Bedava İnternet

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020: Turkcell ülkemizin en çok abonesi bulunan operatörü olarak bilinirken, yenilikçi yapısı ve kampanyalarıyla hala aktif olarak kullanılmaya devam ediyor. Kullanıcı sayısına sürekli yenilerini ekleyen Turkcell’in bu denli tutulur olmasının birçok sebebi bulunurken, bunun en önemli sebebini Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020

yılı için de devam etmesi oluşturuyor. Kullanıcılar, numarasını Turkcell’e taşıyanlar ve yeni abone olanlar bu kampanyadan yararlanabiliyor. Ancak bazı Turkcell kullanıcıları 10 GB internet kampanyası gibi birçok kampanyayı bilmiyor. Turkcell’in resmi sitesinde bu kampanyanın tüm detayları açıklanıyor.

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020 Yılında Da Devam Ediyor Mu?

 Kullanıcılar 2019 yılındaki Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020 yılında da devam edecekmi sorusunu soruyor. Bu soruya verilebilecek en doğru ve kısa cevabı ise evet oluşturuyor. Turkcell 2019 yılında da Turkcell 10 GB bedava internet kampanyasını uygulamıştı. Turkcell 2019 yılında uygulamış olduğu bu promosyonu 2020 yılında da faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterileri için uyguluyor. Ayrıca bu promosyon ücretsiz olarak tarifeniz üzerine yükleniyor. Turkcell bu tarz kampanyalarını zaman zaman uyguluyor ve bu uygulama Turkcell’in prestijini artırmasına ve bilinirliğini artırarak ün kazanmasını sağlıyor.

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020 Kampanyasından Kimler Yararlanıyor?

 Ülkemizde Turkcell denildiğinde akla operatörün yaptığı birçok yenilik ve güzel kampanyalar geliyor. Turkcell bu kampanyaları sayesinde hem  abone sayısını artırırken, hem de aktif müşterilerini de elinde tutabiliyor. Bu ayrıcalığına devam ettirmek için ise 10 GB bedava internet kampanyasını tüm müşteri ve yeni üyelerine bedava olarak dağıtmaya devam ediyor.

Turkcell’in bu kampanyasından yararlanmak isteyenlerin, Turkcell sim kartını değiştirmesi, başka bir operatörden hattını Turkcell’e taşıması veya 4.5 G özellikli sim karta geçiş yapması gerekiyor. Bu işlemleri yapan üyelere promosyon kodu veriliyor. Üyeler bu kodu sms ile Turkcell’e gönderdiklerinde 10 GB’lık hediye internet anında hatlarına yükleniyor.

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020 İşlemini Yapmak Kolay Mı?

Turkcell’den yeni sim kart almanız, sim kartınızı 4,5G kapsamına çevirmeniz ya da hattınızı Turkcell’e taşımanız sırasında sizlere promosyon şifresi veriliyor. İster faturalı hat isterseniz faturasız hat alın  Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020 kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Ancak kampanyaya her üye yalnızca bir kez katılabiliyor. Yeni Turkcell hattı aldınız, numaranızı Turkcell’e taşıdınız veya 4.5G kapsama uygulamasına geçtiyseniz bu kampanyadan 1 kereye mahsus olarak yararlanabilirsiniz. Turkcell hattı kullanıyor ve hattınızla birlikte size bir promosyon şifresi verildiyse bu şifreyi 2222’ye mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Hediyesi

10 GB bedava internetin hattınıza yüklenmesi için hattınız üzerinden kısa mesaj bölümüne girmeniz, mesaj kısmına EN HIZLI yazmanız bir boşluk bıraktıktan sonra şifreyi 2222’ye göndermeniz gerekiyor. Bu mesaj için Turkcell kısa mesaj ücreti de talep etmiyor. Bir süre sonra Turkcell bilgilendirme mesajı yolluyor ve bu mesajdan sonra bedava interneti kullanmaya başlıyorsunuz. Turkcell tarafından gönderilen bilgilendirme mesajında 10 GB bedava internet hakkında da bilgiler yer alıyor.

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020 Detayları

 Turkcell tarafından 2019 yılında da sunulan bu kampanyanın süresi 31.12.2020 tarihine kadar uzatıldı. Promosyon hakkından yararlanmak için Turkcell’e kısa mesajla başvuru yapmak gerekiyor. Yurt içi kullanım için geçerli olan bedava internetin 6 ay içinde kullanılması gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Turkcell 40GB Bedava İnternet Sen Yap Kazandır başlıklı makalemizde internet hakkında bilgiler verilmektedir.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019