Türk Telekom

Turk Telekom Bedava Whatshapp

Turk Telekom Bedava Whatshapp Türk Telekom’un abonelerine özel ücretsiz Whatsapp paketlerinden ve 1 yıllık ücret ödemeden Whatsapp kullanım ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Ücretsiz Whatsapp kampanyasının en avantajlı tarafı, telefonunuzda internet olmasa bile erişebilmenize olanak sağlamasıdır.

Turk Telekom Bedava Whatshapp

Turk Telekom Bedava Whatshapp

Ancak bu avantajlı paketlerden faydalanabilmenin tek yolu, Türk Telekom’un kurumsal hatta sahip kullanıcısı olmak. Eğer Türk Telekom’un kurumsal hattı müşterisiyseniz, Ücretsiz Whatsapp promosyonlarından faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom’un kurumsal hat sahipleri, “UCRETSİZ” yazarak “5555” numaralı telefona SMS göndererek Ücretsiz Whatsapp uygulamalarını kullanmaya başlayabilir. Ne yazık ki bireysel Türk Telekom aboneleri bu kampanya dışında tutulmaktadır. Bireysel hat sahipleri Türk Telekom’un diğer kampanyalarından yararlanarak ücretsiz Whatsapp kullanabilirler.

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI

Türk Telekomdan Selfy ile Ücretsiz Whatsapp

Türk Telekomdan Selfy ile Ücretsiz Whatsapp

Türk Telekom üyelerine özel Selfy uygulamaları üzerinden ücretsiz Whatsapp kampanyalarına katılabilir. Selfy üyelerine özel ücretsiz Whatsapp kampanyasına katılmak için 4545’e SMS gönderebilir ve hattınıza ücretsiz Whatsapp kampanyasını tanımlayabilirsiniz.

Turk Telekom Bedava Whatshapp Türk Telekom Selfy sayesinde de bedava WhatsApp yapabilirsiniz, katılım sağlayarak buna sahip olmak için hemen sizde ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e SMS göndermeniz durumunda hattınıza anında bedava WhatsApp paketinin tanımlanmasını gerçekleşecektir. Türk Telekom’un sunmuş olduğu pek çok yeni kampanya ile siz de hiçbir ücret ödemeden bedava internet paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom abonelerinin en çok tercih ettiği internet kazanma yöntemlerinden birisi, abonelere özel sunulan Sil-Süpür uygulaması. Sil-Süpür uygulaması sayesinde, kullanıcılar sadece internet değil, ücretsiz Whatsapp’da kazanabilmekte. Uygulamanın en avantajlı yanı, internet paketinizi harcamadan Whatsapp’da mesajlaşabilmeniz. Türk Telekom’un üyelerine özel avantajlar sunduğu Türk Telekom Bedava İnterent kampanyalarını kontrol edebilirsiniz.

Türk Telekom abonelerine sunulan bu özel uygulamalar sayesinde, Türk Telekom’un mobil uygulamasına giriş yaparak Sil-Süpür uygulamasından çeşitli sürpriz hediyeler kazanabilirler. Kampanya dahilinde haftalık, aylık, günlük olarak 1 GB’tan 10 GB’a kadar internet kazanabilirler. Aboneler, kampanyadan haftada bir kez yararlanabilir.

Türk Telekom Ücretsiz Whatsapp Kampanyası

Türk Telekom Ücretsiz Whatsapp Kampanyası

Turk Telekom Bedava Whatshapp 2021 yılının ücretsiz Whatsapp paketlerinden faydalanabilmek ve Türk Telekom’un Selfy’li kullanıcılarına özel sunduğu Mor hediye kampanyalardan faydalanabilmek için “Mor Hediye” yazarak 5555’e SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom mobil uygulamalar üzerinden, fatura ve TL yükleme gibi işlemlerini kredi kartı ile yapan Türk Telekom müşterileri, bedava 1 GB internet paketi kazanıyor. Kampanyadan yararlanmak istene kullanıcılar, kredi kartı ile mobil uygulamalar üzerinden satın akma işlemi yapmadan önce 5555’e “1GbKazan” yazıp gönderebilirler.

Kısa mesaj gönderdikten sonra telefonuna işlemin alındığına dair mesaj alan Türk Telekom kullanıcıları, mobil uygulamaya giriş yaparak ödemelerini gerçekleştirebilir ve hatlarına tanımlanan bedava 1GB internet paketini diledikleri gibi kullanabilir.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Yeni Türk Telekom Üyelerine 4GB Kampanyası

Türk Telekom yeni kullanıcılarına arama yaparak kullanabilecekleri 40 TL ve diledikleri gibi kullanabilecekleri 4 GB internet paketi sunuyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom müşterileri, “Ballı 4GB” yazıp 2070’e kısa mesaj gönderebilir.

Türk Telekom ücretsiz Whatsapp paketlerinden yararlanmak isteyen kullanıcılar “Whatsapp” yazıp 4545’e kısa mesaj gönderebilir.

Yorum Yap Bedava İnternet Kazan

Turk Telekom Bedava Whatshapp başlıklı yazımız ile ilgili yorum yapan tüm okurlarımıza bedava internet kazanma taktiklerini veriyoruz


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.