Türk Telekom Bedava İnternet

Turk Telekom Cumadan Pazara Bedava İnternet

Turk Telekom Cumadan Pazara Bedava İnternet Türk Telekom ile hafta sonu süresince Cuma ve Pazar günleri arasında ek paketi kullanarak bir ay boyunca sınırsız internet kullanım hakkında sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom resmi internet sitesinden kampanyanın detaylarına bakabileceğiniz gibi Türk Telekom bedava internet kampanyalarından da aynı şekilde yararlanmak her daim avantaj olacaktır.

Faturalı özel sektör çalışanı paketinde bulunanların tercih edebileceği bu paket ile birlikte fatura dönemi devam ederken Cuma günü saat altıdan başlamak üzere Pazar günü gece on ikiye kadar geçerli Sınırsız 1 GB bedava cepten internet paketi sunulmaktadır. Gerekli koşullara uyum sağlamayan ve faturasız olan aboneler ise başka kampanyadan yararlanabilirler.

Turk Telekom Cumadan Pazara Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet sayfasında yer alan bilgilerden hediyelerini alabilirler. Paket dahilinde  kullanım hakkı olarak 1 GB internet tanımlanan bu tarifede aynı zamanda hattınızda tanımlı olarak başka internet paketi bulunmamaktadır.

Turk Telekom Cumadan Pazara Bedava İnternet 1

Cumadan Pazara Sınırsız İnternet Paketi

İnternet harcamalarınızın rahatlıkla gerçekleştirileceği bu paket ile birlikte hattınızda tanımlı başka bir internet paketi bulunmaması halinde hiçbir şekilde fazladan ücret ödemeden paketin geçerli olduğu günlerde 96 Kbps hız ile sürdürecektir. Sizler de bu internet hızı kullanımınızı eski haline getirmek istiyorsanız o zaman farklı bir internet paketi almanız gerekebilir.

Paketiniz fatura kesiminden itibaren Türk Telekom bedava internet ile birlikte yenilendiği zaman internet erişiminiz de aynı şekilde hızlanmış olacaktır. Farklı farklı kampanya ve paketler ile birlikte abonelerine her daim en uygun hizmeti vermeyi kendine hedef koyan Türk Telekom farklı kampanyalar ve avantajlar ile birlikte siz abonelere en uygun hizmetleri de sunmayı hedeflemektedir. Siz değerli takipçilerimiz de buradaki en uygun ücretler ile birlikte en ideal hizmetleri de rahatlıkla alarak operatörünüzün sizlere sunduğu hizmetleri memnuniyetle kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları İçin Tıklayın

Turk Telekom Cumadan Pazara Bedava İnternet konulu yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizler ile paylaşabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.