Bedava İnternet

Turk Telekom Selfy Bedava İnternet Kazanma

Turk Telekom Selfy Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom Selfy 1GB Hediye İnternet

Türk Telekom ülkemizin sayılı büyük GSM şirketlerinden biri olarak Selfy kullanıcılarına özel 1 GB hediye internet kampanyasıyla birlikte Türk Telekom kullanıcılarını sevindiriyor. Hediye vermekten çekinmeyen ve bu konuda fazlasıyla bonkör olan Türk Telekom yine sevindiriyor.  1GB interneti nasıl alabilirsiniz, şartları nelerdir öğrenmek için aşağıdaki yazımızı okuyunuz. Selfy’den hediye 1GB kampanyasından faydalanabilmek için hattına tek seferde 30 TL ve üzeri para yükleyen Selfy’liler 1GB ücretsiz internet kazanma şansını yakalıyor!

Türk Telekom Dopdolu 1GB

Kampanyadan faturasız Dopdolu 1GB , Dopdolu 2GB, Dopdolu 3GB paketleri hatlarında aktif olarak tanımlı olan Türk Telekom Selfy’liler faydalanabilir. Kampanyaya katılabilmek için yapmanız gereken şey DOPDOLU HEDİYE yazıp 4545’e ücretsiz sms göndermenizdir.

Selfy Ücretsiz İnternet

SMS kullanmayı tercih etmiyorum, ya da sevmiyorum diyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak da kampanyaya dahil olabilme imkanını sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri için Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 444 ile başlayan aramalar, tarifenizin standart Ev/İş yönü arama fiyatına göre ücretlendiriliyor, Yurtiçinde faturasız Türk Telekom mobil hatları tarafından yapılan 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları ilk 25 saniye ücretsiz, aramanın takip eden ilk dakikada sonlandırılması halinde 60 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde ise görüşme başına 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.  Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya kapsamındaki hediyelerin hattınıza tanımlanması için aşağıdaki şartlardan birini sağlamak yeterli olacaktır: SMS göndermeden önceki son 48 saat içerisinde tek seferde 30TL veya üzeri TL yüklemiş olmak, SMS gönderdikten sonraki 30 gün içerisinde en az 30TL veya üzeri TL yüklemek.

Kampanya dönemi boyunca her ay yapacağınız ve tek seferde yapacağınız 30TL ve üzeri yüklemelerle ilgili faydalar sms ile başvuru gerektirmeden hattınıza otomatik olarak tanımlanır.

Kampanyayı iptal etmek isterseniz IPTAL DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanya kaydını iptal etmeniz halinde mevcut haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsiniz, yeniden 30 TL veya üzeri TL yüklemesi yapmanız durumunda ise haklarınız yenilenmez.  Kampanyanızda kalan haklarınızı öğrenmek için de KALAN DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e gönderebilirsiniz, kalan haklarınız size gönderilecektir.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom 29 Ekim Bedava İnternet başlıklı makalemizde internet hakkında bilgiler verilmektedir.


ETİKETLER:

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019