Turkcell Bedava İnternet

Turkcell 24 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 24 GB Bedava İnternet Kampanyası Teknolojinin gelişmesi ve internet ihtiyacının her geçen gün daha da fazla artması ile GSM operatörlerinin aralarında ki rekabet gün geçtikçe artmakta ve her Telekom firması yeni müşteriler kazanmak ve ellerindeki aboneleri kaybetmemek için farklı farklı kampanyalar sunarak kullanıcılarını mutlu etmektedir.

Turkcell 24 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell internet ihtiyacının farkını ve önemini bilmekte ve kullanıcılarına Turkcell Bedava İnternet Kampanyalarını sunmaktadır. Turkcell faturalı veya faturasız hat kullanıcılarına Turkcell 24 GB Bedava İnternet Hediye Kampanyası detayları yazımızda…

Turkcell 24 GB hediye internet kampanyası Turkcell’in kullanıcılarına sunmuş olduğu bu güzel kampanyadan faydalanmak kullanıcılar bu işlem öncesi evinize internet bağlatmamış olmanız gerekmektedir. Eğer Turkcell internet bağlantınız evinizde mevcut ise kullanmış olduğunuz internetiniz için başka kampanya aramanız gerekmektedir. Şayet internetiniz mevcut değil ise 12 ay taahütlü ev internet sözleşmenizi yaparak her ay 2 GB olmak üzere 12 ay boyunca toplam 24 GB Turkcell Bedava İnternet hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell 24 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell 24 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell 24 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 24 GB bedava internet kampanyası Turkcell Fiber Evden cebe internet adı ile duyurulan bu kampanyadan faydalanmak için zaman kaybetmeyin, Evinize internet bağlantı başvurusu yapmanın tam zamanı bunun dışında mevcut internet sağlayıcınızdan memnun değilseniz, başvurunuzu yaparak hem evde hem dışarıda internet keyfinizi bölmeden doya doya harcayın. Başvurunuzu yapmak ve Turkcell Hediye İnternet 2021 Kazanmak için yapmanız gerekenler;

  • Turkcell süper online müşteri hizmetleri ya da yetkili satış noktaları ile iletişime geçin. Onlara bu kampanyadan bahsedin.
  • Kampanya dahilinde bağlatabileceğiniz internet paketleri hakkında sizlere detaylı bilgi sunacaklardır.

Turkcell Fiber Evden Cebe 24 GB Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Turkcell 24 GB Hediye internet kazanmak için bazı koşulları karşılıyor olmanız gerekmektedir. Aşağıda da belirtmiş olduğumuz gibi kampanyaya katılım sağlayan turkcell aboneleri Firber internet tarifesine sahip olmaları ardından mobil cihazlarda kullanılması için 24GB Bedava İnternet sahibi olabilmektedir.

Turkcell 24 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 24 GB Bedava İnternet Kampanyası

  • Bedava internet kampanyasına dahil olan aboneler aylık ve her ay olmak üzere 2 GB olmak üzeri toplamda 24 GB Bedava internet sahibi olmaktadır. 12 ay sözüne 24 GB toplam hediye internet verilir.
  • 24GB Bedava internet kampanyası 15 Ocak ile 31 Mart Tarihleri arasından geçerli olmaktadır.
  • Kampanyaya 12 ay taahhüt veren kullanıcılar yararlanabilmektedir.
  • Fiber internet kurulumu için bir kurulum bedeli alınmamaktadır.
  • Sözleşme sonrası geri teslim edilmesi ile modem temini yapılmakta olup,8 TL modem bedeli alınmaktadır. Modem ücreti kampanya fiyatlarına dahildir.
  • Sözleşme bitmeden taahüttün bozulması durumunda cayma bedeli faturanıza ek talep edilmektedir.

Turkcell Fiber evden cebe kampanyası ile 24 GB bedava internet hediyesi hakkında sorularınız veya kampanya hakkındaki düşüncelerinizle alakalı paylaşımları bizlere aşağıda yer alan yorum kısmından bildirmeyi unutmayın.

Size uygun gelen İnternet paketlerinden birini seçmenizin ardından bu güzel kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları yazılarımızı incelemek için linke tıklayın ? Belki de aradığınız fırsat tam olarak budur. Sizin için seçtiğimiz her eşsiz fırsatı değerlendirin.

Turkcell 24 GB hediye internet kampanyası ile hiç bir zaman internetsiz kalma. Turkcelle Bağlan Hayata


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.