Türk Telekom

Turk Telekom İnternet Kampanyaları Detayları

Turk Telekom İnternet Kampanyaları Detayları: Birbiri ardına düzenlediği kampanyalarla bedava internet paketleri dağıtan Türk Telekom, gerek mobil gerek ev interneti kullananlara yönelik indirimli abonelik avantajlarıyla dikkat çekmektedir.

Faturalı veya faturasız cep telefonu kullanıcılarına yönelik düzenlenen kampanyalara katılım sağlayan kullanıcılar diledikleri gibi mesajlaşıp konuşabilmenin yanı sıra, müzik klipleri ve videolar izleyerek keyifli zamanlar geçirebilmektedir. Evde internet müşterilerine de özel kampanyalar vasıtasıyla önemli ayrıcalıklar sunan Türk Telekom, verilen taahhüt süreleri kapsamında büyük indirimler sunmaktadır.

Yüksek Hıza Hoş geldin Kampanyası

Daha önce Türk Telekom abonesi olup taahhütlerini online işlemler uygulaması üzerinden yenileyen müşterilere yönelik bir kampanyadır. İlk 2 ayı ücretsiz olarak kullanıma olanak sağlayan Yüksek hıza hoş geldin kampanyası, limitsiz paketler ile 26 ay boyunca Türk Telekom’da kalma sözü veren her aboneye açıktır. Bu kampanyaya katılarak aboneliklerini yenileyen müşteriler Turk Telekom İnternet Kampanyaları Detayları yazımızın detayları;

  • Binlerce noktada Wi-Fi kullanımı
  • Muud müzik uygulamasıyla doyasıya müzik dinleme
  • Cafee Anti virüs uygulaması gibi avantajlardan da yararlanmaktadır.

Çifte Bayram Kampanyası

Türk Telekom müşterilerine özel olarak hazırlanan bu kampanyaya katılım sağlayanlar internetle birlikte IPTV keyfini de doyasıya yaşayabilmektedir. Kampanyaya katılmak için yapılması gereken tel şey, 24 ay süreyle Türk Telekom’da kalma sözünün verilmesidir. Farklı paket seçenekleriyle sunulan hizmet 86,90 TL’ den başlayıp 139,90’TL’ye varan fiyatlarla sunulmaktadır.

TURK TELEKOM BEDAVA İNTERNET 2023

Doya Doya İnternet Kampanyası

Turk Telekom İnternet Kampanyaları Detayları içeriğiniz bir diğer konusun Doya Doya İnternet Kampanyası İnternetin hızı hiç düşmeden kullanmak istiyorum diyorsanız bu kampanya tam size göre.  İnternet keyfini doya doya yaşamak isteyen abonelere yönelik olarak düzenlenen bu kampanyaya katılım şartı ise, 24 ay süreyle Türk Telekom’da kalmak. Ayda 69,90 TL’den, 117,90 TL’ye varan fiyatlarla kullanıcılara sunulan bu kampanya binlerce noktada Wi-fi kullanımını da olanaklı kılıyor.

Evde Sınırsız İnternet Kampanyası

Türk Telekom evlerinde interneti sınırsız olarak kullanmak isteyen abonelerine yönelik olarak düzenlediği bu kampanya ile 24 ay boyunca taahhüt veren herkese ilk 12 ay 57,90 TL’den hizmet sunuyor.

Yıkılan İnternet Kampanyası

Adından da anlaşılacağı üzere Türk Telekom’un abonelerine yönelik olarak düzenlediği bu kampanya gerçekten de yıkılıyor. İnternet kullanımını sınırsız ve güvenli bir şekilde doyasıya yaşamak isteyen katılımcılar 24 ay Türk Telekom’da kalma sözü verdikleri takdirde kampanyadan yararlanabiliyor. Ayrıca kampanyaya katılan müşterilerine 24 ay boyunca McCafee virüs koruma programı ve muud Premium hediye olarak veriliyor.

Keyifli İnternet Kampanyası

İnternet hızında hiç düşme yaşanmadan kullanabilme olanağı sağlayan kampanyadan, 24 ay süreyle Türk Telekom’da kalmayı taahhüt eden herkes yararlanabiliyor. Kampanya içeriğinde farklı paket seçenekleri sunan Türk Telekom hizmeti 74,90 TL den başlayan fiyatlarla başlatıyor. Kampanyaya özel ücretsiz servisler arasında binlerce noktada Wi-fi kullanım imkânı ve Muud ile doyasıya müzik olanağı da bulunuyor.

3 Ay % 50 İndirim Kampanyası

Evde internet müşterilerine özel olarak düzenlenmiş bulunan bu kampanyadan 24 ay boyunca Türk Telekom’da kalmaz sözü veren herkes yararlanabiliyor. Kampanya, ilk 3 ay kampanyalı fiyatlar üzerinden %50 indirim sunarken, geriye kalan 24 ay boyunca limitsiz paketleri aylık 74,90 TL’den başlayan fiyatlarla müşteri kullanımına sunuyor. Kampanyaya özel ücretsiz servisler arasında binlerce noktadan Wi-Fi erişimi, muud ile doyasıya müzik ve McCafee Total Protection ile virüsten korunma hizmeti de bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu