Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası tarafından müşterilerine sunulan kampanyalardan bir tanesi sil süpür birçok farklı avantajı ile yerini alıyor. Hediye yağdıran kampanyadan yalnızca faturasız hatlar değil, aynı zamanda faturalı hatlar da yararlanabiliyor.

Turk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Hediye kazanmak için;

  • Hala üye olmayan kullanıcıların SELFY yazarak 4545 e göndermesi ve hemen üye olması gerekir.
  • Eğer çoktan SELFY tarifesine geçildiyse Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını cihazlara indirmek gerekir.
  • Uygulama üzerinden giriş yapmak ve ardından Sil Süpür oyunu oynamak gerekir. Oyun sırasında kazanılacak olan hediyeleri artık silip süpürmeye başlamak bir hayli kolay olacak.

Bal Paketlere Özel Verilen Sil Süpür Kampanyası

Bal Paketlere Özel Verilen Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom kullanıcıları arasında Bal Paketler için de Sil Süpür uygulaması üzerinden birçok farklı hediye geliyor. Bunun için App Store ya da Google Play ile işlemler için uygulama indirmek yeterli olacak. Türk Telekom Mağazaları ya da Online İşlemler için yer alan uygulama üzerinden bal paketler satın almak gerekir. Bunun ardından Sil Süpür uygulaması ile 5 GB varana kadar internet kazanma fırsatı sunuyor. Kazanılacak tarife tam 7 gün boyunca geçerli olacak. Bir hafta içerisinde bitirilmeyen paketler bir sonraki günlere devretmeyecek ve paket sıfırlanacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ile Uygulama kullanan bazı müşteriler için Çarşamba günleri hediye yağmuru verirken bazı müşteriler için de bu işlemleri cuma günleri sunuyor. Bal paket satın almayı gerçekleştiren müşterilerin ilk ya da ikinci günleri içerisinde Sil Süpür üzerinden hediye kazanma fırsatları sunulacak.

TÜRK TELEKOM 30 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Kampanya için bir kayıt işlemli de gerekmiyor. Sadece bal paket satın alma işlemlerinin ardından Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması içerisine girmek ve Sil Süpür oyununa başlamak gerekir. Bunun ardından Türk Telekom Mağazaları içerisinden kullanıcıların Bal 4 GB, Bal 8, Bal 12, Bal 16 ya da Bal 20 satın almaları gerekir. Bu paketleri alan müşteriler için geçerli olacak bir kampanyadır. En ufak bir ücret gerekmez ve kazanmanın ardından direk hatlarda tanımlanacaktır. O halde sizler de çok geç kalmadan Bal paketlerinden bir tanesini alın ve mobil uygulamalar içerisinde yer alarak kazanmaya başlayın.

 

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet Kampanyası başlıklı makalemizde turk telekom 30 gb bedava internet hakkında bilgiler verilmektedir.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019