Turkcell

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Hediyesi Turkcell ülkemizin en çok abonesi bulunan operatörü olarak bilinirken, yenilikçi yapısı ve kampanyalarıyla hala aktif olarak kullanılmaya devam ediyor. Kullanıcı sayısına sürekli yenilerini ekleyen Turkcell’in bu denli tutulur olmasının birçok sebebi bulunurken, bunun en önemli sebebini Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2021 yılı için de devam etmesi oluşturuyor.

Kullanıcılar, numarasını Turkcell’e taşıyanlar ve yeni abone olanlar bu kampanyadan yararlanabiliyor. Ancak bazı Turkcell kullanıcıları 10 GB internet kampanyası gibi birçok kampanyayı bilmiyor. Turkcell’in resmi sitesinde bu kampanyanın tüm detayları açıklanıyor.

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Hediyesi 2021 Yılında Da Devam Ediyor Mu?

 Kullanıcılar 2020 yılındaki Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Hediyesi 2021 yılında da devam edecekmi sorusunu soruyor. Bu soruya verilebilecek en doğru ve kısa cevabı ise evet oluşturuyor. Turkcell 2020 yılında da Turkcell 10 GB bedava internet kampanyasını uygulamıştı.

Turkcell 2020 yılında uygulamış olduğu bu promosyonu 2020 yılında da faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterileri için uyguluyor. Ayrıca bu promosyon ücretsiz olarak tarifeniz üzerine yükleniyor. Turkcell bu tarz kampanyalarını zaman zaman uyguluyor ve bu uygulama Turkcell’in prestijini artırmasına ve bilinirliğini artırarak ün kazanmasını sağlıyor.

TURKCELL BEDAVA İNTERNET VEREN UYGULAMALAR

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2021 Kampanyasından Kimler Yararlanıyor?

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Hediyesi  Ülkemizde Turkcell denildiğinde akla operatörün yaptığı birçok yenilik ve güzel kampanyalar geliyor. Turkcell bu kampanyaları sayesinde hem  abone sayısını artırırken, hem de aktif müşterilerini de elinde tutabiliyor. Bu ayrıcalığına devam ettirmek için ise 10 GB bedava internet kampanyasını tüm müşteri ve yeni üyelerine bedava olarak dağıtmaya devam ediyor.

Turkcell’in bu kampanyasından yararlanmak isteyenlerin, Turkcell sim kartını değiştirmesi, başka bir operatörden hattını Turkcell’e taşıması veya 4.5 G özellikli sim karta geçiş yapması gerekiyor. Bu işlemleri yapan üyelere promosyon kodu veriliyor. Üyeler bu kodu sms ile Turkcell’e gönderdiklerinde 10 GB’lık hediye internet anında hatlarına yükleniyor.

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Hediyesi Detayları Nelerdir?

Turkcell’den yeni sim kart almanız, sim kartınızı 4,5G kapsamına çevirmeniz ya da hattınızı Turkcell’e taşımanız sırasında sizlere promosyon şifresi veriliyor. İster faturalı hat isterseniz faturasız hat alın  Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2021 kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Ancak kampanyaya her üye yalnızca bir kez katılabiliyor. Yeni Turkcell hattı aldınız, numaranızı Turkcell’e taşıdınız veya 4.5G kapsama uygulamasına geçtiyseniz bu kampanyadan 1 kereye mahsus olarak yararlanabilirsiniz. Turkcell hattı kullanıyor ve hattınızla birlikte size bir promosyon şifresi verildiyse bu şifreyi 2222’ye mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Challenge TV Nedir? Bedava İnternet

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Hediyesi

10 GB bedava internetin hattınıza yüklenmesi için hattınız üzerinden kısa mesaj bölümüne girmeniz, mesaj kısmına EN HIZLI yazmanız bir boşluk bıraktıktan sonra şifreyi 2222’ye göndermeniz gerekiyor. Bu mesaj için Turkcell kısa mesaj ücreti de talep etmiyor. Bir süre sonra Turkcell bilgilendirme mesajı yolluyor ve bu mesajdan sonra bedava interneti kullanmaya başlıyorsunuz. Turkcell tarafından gönderilen bilgilendirme mesajında 10 GB bedava internet hakkında da bilgiler yer alıyor.

Turkcell 10 GB Hediye Nasıl Yapılır

Turkcell abonesi olanlara tam 10GB Bedava İnternet dağıtmaktadır. Turkcell operatör firmasına numarasını taşıyan yada yeni hat sahiplerinin yararlanabileceği bu kampanya ile bedava internet kazanılmaktadır.

Yeni hat veya numara taşıma sırasında almış olduğunuz hattınız ve yanında verilen şifrenizi telefonunuzun mesaj bölümü üzerinden ŞİFRE boşluk ENHIZLI yazarak 2222’ye mesaj göndermelerinin ardından kampanyaya katılımınız gerçekleştirilerek bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Promosyon Kodu 

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi 10GB Bedava İnternet kazanmak için promosyon kodu kullanmanız gerekmektedir. Sms olarak göndereceğiniz promosyon kodu turkcell kullanıcılarına yeni hat alımlarında verilmekte olup, alınan promosyon kodunu sms olarak gönderen aboneler ise gönderdikleri mesaj ile birlikte paketlerini aktif ederek 10GB Bedava internet sahibi olabilmektedirler. Göndermeniz gerek mesaj ise şu şekildedir.

Promosyon Kodu boşluk ENHIZLI yazarak 2222‘ye şeklinde mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2021 Detayları

 Turkcell tarafından 2020 yılında da sunulan bu kampanyanın süresi 31.12.2021 tarihine kadar uzatıldı. Promosyon hakkından yararlanmak için Turkcell’e kısa mesajla başvuru yapmak gerekiyor. Yurt içi kullanım için geçerli olan bedava internetin 6 ay içinde kullanılması gerekiyor.

Turkcell 4.5G 10 GB Bedava İnternet Hediyesi başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu