Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan Ramazan İçin Sevindiren Kampanya;Türkiye’nin güçlü mobil operatörlerinden biri olan Türk Telekom, özel günlerde Türk Telekom bedava internet kampanyalarını sürdürmeye devam ediyor. Ramazanın gelmesiyle birlikte, kullanıcılarına bedava internet kampanyası düzenleyen Türk Telekom, milyonlarca abonesinin yüzünü güldürmeyi başardı.

Ramazan ayı boyunca kullanıcılarının internetsiz kalmasının önüne geçen Türk Telekom, “Türk Telekom Ramazan  Kampanyası” ile ister faturalı ister faturasız hatta sahip olsun, tüm kullanıcılar kampanya kapsamında 1 GB bedava internet kazanma şansı sunmaktadır. Üstelik tüm ramazan ayı yani 30 gün boyunca internet paketi geçerli olacağından, internetinizi rahat rahat kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası İle 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom’un bedava internet paketlerinin talebini yapabilmek için, diğer kampanyalarda olduğu gibi telefonunuza Türk Telekom’un “online işlemler” uygulamasını yüklemeli ya da web sitesindeki “Online İşlemler” sayfasından başvuruyu gerçekleştirmelisiniz.

 

Bedava internet paketi alabilmek için;

 • ‘’Online İşlemler’’ uygulaması indirilmeli ya da web sitesinden “Online İşlemler” sayfasına giriş yapılmalıdır.
 • Uygulamaya girildiğinde, “Ramazan Kampanyası”na katıl butonuna tıklanmalıdır.
 • Bu butona tıklanmasıyla birlikte, 1 GB bedava internet için talebiniz alınmış olacaktır.
 • Alınan talebinize cevap geldiğinde ve onaylandığında, 1 GB bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Bu kampanyaya BİMcell, POCELL, Teknosacell, Vestelcell ve Pttcell gibi bireysel tarifeleri ne mobil uygulamadaki ne de web sitesindeki “Online İşlemler”den başvuru yapamamaktadır.
 • Bu bireysel tarifelerde yer alan aboneler ise, HEDIYE1GB yazıp 5555’e SMS göndermelidir. Bu sayede kampanyaya katılım talebi alınmış olacaktır.
 • Kampanyaya katılıp avantaj paketine sahip olabilmek için, katılım 24 Nisan – 23 Mayıs 2020 tarihleri arasında olmalıdır.
 • Kampanyaya katılım sadece tek sefer için yapılabilmektedir.
 • Kampanya hakkındaki merak ettiklerinizi Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’nden öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası

Bedava internet paketini aldıktan sonra kontrol etmek için;

Türk Telekom Ramazan Kampanyası kapsamında 1 GB bedava internet kampanyasına katılanlar internet paketi için talep gönderdiklerinde, kalan internetlerini kontrollerini sağlayabilirler. Bunun için kullanıcılar;

 • Sorgulama için ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını kullanabilir. İnternet paketinizin miktarını görebilmek için uygulamada “kalan kullanımlar” bölümünden yararlanabilir.
 • Veya faturalı aboneler KALAN ya da INTERNET yazıp 5555‘e SMS gönderebilirler.
 • Veyahut faturasız aboneler KALAN HEDIYE 1 GB yazıp 5555′e SMS gönderebilirler.
 • Eğer ki kampanya kapsamında sunulan 1 GB bedava internet biterse ve hattın başka internet paket bulunuyorsa, o paketten internet kullanımına devam edilir. Ancak, başka internet paketi ya da tanımlı başka bir tarife yoksa, mevcut tarifenin internet aşım kuralları geçerlidir.

Bedava internet paketini aldıktan sonra iptal etmek için;

Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet Kampanyası çerçevesinde, bedava olarak sunulan 1 GB internet bulunmaktadır. Ancak,

 • Kampanya sadece Ramazan ayı boyunca olan süreyi kapsamakta ve Ramazan ayı bitiminde sistem tarafından otomatik olarak sona ermektedir.
 • Eğer ki, kampanya süresi içerisinde sunulan internetin tamamı kullanılamazsa, kampanya süresi bittiğinde silinir ve sonraki döneme devredilemez.
 • Eğer ki kampanya sürecinde hat iptali yapan kullanıcılar olursa ya da hat diğer operatörlere taşınırsa, kampanya durdurulur ve kullanıcılar kampanyadan yararlanmaya devam edemezler.
 • Eğer ki faturalı hattı olan bir müşteri faturasız hatta geçiş işlemi yaparsa, veyahut tam tersi şekilde faturasız hattı olan bir müşteri faturalı hatta geçiş işlemi yaparsa, kampanya mevcut hatta tanımlı olduğu için internet hakkı son bulur. Ancak, kampanya koşulları sağlanıyorsa, ister faturalı hattan faturasıza ister faturasız hattan faturalı hatta geçiş olsun, tekrardan kampanyadan faydalanılabilmektedir.

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.