Türk Telekom

Türk Telekom Yeni Yıl 15 GB Bedava internet Paketi

Türk Telekom Yeni Yıl 15 GB Bedava internet Paketi: Türk Telekom denilince birçok kişinin aklında Bedava internet ve bedava paketler geliyor. Bu şekilde düşünmeleri oldukça normal, zira Türk Telekom bedava internet dağıtan GSM operatörlerinin başında yer alıyor. Türk Telekom bedava internet 2020 paketleri kapsamında olan bedava 15 GB paket için aşağıda yer alan adımları uygulayabilirsiniz. Hazırsanız, başlayalım…

Türk Telekom Bedava İnternet – Bol GB Nasıl Yapılır?

Türk Telekom, neredeyse her yıl kullanıcılarına bedava internet dağıtmaktadır. Bu yıl müşterilerine vereceği internet paketi 15 GB fakat bununla da sınırlı kalmıyor, ek sil süpür hakkı da veriliyor.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır ? başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Türk Telekom bedava 15 GB internet paketine sahip olabilmek için öncelikle hattınıza 15 TL yükleyin ve ardından “EKSTRA 5GB” mesajını yazarak 5555 numarasına gönderin. Bu işlemin ardından otomatik olarak 5 GB internet alıyorsunuz ve bunun ile birlikte hattınıza 15 GB bedava internet yüklenmektedir. Bu kampanya, Türk Telekom tarafından yalnızca 3 ay sağlanmaktadır. Sonraki zamanlarda 15 Gb internet hattınıza tanımlanmayacaktır.

Türk Telekom 15 GB Bedava internet Detayları Nelerdir?

Diğer Bedava internet Paketleri

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Eğer Türk Telekomdan 15 GB bedava internet paketi almayı düşünüyorsanız; aşağıdaki detaylara mutlaka göz atmanız gerekiyor;

  • Bu paketten BİMCELL, Pttcell tarifeleri ve kullanıcıları yararlanabilirler.
  • Paketi satın almak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını’da kullanabilirsiniz.
  • Bu kampanyaya sahip olabilmek için  için 12 ay kampanyada kalma taahhütü vermek zorundasınız.
  • Sim kartınız 4.5G uyumlu olmalıdır.
  • Her ay otomatik olarak 15 TL karşılığında paket yenilemesi gerçekleşir.
  • 15 GB bedava internet hediyesi, yalnızca ilk 3 ay için geçerlidir.
  • Kullanıcı iptal etmediği sürece paket otomatik olarak yenilenmektedir.
  • Paket herhangi bir başka kişiye devredilemez veya transferi yapılamaz.

Türk Telekom Yeni Yıl 15 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Yeni Yıl 15 GB Bedava internet paketini iptal etmek isteyen aboneler bunun için Türk Telekom müşteri hizmetlerini aramaları yeterli olacaktır.

Bunun yanı sıra mobil uygulama üzerinden yer alan aboneliklerim ve paketlerim bölümünden de 15 GB internet paketini oldukça kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz.

İnternet sitemizden yalnızca Türk Telekom bedava internet değil, aynı zamanda Turkcell ve Vodafone için de bedava internet paketlerine erişebilirsiniz. Eğer konu ile ilgili bir sorun meydana geldiyse; yorum bölümünden bizlere belirtebilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Yıl 15 GB Bedava internet Paketi yazımızla ilgili görüş öneri ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu