıktan sonraki dönemlerde karşılaştıkları koşullara göre haftanın Turkcell ücretsiz internet 2021 kampanyasına katılma hakkına sahip olacaklar.

Katılımcılar ayrıca her başvuru haftası için #senyapdiye kanalı üzerinden verdikleri davet kodlarını kullanarak arkadaşlarına meydan okuyabilecekler. Meydan okuma ve meydan okuma koşullarını karşılama davetini kabul eden arkadaşları sayesinde, haftanın ücretsiz internet hediyesini ikinci kez alma hakkına sahip olacaklar.

Arkadaşının davetini kabul ettikten, kanala gelip davet kodunu girdikten sonra, meydan okuma koşullarını karşılayan katılımcılar, haftanın başvurusunda görevlerini yerine getirdikleri ve ayrıca almayı hak ettikleri için haftanın Turkcell Ücretsiz İnternet hediyesini kazanacaklar.

Başka bir deyişle, meydan okuma koşulları yerine getirildiğinde, hem davet edilen kişi hem de davet edilen ikinci kez haftanın hediyesinden yararlanabilir. Turkcell 40GB Bedava İnternet Sen Yap Kazandır

Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanya Katılım Koşulları Neler?

Turkcell 40GB Bedava İnternet Sen Yap Kazandır

Turkcell 40GB Bedava İnternet Sen Yap Kazandır

Turkcell’den Muhteşem Kampanya! Sen Yap Diye Kazan Kazandır

Katılımcılar her hafta en fazla 10 davet kodu kullanarak arkadaşlarına meydan okuyabilecekler. Bir kullanıcı birçok kişiye meydan okuduğunda ya da  birden fazla kişinin isteğini kabul ettiğinde ve meydan okuma koşullarını karşıladığı takdirde, her arkadaş için ayrı bir hediye alamayacak.

Yarışmayı karşılayan tüm davetliler için sadece bir kez hediye almaya hak kazanacaktır. Hem davetli hem de davetli için, meydan okuma koşullarını sağlayarak kazandıkları hediyeler, koşul karşılandığında otomatik olarak müşterinin hattına yüklenecek ve müşteri mesajla yüklendiği konusunda bilgilendirilecektir. Turkcell 40GB Bedava İnternet Sen Yap Kazandır

Katılımcılar, BiP #senyapdiye kanalındaki davet kodunu kullanarak davetlilerin durumunu takip edebilecekler.

Katılımcılar, haftanın başvuru görevini 24 Kasım 2021’a kadar istedikleri zaman BiP senapdiye kanalından kazandıkları hediyeleri kullanabilirler.

24 Kasım 2021’a kadar müşteri tarafından alınmayan hediyeler devre dışı bırakılır ve bu tarihten sonra alınamaz. Kampanya kapsamında, koşulları karşılayan katılımcılara verilen tüm hediye yardımları 24 saat olup, operatör içi kullanım ve yeni müşteriler için geçerlidir ve bir sonraki döneme devredilemez. Hediye süresi dolan müşterilerin kullanımı kendi tarifelerinden tahsil edilir.

Hediye, müşterinin hattında aktif ve geçerli olduğunda 24 saat içinde paketin sona ermesinde, müşterinin internet kullanımı, ek bir pakete sahip olanlar ve başka bir internet paketi olmayanlar için sahip olduğu paket üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kullanıcılarının hediye kazanabilmesi için kampanyadaki uygulamaların en son sürümlerini Googleplay veya Appstore’dan indirmeleri ve kampanya koşullarını bu güncellenmiş sürümlerle sağlamaları gerekir.

Kampanyanın haftalık bazdaki şartları ve zorlukları ile bu koşulları karşılayan müşteriler tarafından kazanılacak hediyeler aşağıdaki gibidir.

Önce BiP uygulamasında #senyapdiye kanalını takip etmeniz ve ardından aşağıdaki görevleri gerçekleştirmeniz gerekir.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET 

Turkcell Sen Yap Kazandır Bedava İnternet Şartları Ve Aşamaları Nelerdir?

Turkcell 40GB Bedava İnternet Sen Yap Kazandır

1.Hafta : 7 – 13 Ekim  tarihleri ​​arasında BiP uygulamasıyla 25 dakika arama yapan tüm müşteriler, 24 saat boyunca yurt içerisinde geçerli olan; kullanabilecekleri 1GB hediye kazanırlar. Uygulama haftası boyunca görevlerini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını kampanyaya davet etme hakkına da sahip olacaklar. Davet ettikleri arkadaşlar 1 Haziran 2021’dan bu yana ilk kez BiP uygulamasını kullanıyorlarsa, hem davet edilen hem de davet edilen hafta için 2. kez 1GB’lık bir hediye alacaklar.

2.Hafta : 14 – 20 Ekim tarihleri ​​içerisinde Lifebox uygulamasının Photopick özelliğini kullanarak fotoğraflar arasında puan alan turkcell müşterileri, 24 saat boyunca geçerli olan yurt içinde kullanabilecekleri 1 GB bedava internet kazanacaklar. Uygulama haftası boyunca görevlerini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını kampanyaya davet etme hakkına da sahip olacaklar. Alakalı sürede ilgili haftaya davet edilmiş olan kişi, Lifebox uygulamasında herhangi bir profil oluşturmamış ve ilgili zaman içerisinde hesabı oluşturmamışsa, daveti kabul etmiş ve Photopick özelliğini kullanmışsa, hem davetli hem de davetli hafta haftanın hediyesini kazanacaktır.

3.Hafta: 21-27 Ekim tarihleri ​​arasında fizy uygulamasından 25 şarkı dinleyen müşteriler, 24 saat boyunca yurt içinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklar. Uygulama haftası boyunca görevlerini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını kampanyaya davet etme hakkına da sahip olacaklar. Haftada davet edilen arkadaş daha önce fizy uygulamasını hiç kullanmadıysa ve daveti kabul ettiyse ve haftada fizy’den 25 şarkı dinlediyse, hem davetli hem de davet edilen hafta haftanın hediyesini kazanacak.

5.Hafta : 28 Ekim – 3 Kasım tarihleri ​​arasında, akıllı cihazlardan Dergilik isimli uygulamaya giriş yapan ve uygulamada toplamda 25 dakika dergi okuyan tüm Turkcell müşterileri, yurt içinde kullanabilecekleri 1 GB bir hediye internet kazanacaklar. Uygulama haftası boyunca görevlerini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını kampanyaya davet etme hakkına da sahip olacaklar. 01.10.2018 tarihinden bu yana ilk kez Magazine uygulamasını kullanarak haftanın görevini yerine getirmeye davet ettikleri arkadaşlar hem davet edilen hem de davet edilenler ikinci kez hediye kazanma şansına sahip olacaklar.

VODAFONE SEVİYORUM İNTERNETİ BEDAVA İNTERNET

5.Hafta: 4-10 Kasım  arasında BiP uygulaması ile 25 dakika arama yapan müşteriler, 24 saat boyunca yurt içinde kullanabilecekleri 1GB hediye alacaklar. Uygulama haftası boyunca görevlerini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını kampanyaya davet etme hakkına da sahip olacaklar. Davet ettikleri arkadaşlar 1 Haziran 2021’den bu yana ilk kez BiP uygulamasını kullanıyorlarsa, hem davet edilen hem de davet edilen hafta için 2. kez 1GB’lık bir hediye alacaklar.

6.Hafta: 11-17 Kasım  arasında Paycell kartı ile harcayan müşteriler, 24 saat boyunca yurt içinde kullanabilecekleri 15 GB‘lık bir hediye kazanacaklar. Uygulama haftası boyunca görevlerini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını kampanyaya davet etme hakkına da sahip olacaklar. İlgili haftada davet edilen arkadaş hiç Paycell kartı kullanmamış ve davetiyeyi kabul etmiş ve ilgili haftada Paycell Kartı ile harcamışsa, hem davetli hem de davetli hafta haftanın hediyesini kazanacaktır.

Kampanya avantajlarından yararlanmak için kampanyadaki hizmetler kapsamındaki kullanım, ad, soyad ve telefon numarası verileriniz Turkcell Grup Şirketleri tarafından işlenebilir. Kampanyaya arkadaşınızın davetiyesiyle katılırsanız, telefon numaranız ve görevi tamamladığınız bilgileri sizi davet eden kişiler tarafından görüntülenir.

Turkcell 40GB Bedava İnternet Sen Yap Kazandır kampanyası ile ilgili olarak Turkcell kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Turkcell 40GB Bedava İnternet Sen Yap Kazandır başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirsiniz.

kaynak


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.