Bedava İnternet

Turk Telekom Bedava Sms Paketi Hediye Sms

25.03.2020
1.363
Turk Telekom Bedava Sms Paketi Hediye Sms

Türk Telekom Ücretsiz Sms Tarifesi ile Hediye Sms Paketi

Türk Telekom GSM şirketler grubu olarak her bir müşterinin kaçırmış haklarını yeni  şekillerde tekrar telafi etmeyi hedefleyen ve birbirinden mükemmel tarife, kampanya ve SMS paketlerini kullanıcılarına sunmaktadır.  30 gün geçerli olan sevdiklerinizle doya doya iletişim kurmanız için  Türk telekom ücretsiz sms tarifesini kaçıran kullanıcılara  yeni Hediye Sms Paketlerine katılabilsin diye bütün Woopslulara TT Mobilliler’le 2000 SMS hediye! Kampanyaya dahil olmak için 4545 ’e WOOPS yazıp ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterli olacak. Deneme yazıp 555’e ücretsiz kısa mesaj gönderdiğiniz zaman ücretsiz 3 ay Avea (Türk Telekom) içi 500 dakika ve yine Avea içi 500 SMS ve 500 MB üçü bir arada paketine sahip olacaksınız. Bir mobil telefon kullanıcısı olarak ister faturalı ve ister faturasız hat sahiplerinin bir çok kampanyadan yararlanabilmesi için Türk Telekom resmi internet sitesini ziyaret ederek orada bulunan kampanyalar, fırsatlar ve bonuslarla ile ilgili menülere girerek karşılarına çıkan bilgilerden yararlanılabileceğini  unutmayın.

Türk Telekom Ücretsiz Sms Tarifesini Kaçıranlara Yeni Hediye Sms Paketleri

Türk Telekom (Avea) Sil Süpür kampanyaları ile birlikte ücretsiz dakika, internet ve  SMS hakkı elde edebileceğinizi siz değerli müşterilerine bilgilendirmeler şeklinde anlatmaktadır. Bedava SMS kazanmak için yapmanız gereken bazı işlemler arasında play store ve app store dan Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmeniz gerekli olacak. Sil Süpür Kampanyaları haftada sadece bir kez yapılmaktadır ve yıllara yayılmıştır.

SMS Avantajları

Abonelerin en çok yararlanmak istedikleri hizmetlerden en önemli olanları arasında yer alan SMS konusunda Türk Telekom kullanıcıları çok basit ulaşabilecekleri paketler sunmakta. Türk Telekom Bedava Sms Tarifesini Kaçıranlara Yeni Hediye Sms Paketleri Mini SMS paketinin size sunduğu kazançlardan yararlanmak isterseniz aylık 4 Tl karşısında bu mini paketi alıp her yöne 50 SMS kısa mesajı gönderebilirsiniz. Bu pakette kalan SMS haklarının gelecek aya devretme hakkınız yoktur. Aveanın Müzikle Dolu, Dop Dolu isimli paketiyle birlikte, SELFY online işlemler uygulaması sayesinde kalan dakikalarınızı, sms ve internetleri rahatlıkla görebilir ve takip edebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Turk Telekom Bedava Sms Nasıl Kazanılır başlıklı makalemizde Turk Telekom Bedava Sms Nasıl Kazanılır hakkında bilgiler verilmektedir.


ETİKETLER:

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell Bedava İnternet © Copyright 2019