Türk Telekom

Turk Telekom Bedava Sms Paketi Hediye Sms

Turk Telekom Bedava Sms Paketi Hediye Sms Türk Telekom GSM şirketler grubu olarak her bir müşterinin kaçırmış haklarını yeni  şekillerde tekrar telafi etmeyi hedefleyen ve birbirinden mükemmel tarife, kampanya ve SMS paketlerini kullanıcılarına sunmaktadır.

Turk Telekom Bedava Sms Paketi Hediye Sms

30 gün geçerli olan sevdiklerinizle doya doya iletişim kurmanız için  Türk telekom ücretsiz sms tarifesini kaçıran kullanıcılara  yeni Hediye Sms Paketlerine katılabilsin diye bütün Woopslulara TT Mobilliler’le 2000 SMS hediye! Kampanyaya dahil olmak için 4545 ’e WOOPS yazıp ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterli olacak.

Deneme yazıp 555’e ücretsiz kısa mesaj gönderdiğiniz zaman ücretsiz 3 ay Avea (Türk Telekom) içi 500 dakika ve yine Avea içi 500 SMS ve 500 MB üçü bir arada paketine sahip olacaksınız. Bir mobil telefon kullanıcısı olarak ister faturalı ve ister faturasız hat sahiplerinin bir çok kampanyadan yararlanabilmesi için Türk Telekom resmi internet sitesini ziyaret ederek orada bulunan kampanyalar, fırsatlar ve bonuslar ile ilgili menülere girerek karşılarına çıkan bilgilerden yararlanılabileceğini  unutmayın.

Türk Telekom Ücretsiz Sms Tarifesini Kaçıranlara Yeni Hediye Sms Paketleri

Türk Telekom (Avea) Sil Süpür kampanyaları ile birlikte ücretsiz dakika, internet ve  SMS hakkı elde edebileceğinizi siz değerli müşterilerine bilgilendirmeler şeklinde anlatmaktadır. Bedava SMS kazanmak için yapmanız gereken bazı işlemler arasında play store ve app store dan Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmeniz gerekli olacak. Sil Süpür Kampanyaları haftada sadece bir kez yapılmaktadır ve yıllara yayılmıştır.

TÜRK TELEKOM BEDAVA SMS KAMPANYALARI 

Turk Telekom Bedava Sms Paketi Hediye Sms Avantajları

Turk Telekom Bedava Sms Paketi Hediye Sms Abonelerin en çok yararlanmak istedikleri hizmetlerden en önemli olanları arasında yer alan SMS konusunda Türk Telekom kullanıcıları çok basit ulaşabilecekleri paketler sunmakta. Türk Telekom Bedava Sms Tarifesini Kaçıranlara Yeni Hediye Sms Paketleri Mini SMS paketinin size sunduğu kazançlardan yararlanmak isterseniz aylık 4 Tl karşısında bu mini paketi alıp her yöne 50 SMS kısa mesajı gönderebilirsiniz.

Bu pakette kalan SMS haklarının gelecek aya devretme hakkınız yoktur. Aveanın Müzikle Dolu, Dop Dolu isimli paketiyle birlikte, SELFY online işlemler uygulaması sayesinde kalan dakikalarınızı, sms ve internetleri rahatlıkla görebilir ve takip edebilirsiniz

Türk Telekom Bedava SMS Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk telekom bedava sms hilesi olarak da düşünebileceğiniz bu kampanya ile ücretsiz konuşma paketi, bedava internet ve ücretsiz konuşma kazanabilirsiniz. Üstelik bu hediyelerde yapmanız gereken işlemler oldukça basit, telefonunuzun mesaj bölümü üzerinden deneme yazarak 5555’e sms göndermeniz kazanmak için yeterlidir.

Gönderilen mesaj sonrası tarafınıza gelecek hediye sadece sms olarak gelmediğini hatırlatmak isteriz. Mesaj olarak büyük harfle DENEME yaz 5555’e mesaj gönder. Ardından sizlere kazandığınız hediye bilgisi mesaj olarak gelecektir.

Türk Telekom Taahhüt Yenile Bedava SMS Kazan

Turk Telekom Bedava Sms Paketi Hediye Sms Türk telekom aboneleri bedava 4000 sms kazanıyor. Yanlış duymadınız türk telekom tarafından abonelerine bir yıl geçerli 4000 sms hediye, Bedava sms kampanyasından yararlanabilmeniz için aşağıda da belirttiğimiz şartlar kapsamında taahhüt yenilemeniz gerekmektedir. Bedava sms kazanmak için istenilen şartlar şu şekildedir.

  • 2. yıl ve üzeri S.E.Ç paketine üyeliğinizin olması,
  • 2 yıl ve üzeri Nal paketi sahibi yada üyeliğiniz olması,
  • Aylık 800 ve üzeri sms gönderiyor olmanız gerekmektedir.
  • Paket kapsamında bitime yaklaşan ve abonelik taahhüt yenilemesini yapmanız gerekmektedir.

Yukarı da bahsetmiş olduğumuz şartları karşılayan aboneler taahhüt yenileme işlemi ardından 1 yıl geçerli 4000 sms hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Türk Telekom Lira Paylaş Servisi Bedava SMS Kazan

Turk Telekom Bedava Sms Paketi Hediye Sms Türk telekom gsm firması abonelerinin bedava sms kazanabilecekleri bir başka kampanya ise lira paylaş servisi kampanyasıdır. Bu bağlam da hatlarına son 6 ay içerisinde 3 sefer lira paylaş servisini kullanan aboneler bu şartları yapmış ise ve toplamda şuana kadar 300 TL ve üstü TL yükleme yapmış ise her yöne kullanabilecekleri Hediye 100 sms sahibi olacaktır.

Türk Telekom Taraftar Paketine Geç Ücretsiz SMS Kazan

Tuttuğunuz takıma destek verir iken bedava sms ve bedava dakika kazanmaya ne dersiniz. Fenercell, Gsmobile ve diğer takım servislerinin de olduğu tarifelerden birine geçiş yapan türk telekom aboneleri hem takımlarına destek veriyor hem de tam 6 ay geçerli olmak üzere 5000 SMS Hediye ve 500 Dakika kazanıyor. Kazanılan hediyeler her yöne kullanılabilmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için takım servislerinden birine daha önce dahil olmuş ve tekrar tarifeye geçiş yapmak isteyen abonelerinin yararlanabileceğini hatırlatmak isteriz.

Turk Telekom Bedava Sms Paketi Hediye Sms Başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde derlenen bu bilgiler, reklam karşılığında sizlere iletilmektedir. Websitemizden yararlanmak için reklam engelleyici eklentinizi bu site için pasifize etmeniz gerekmektedir. Desteğiniz için teşekkürler.