Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası tarafından müşterilerine sunulan kampanyalardan bir tanesi sil süpür birçok farklı avantajı ile yerini alıyor. Hediye yağdıran kampanyadan yalnızca faturasız hatlar değil, aynı zamanda faturalı hatlar da yararlanabiliyor.

Turk Telekom Sil Süpür Kampanyası

İnternet Hediye kazanmak için;

  • Hala üye olmayan kullanıcıların SELFY yazarak 4545 e göndermesi ve hemen üye olması gerekir.
  • Eğer çoktan SELFY tarifesine geçildiyse Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını cihazlara indirmek gerekir.
  • Uygulama üzerinden giriş yapmak ve ardından Sil Süpür oyunu oynamak gerekir. Oyun sırasında kazanılacak olan hediyeleri artık silip süpürmeye başlamak bir hayli kolay olacak.

Bal Paketlere Özel Verilen Sil Süpür Kampanyası

Bal Paketlere Özel Verilen Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Türk Telekom kullanıcıları arasında Bal Paketler için de Sil Süpür uygulaması üzerinden birçok farklı hediye geliyor. Bunun için App Store ya da Google Play ile işlemler için uygulama indirmek yeterli olacak. Türk Telekom Mağazaları ya da Online İşlemler için yer alan uygulama üzerinden bal paketler satın almak gerekir. Bunun ardından Sil Süpür uygulaması ile 5 GB varana kadar internet kazanma fırsatı sunuyor. Kazanılacak tarife tam 7 gün boyunca geçerli olacak. Bir hafta içerisinde bitirilmeyen paketler bir sonraki günlere devretmeyecek ve paket sıfırlanacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ile Uygulama kullanan bazı müşteriler için Çarşamba günleri hediye yağmuru verirken bazı müşteriler için de bu işlemleri cuma günleri sunuyor. Bal paket satın almayı gerçekleştiren müşterilerin ilk ya da ikinci günleri içerisinde Sil Süpür üzerinden hediye kazanma fırsatları sunulacak.

TÜRK TELEKOM 30 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Kampanya için bir kayıt işlemli de gerekmiyor. Sadece bal paket satın alma işlemlerinin ardından Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması içerisine girmek ve Sil Süpür oyununa başlamak gerekir. Bunun ardından Türk Telekom Mağazaları içerisinden kullanıcıların Bal 4 GB, Bal 8, Bal 12, Bal 16 ya da Bal 20 satın almaları gerekir.

Bu paketleri alan müşteriler için geçerli olacak bir kampanyadır. En ufak bir ücret gerekmez ve kazanmanın ardından direk hatlarda tanımlanacaktır. O halde sizler de çok geç kalmadan Bal paketlerinden bir tanesini alın ve mobil uygulamalar içerisinde yer alarak kazanmaya başlayın.

Sil Süpür Efsane Tarifeleri İle 10 Gb Bedava İnternet

Türk Telekom sil süpür 10 gb bedava internet ile kullanıcılarını internetsiz bırakmıyor. Türk telekom Efsane 8 , Efsane 12 ve Prime Efsane tarifelerine katılan kullanıcılarına bedava internet kazandırmaya ilk günden başlıyor. Efsane tarifelerine geçen aboneler her hafta sil süpür ile hediye internet kazanarak aylık toplamda 10 gb bedava internet kazanıyor.

Sil Süpür 10 Gb Bedava İnternet Nasıl Kazanılır? Detayları

Türk telekom 10 gb bedava internet kazanabilmek için öncelikli sizler için sunulan efsane paketlerden bir tanesini seçerek abone olmanız gerekmektedir. Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra her hafta çarşamba günü bazı kullanıcılar için cuma günü olmak üzere bedava internet hediyeleri yenilenmektedir. Bu işlem için sizlerden bir onay yapılması istenmemektedir.

Türk Telekom Sil Süpür uygulaması ile haftalık kazandığınız internet hediyesini takip edebilirsiniz. Bu yeni kampanya olan sil süpür 10 gb bedava internet süresi yıl sonuna kadar sürmekte olup her ay otomatik yenilenmektedir. Aylık kazanabileceğiniz bedava internet miktarı 10 gb bedava internet olarak sizlere sunulmaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Hediyeleri Nelerdir?

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Türk telekom abonelerinin sil süpür ile birden çok kampanya ve buna eş değer birden çok bedava internet kazanma şansı bulunmaktadır. Türk Telekom abonelerinin bedava internet kazanabilmeleri için sil süpür uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Sil süpür ile kazanabileceğiniz bedava internet miktarları aşağıda sizler için paylaşılmıştır.

Türk Telekom Sil Süpür Hediyeleri;

  • 1 Hafta Geçerli 30GB Bedava İnternet
  • 1 Hafta Geçerli 10GB Bedava İnternet
  • 1 Hafta Geçerli 5GB Bedava İnternet
  • 1 Hafta Geçerli 2GB Bedava İnternet
  • 1 Gün  Geçerli 5GB Bedava İntenret
  • 1 Ay Geçerli Muud Primeum Üyeliği

Yukarı da bahsetmiş olduğumuz gibi türk telekom sil süpür uygulaması ile bir çok hediye ile fark farklı oranlarla Bedava İnternet kazanabilmektesiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.