Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Selfy bedava internet kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Türk Telekom’un gençlik dünyasına sunduğu Selfy platformu şimdi “selfy internet kazanma”  fırsatı ile gençlere ayrıcalıklar tanıyor. Selfy internet ile doyasıya interneti kullanacak ve sanal alemin tadını çıkaracaksınız.

Teknolojinin gelişimi ile birlikte artık sınırlar tamamen kalktı. Sınırlar kalkınca da yanı başımızda bulunmayan birçok insana ekrandan dahi olsa kavuşmak mümkün oldu. Ancak bütün bu olup bitenler internetin kullanımıyla olanaklı hale geliyor. İnternet demişken de ona en çok ihtiyaç duyan yaş grubu kuşkusuz gençler oluyor.

Günümüzde birçok şirket gençlere yönelik olarak sunmuş oldukları fırsatlarla biliniyor. Türk Telekom’un gençler için hazırladığı platform olan Selfy’de bunlardan biri. Gelin şimdi hep birlikte selfy bedava internet ile nasıl kazançlı çıkacağınıza bir göz atalım.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma 2020

Selfy Bedava İnternet Nedir?

Turk-Telekom-Selfy-Bedava-internet

Selfy aslında 7-25 yaş arası gençler için hazırlanmış bir platform. Gençlerin dünyasını az çok bilirsiniz. Yaşantının belki de en sosyal geçen zaman dilimi. Bir taraftan eğitim hayatı, bir taraftan da arkadaşlıklar derken teknolojinin artık hemen her şeyi mümkün kıldığı bu çağda gençlerin en çok ihtiyaç duyduğu şey kuşkusuz iletişim. İletişim de haliyle internetsiz olmuyor artık. Çarşıda, pazarda, markette kısacası hayatın her alanı internetle kuşatıldı. Kuşatıldı derken bir hapsedilmekten bahsetmiyoruz elbette.  Aslında bir özgürlük alanı.

İşte Selfy isimli platformun hedef kitlesi gençler olduğu için çoğu zaman onları yalnız bırakmayan kampanyalar düzenliyor. Selfy bedava internet kazanma bu kampanyanın bir parçası durumunda. Düzenlemiş olduğu kampanyalarla dikkat çeken Selfy bir taraftan tarifelerindeki uygun fiyatları ile dikkatleri üzerine çekerken aynı zamanda kota sorununu da çözmüş oluyor.

Çoğu kez özgürlük hissi veren internet özellikle genç kuşakta vazgeçilmez olduğu için şimdi bir çok firma çeşitli kampanyalar ile gençleri kendilerine çekmeye çalışıyor. Selfy de düzenlemiş olduğu Selfy internet kazanma fırsatı ile gençleri bir epey bir memnun ediyor. Peki nasıl internet kazanma fırsatı ele edeceksiniz. Gelin hep birlikte bu konuyu bir öğrenelim.

Selfy Bedava İnternet Kazanma Hangi Yolla Mümkün?

Türk-Telekom-Selfy-1-GB-internet

Selfy internet kazanma fırsatını değerlendirebilmeniz için telefonunuzdan SMS ile 4545’e mesaj atmanız gerekiyor. Tabi bunu yapmadan önce hattınıza 30 TL veya daha yukarıda bir rakamı yüklemeniz gerekiyor.

Selfy internet kazanma kampanyasından 1 ay içerisinde sadece bir kere yararlanılıyor. SMS attıktan ve ilgili yüklemeyi hattına yaptıktan sonra 1 GB hediye internet ile keyifli bir kullanım seni bekliyor.

Selfy internet bu kampanyayı öyle kısa süreliğine de yapmamış. Yıl Sonuna kadar geçerli bir kampanya bu.

Gençleri Hediyeye Boğan Sil Süpür Kampanyası

turk-telekom-bedava-internet

 

Selfy internet kazanma sadece bununla da sınırlı değil. Bir de sil süpür kampanyası var. Selfy’li gençler online işlemler uygulamasına girerek hediyeleri topluyorlar. Kişiye özel birçok sürpriz hediye bulabilmek mümkün. Cepten internet, sınırsız konuşma Premium üyelikler ve daha nice yeni sürprizlerle dolu hediyeler. Yapman gereken ise sadece online uygulama alanına girmek.

Selfy internet hediyelerini öylesine geniş tuttu ki günlük 5 GB’a kadar internet kazanabilmeniz mümkün.

Bu kampanyaların sadece faturasız hatlara yönelik olmadığını da vurgulayalım. Faturalı hat sahibi gençler de bu selfy internet kazanma kampanyasından yararlanabiliyorlar.

Son olarak eğer bu kampanyalardan bir sonraki aylar için de yararlanmak isterseniz bu durumda her ay hattınıza en az 30 TL yüklemeniz gerektiğini unutmayın. Telefonlarımız artık akıllı oluğu için yükleme yapar yapmaz hemen kampanya yenilenmektedir. Hadi bakalım gençler! Daha ne duruyorsunuz. Hemen akıllı mı akıllı telefonunuzu yanınıza alın ve Selfy platformuna katılıp ücretsiz internet fırsatlardan yararlanın.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet başlıklı yazımız ile sizlerde düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.